A zdroje tejto story máme kde?
Ja Kima nemám rád, KĽDR je dedičná monarchia, nie komunizmus, ale aj tak by sme sa mali držať trochu etiky a dať tam zdroj.
Napríklad odfotíš delo a napíšeš:"Toto je to delo. Ešte sa z neho dymí."
Videli sme babu, ktorá v OSN plakala a hovorila, že Saddámovi vojaci vyťahovali v Kuvajte novorodeniatka z inkubátorov a zabíjali ich.
Tak my, dobrý západ, sme tam išli nastoliť demokraciu a ukázalo sa, že to bolo celé nahrané.
Zato sme stihli vyvraždiť do milióna Iračanov, kontrolujeme vládu a suroviny Iraku, založili sme, vyzbrojili a financujeme IS a vo Fallúdži sme vyvraždili 200 tis civilistov za použitia napalmu.
Preto by som bol pri týchto správach opatrnejší, aj keď Kim, ktorý študoval kdesi na západe, mohol od nich čo - to pochytiť.
Je vyžratý, ako prasa, ale tam je jedlo lacné a makajú naňho milióny...


