Lebo je to môj zámer.
Lebo je to môj zámer.
Súčasná situácia v Európe je výsledkom plánovania a cieľavedomého konania.
Vďaka tomu si ľudia uvedomujú, kto ich vedie, komu dali svoju dôveru, kto v ich mene koná proti ich vôli.
Nemecko je v narkóze a zombírované, ale nie dosť.
Rusko bolo porazené, ale nie dosť.
USA zvíťazili, ale vďaka ich vláde si všetci uvedomujú ich charakter, aj tí, čo sú na ich výplatnej listine.
A kto vlastne vyhráva?
Vyhráva ľudskosť, do popredia sa dostáva sloboda vôle a vôľa po slobode.
Najcennejšou komoditou dnes je informácia a tak Ríša horúčkovito pracuje na tom, aby informácia bola sfalšovaná, potlačená, prekrútená a podplatená.
Ríša je však preťažená a bojuje na veľa frontoch.
Ríša mi pripomína veveričku z Doby ľadovej (Ice age).
V ľadovci sú diery a veverička ich zapcháva nohami, rukami, chvostom, aj žaluďom, o ktorý celý čas bojuje.
Ale diery pribúdajú a vodu, ktorá symbolizuje slobodu a pravdu, nezadrží.
Sloboda a pravda sa derie von a vyzerá to, že vďaka nim sa prebúdzajú ľudia a víťazí ľudskosť.
Béďo, Boh, ktorý stvoril slnko, nepotrebuje od ľudí, aby mu pálili sviečky. Ver mi.
Náboženstvo je ópium más, slúžiace na ich ovládanie.
Kolektívne manipulované rozhodnutia (áno, aj voľby), slúžia na potlačenie slobodnej vôle.
A nie je to práve slobodná vôľa, čo má človek údajne mať?
Boh Ti dal slobodnú vôľu, ale chce, aby si vzýval jeho meno?
Ak je to tak, je ten, čo Ťa toto núti robiť, pričom porušuje svoje vlastné princípy, naozaj Boh?
Bol by Boh takýto "malý" a oplývajúci všetkými ľudskými vlastnosťami?
Ver mi, že nie, ver mi, že nie.
Malinová, Ty si čarovná.
Poliačik bol niekde na školení typu USAID - OSF- sám to tvrdil v jednej debate.
Začal s agresívnym Ruskom, nutnosťou otvárať hranice nelegálnym migrantom, pretože to všetko sú obete vojen a vlani prišiel s agendou, že je treba čeliť najskôr Ruskej propagande, čo sa postupne mení na presadzovanie zákonov, proti tzv. dezinformáciám.
Nakoniec zistíš, že si volila niekoho, kto sa Ti v konečnom dôsledku postará o status dezinformátorky a zablokovanie možnosti slobodne sa vyjadrovať, pretože tie zákony budú zdôvodnené, ako ochrana pred bezpečnostnými hrozbami.
No nie je to krásne?
A dal som aj horoskop:
http://domino50.blog.pravda.sk/2013/12/ 31/no…
Ale najväčšia pecka bolo toto:
http://domino50.blog.pravda.sk/2014/04/28/b l…
A Ty si si nikdy nevšimla, že skoro všetko, čo píšem, je vtip?
Tykáme si.
A môj zmysel pre humor si si nikdy nevšimla?
Sranduješ?
Všetky články píšem nad vecou, je to vidieť na nadpisoch.
A niektoré sú špeciálne iba sranda.
Napr.:
http://domino50.blog.pravda.sk/20 16/03/09/od…
Alebo:
http://domino50.blog.pravd a.sk/2016/06/19/o-…
Či:
http://domino50.blog. pravda.sk/2015/10/16/de…
Alebo toto je úplná pecka:
http://domino50.blog.pravda.sk/2014/04/28/ bl…
Alebo tu:
*prepáčte mi recesistický tvar slova "štátoch".
Všetko ostatné je myslené vážne.
Čo poviem, to sedí.
Nerád by som sedel za to, čo poviem.
Preto ani nechápem, že si si svoju slobodu slova musel nejak zvlášť vybojovávať.
Je síce pravdou, že sloboda prejavu je ústavou zaručená, ja však upozorňujem aj na to, že ústavou zaručená už nie je sloboda po prejave.
Toto celé nie je len tak, Ludvik.
Ja už ledva čakám, kedy sa uzákoní aj znenie:
Manželstvo je jedinečný zväzok muža a ľubovoľného počtu žien.
Alebo:
Manželstvo je jedinečný zväzok ženy a ľubovoľného počtu mužov.
Alebo:
Manželstvo je jedinečný zväzok ľubovoľného počtu mužov a žien.
A. pod.
Veď prečo by sme mali byť my ostatní diskriminovaní oproti jednému páru mužov, či žien.
Napr.rodina Ibiho Maigu žije v Mali, otec má dve ženy.
Ak už aj v rozvojových štátoch, alebo vo väčšine muslimských štátoch zaznamenali v tejto otázke, aj keď iba vo verzii muž + xy žien, pokrok, tak prečo by EU mala zostávať pozadu.
Naopak, v týchto otázkach očakávam tak dúhové pochody, že tie dnešné sú oproti tomu iba čajíček.
Naša budúcnosť bude tak pestrá, že pre niektoré farby v nej, ešte dnes nemáme názvy...
S úctou
domino svetík
Tzv vymieranie Európy je mýtus.
Po 1. sv. vojne ubudlo 40 mil. ľudí a po druhej až 100 mil.
Hospodárstvo, priemysel, infraštruktúra, aj sociálne systémy a riadenia štátov v troskách.
A dne sa prechádza na robotizáciu.
Tvrdenie, že na dôchodky nebude mať kto robiť, je mýtus.
Roman, roky sledujem stav Blízkeho východu, ale Turecko vidím skôr ako nástroj, ktorý impérium používa na presadenie svojich geopolitických cieľov, než ríšu, schopnú vlastnej nezávislej politiky.
Tvrdenie, že Osmanská ríša je otázkou času je priveľmi odvážne...
Tvoj článok sa volá:"Ako vznikol rasizmus a prečo".
Z článku sa však nedozvieme ani jedno, ani druhé, navyše používaš slovo "otroctvo" tak, ako keby slová otroctvo a rasizmus boli synonymá.
Potom tu máš takúto vetu:
"Rasizmus, podobne ako nacionalizmus a iné ideológie, vôbec nie je pradávny a prirodzený jav. Rasistická ideológia je úplne moderný konštrukt"...
Takéto tvrdenie obhájiť, to Ti teda nezávidím.
Článok navyše vyznieva, ako keby rasizmus bol iba smerom od bielych k farebným, čo zdaleka nezodpovedá pravde.
Nuž, ak by toto bola diplomovka, tak by Ti ju roztrhal už konzultant...
Tvoje upozornenie znamená iba jedno.
Aj sami sme dosť veľké zvery a dokážeme byť k ľuďom agresívni.
Ľudia, ktorí sú vychovávaní v extrémizme a k tomu, že tí, čo majú inú farbu pleti, iné náboženstvo, alebo sú dokonca ateisti, sú podľudia a smú byť eliminovaní, sú problémom navyše.
Iste vieš, že podľa šarie, ak zabije muslim iného muslima, tak platí krvná pomsta a má platiť svojou krvou.
Ak mu však rodina odpustí a on sa vykúpi, môže byť zbavený tejto tortúry.
Ale krv neveriacich, teda naša krv, je zadarmo, hoci v ich termínoch sú neveriaci aj kresťania.
Ak ju muslim preleje, nespadá pod zákony šarie.
A čo je zadarmo, to nemá v ich kultúre hodnotu...
Takže už nielen Assad v Sýrii, ale aj Theresa May útočí na civilné obyvateľstvo chemickými zbraňami?
Ešte do toho zasiahne raketové vojsko USA a poriadok je nastolený.
Geostrategická politika, ktorej výsledkom by malo byť viac priemyslu, viac, zamestnaných a viac výdavkov na zbrojenie v USA, logicky tlačí na konflikt na Kórejskom polostrove a je veľké nebezpečenstvo, že konflikt môže vypuknúť.
Pritom je jasné, že Severná Kórea nie je nebezpečenstvom pre USA.
Ale.
Ak USA vygradujú konflikt, ako by mohol prerásť do vojny v Kórei?
Do Južnej Kórei priletí raketa a niekto umrie. Na to sú USA experti.
Okamžite celému svetu bude jasné, že to bol Kim.
Veď stále skúša, vychádzajú akési "Kimove" plány na prepad USA, je to diktátor, kým my demokrati, atď.
Južnej Kórei sa zastanú USA a vojna je tu.
Bude sa dotýkať Sev. Kórei, J. Kórei, Japonska, Ruska, Číny, ale "najviac" USA, ktoré z nej najviac vyťažia, pri nulovom ohrození.
Južná Kórea stratí, časť exportnej sily do USA, vzniknú blokády, buchnú nejaké lode, doletí raketka do Japonska (zase Kim), a výroba v USA bude rásť a rásť, pričom to postihne aj Japonský, aj Čínsky export do USA.
Pre USA rajská hudba.
Ja iba pripomínam, že pred dvomi rokmi česká ministerka Válková,
povedala vetu:
"Čechom sa za protektorátu nič moc nedialo"...
Šibenik a blízke Zablaće, sú môj druhý domov.
Trávim tam každoročne asi 70 dní.
Môj článok k tejto problematike sa volal:
"August 1968: Logický mocenský krok Moskvy".
http://domino50.blog.pravda.sk/2014 /08/21/21…
Priniesol som v ňom aj stenografický záznam jednania Brežneva a Dubčeka z Moskvy, po zatknutí Dubčeka a členov ÚV a ich prevezení do Moskvy.
1. čas stenografického záznamuť:http://www.blisty.cz/art/74405.html
My všetci to, samozrejme, odsudzujeme.
Ale, ak by si bol v pozícii štatutára štátu, tak to z vyššie uvedených dôvodov neurobíš.
Prečítaj si celý pondelkový prejav Trumpa, tam vyššie som dal link.
Hovorí tam, okrem iného, že človek robí iné rozhodnutia, ak sedí v Oválnej pracovni.
Pre právne dôsledky sa nikdy nedočkáme ospravedlnenia hláv štátov počas funkčného obdobia.
Tvojej inteligencii, sa vyrovná iba Tvoja krása...
Prečítaj si môj koment hore.
Ale, uvedom si, že pre Elity, a tým myslím nie jedno percento, ale Superelity, ktoré majú moc, kontrolu a koncepciu, ideológiu a technológie ovládania más, štátov, aj planéty, pre Superelitu, sú ľudia, iba jednými zo zdrojov, ktoré vlastnia.
Ľudia sú pre nich zdroje.
A nemyslím tým iba napr. D. Rockeffelera (pravdepodobne ale patril hierarchicky nižšie), ktorý mal už siedme cudzie srdce, tieto ľudské zdroje slúžia aj ako náhradné diely...
Ľudské zdroje, to je dnes celoplanetárne používaný termín a nikto sa nad jeho pravdivosťou a cynickosťou nezamýšľa.
Používajú ho všetci, bez toho, aby si uvedomili jeho význam, pravdu a dosah...
Odporúčame