Re: Na spozabukakuk.
Ty nižšie tvrdíš, že o tretej budove WTC7 nevieš nič a pritom tu máš najviac vstupov.
A sundávaš ľudí, čo sa iba WTC7 venujú 15 rokov.
Do WTC7 lietadlo nenarazilo.
A väčšina vedcov, ktorí spochybňujú správu NIST, začalo mať pochybnosti, až keď videli pád WTC7.
Napríklad profesor chémie Niels Harrit, ktorý v tíme prof. S. Jenesa skúmal, našiel a napísal správu o dôkaze použitia nanotermitu pri demolácii WTC1,2, aj WTC7.
Ten hovorí,že pochybnosti začal mať od momentu, kedy videl pád WTC7.
S úctou
domino svetík


