Malinová, ja Ťa občas čítam.
Ale prosím Ťa, buď zrozumiteľnejšia.
Ak si Ťa už človek rozbalí, nech je jasné, kto je kto, ako sa volá, čo urobil a čo si o tom myslíš.
Buď jasná a buď zrozumiteľná.
Lebo nie si.
S úctou
domino svetík
Malinová, ja Ťa občas čítam.
Ale prosím Ťa, buď zrozumiteľnejšia.
Ak si Ťa už človek rozbalí, nech je jasné, kto je kto, ako sa volá, čo urobil a čo si o tom myslíš.
Buď jasná a buď zrozumiteľná.
Lebo nie si.
S úctou
domino svetík
Ten, kto tento článok písal, si to aj po sebe prečítal?
Definujme si, čo je to demokracia.
A preberme sa, priatelia.
Demokracia nie je, že budem písať to, čo mi nadiktujú Sorosove NGO, thing - tangy platené z EU fondov, ani fondy z US veľvyslanectva, za ktorými stojí najväčšia teroristická organizácia na svete - CIA.
Demokracia je, že môžem napísať, čo chcem.
Ale to som si dovolil asi moc...
Nemecko sa musí v prvom rade pripojiť na dostatočné množstvo plynu a preto prebieha ťažký boj medzi Trumpovými USA a Ruskom na všetkých frontoch a všetkých úrovniach.
Obrovsky dôležitá je aj stabilita Iránu - nebyť Ruska, už sa tam bojuje, do útoku USA chýbal v r. 2014 asi týždeň.
USA sa niečo darí - Sýria, Ukrajina a niečo nedarí - Sýria, Ukrajina, Irán.
Sťahovanie za prácou je propaganda - v USA sa z bývalých priemyselných veľkomiest, ako Detroid, ľudia asi odsťahovali za prácou, ale nikto nevie kam.
USA spustia obrovské ťažobné kapacity, aby vyšachovali Rusko z trhov, čo je pre spotrebiteľa snáď dobre.
Bohužiaľ, vláda SR bude napríklad daňami z uhľovodíkov držať ceny vysoko a nemá iné ambície, ako feudalistickým štýlom všetko zdaňovať, čo nakoniec povedie k napätiu, pretože ľudia na to jednoducho nebudú mať.
Príkladom "brániacej sa demokracie", sú USA.
Ich vysunutá obrana zahŕňa vyše 700 základní, vo viac, ako 120 krajinách.
Ak by sa na ich status pozrel neinformovaný človek, tak by skonštatoval, že USA sú impériom, ako to otvorene tvrdia napr. Friedman, Kissinger a i.
Čo je alarmujúce, tak s touto "útočiacou demokraciou", najmenej môže robiť práve občan USA.
Tak, ako v nacistickom Nemecku, sú mu predkladané psychopatologické doktríny o výnimočnosti, o obranných hrádzach pred ruskými, čínskymi, komunistickými a inými hrozbami a darebáckymi štátmi ktorým musí štát č. 1. čeliť a skrútiť im ruky, žiada sa loajalita a schválenie týchto procesov, ktoré sa v praxi menia na desaťročia trvajúce vojny, vždy začínajúce falošnou zámienkou.
Vo vnútri tohto systému sa stretli Hillary a Trump, v boji, ktorý je zmesou manipulácie a klamstva, so zapojením médií, štátnych orgánov, aj "17 tajných služieb", ktoré pridali ruské ovplyvňovanie.
Proti čomu sa táto "demokracia" evidentne bráni?
Proti demokracii.
Kissinger je vyjednávačom globálneho riadenia, v Rusku nazývaného GP.
V 92 rokoch lieta medzi Putinom, Trumpom a čínskym prezidentom.
Zastupuje jedno krídlo superelity, ktorá napr. na riadenie procesov používa USA, hlavne časť armády rozmiestnenej na vyše 700 základniach v cca 120 štátoch sveta. Na riadenie procesov je používaná aj časť tajných služieb, ktoré nie sú pod kontrolou národných štátoch a ovplyvňujú procesy vo svete (CIA).
92 ročný Kissinger je dôkazom, že GP má nedostatok kádrov a svoje plány musí často prispôsobovať a korigovať. Využíva NGO, OSN a nadnárodné inštitúcie, od MMF, až po WADA.
Na programe dňa je odstavenie USA elít od riadenia sveta a rozumnejšie využívanie zdrojov (zníženie životnej úrovne na Čínsky štandard, zníženie jadrových rizík, štandardizácia a unifikácia obsádky planéty..
Devana, skvelý článok.
Toto je téma na debaty, návrhy a riešenia v 21. storočí.
Vlády je treba prinútiť orientovať sa na prácu v prospech občanov svojich krajín.
Odstraňovanie chudoby v každom štáte by malo byť prioritou každého štátu.
Cudzinec, futbal, to je ihrisko, šatne, voda, elektrina, dane z nehnuteľnosti, pranie a sušenie dresov, výplaty, odvody, náklady na súťaž, rozhodcov, zdravotnú službu, usporiadateľov a ďalšie náklady.
Na strane príjmov máš vstupné?!, sponzorské?!, reklama?! (dáme ti tisíc a ty nám vrátiš 500), dotácie z mesta kraja?!, členské a mesačné platby rodičov za tréningy. Tie môžu byť jedinou systémovou platbou v celom tomto chaose a nesystémovosti.
Športovanie detí je spoplatnené a tie platby tvoria v mnohých kluboch hlavný príjem.
Štát nevytvára pre športovanie ani podmienky, ani systematickosť.
Obce?
Tie majú svoju agendu, ktorá ich zavaľuje a zvyšovaním daní (čistý feudalizmus), si zabezpečujú chod a zvyšovanie platov.
Na západe sú v tomto chaose banky, ropné spoločnosti a korporácie.
A megakluby sú aj tak často na hrane.
Petržela spomínal, keď trénoval Zenit, že jeho plat bol 300 tis. eur/mes.
Ak sa zamyslíme nad tou absurdnosťou, koho zaujíma športovanie slovenských detí?
Iba rodičov.
Severná Kórea je dedičná monarchia a je to určité laboratórium pre výskum ovládania más a schopnosti ľudí vydržať disciplinovanú prácu a relatívne skromnú životnú úroveň, tieto experimenty spolu s krajinou, môžu byť buď zrušené, alebo rozširované na iné oblasti.
Schopnosť Kórei viesť vojnu s USA mimo vlastného územia je nízka, až nulová. Napadnutie USA - absurdné.
Vojna je totiž súbojom zdrojov a víťaz je jasný.
Pozrite sa na mapu.
Ak by Kórea chcela viesť vojnu, tak jedine s juhom, pričom to sa tiež rovná vojne s USA.
Na západe je Čína, na severe Rusko a 600 km cez more na východ je Japonsko.
Každému súdnemu človeku je jasné, že Kórea vojnu viesť nemôže.
Ide, ako vždy o to, ako USA vytvoria hystériu, ako dôvod pre napadnutie Severnej Kórei.
To nemôžu urobiť bez Ruska a Číny.
Takže ak sa s nimi dohodnú, teoreticky môžu na Kóreu vystreliť, symbolicky, toľko tomahavkov, koľko mal mŕtvy študent rokov a USA budú mať svoju propagandistickú pomstu a všetci budú spokojní.
Asi toľko.
Prečo sa potom pohoršujeme nad Kóreou, keď všade to je vlastne podobné?
U nás zákon dovoľuje polícii použiť zbrane proti tým, ktorí žiadne nemajú.
Ak zomrie človek, tak všetci vykrikujú, že to bolo v rámci zákona.
Ale TEN ZÁKON JE TOTALITNÝ a zlý a treba ho zrušiť.
Potom sa rozčuľujeme nad režimom v Kórei?
Ale tam tiež odsúdili chlapca, čo im ukradol plagát, iba na základe zákona.
Rozčuľujme sa a robme si poriadok doma.
Severná Kórea je dedičnou monarchiou.
Američan im ukradol v hoteli plagát.
1.Nezabudnime však, že napr. v Česku išiel do basy šofér autobusu, ktorý na volebné plagáty maľoval politikom tykadlá.
2. Na Slovensku opäť prišiel o život chlapec po policajnej strieľačke a nikto neoznačil Slovenský režim za brutálny, ani nevyzval Ameriku, aby tu spravila poriadok.
Nedávno tiež štyria policajti dokopali na zemi postrelené dievča, ktoré predtým naháňali.
No a zákon, proti extrémizmu, dáva polícii možnosť zničiť komukoľvek život pre názor, ktorý ani nemusíte vysloviť, stačí, ak vás niekto udá, ako za Rakúsko - Uhorska, keď zavreli hostinského Palivca za to, že povedal, že na obraz cisára pána, v hospode srali muchy.
3. V samotných USA zomrie ročne 2 000 ľudí po postrelení policajtom.
Vitajte v demokracii, priatelia.
Ja nevidím veľký rozdiel, medzi biologickou a umelou inteligenciou.
Človek sa inteligentný nerodí, každý má k dispozícii "prázdny server" a je na ňom, jeho okolí a kultúre, ako a čím ten server naplní.
IS je neoficiálnou armádou USA.
Baghdádí bol ,,prepustený" z americkej väznice, je teda pravdepodobné, že bol US agentom a celý čas bol pod US vedením.
USA vyše 7 rokov podporujú IS.
Priamo, aj skryto a existuje pre to stovky svedectiev, indícií a aj dôkazov.
IS napokon nemohol bez americkej pomoci ťažiť roky až 500 tisíc barelov ropy denne a prostredníctvom rafinérií v Iraku a Turecku ju cez ropné spoločnosti Západu, dodávať aj do našich nádrží.
Takže: Islamský štát platíme z našich daní dodnes všetci, či už vedome, nevedome, úmyselne, neúmyselne, alebo omylom.
To nie je špekulácia, ani tajomstvo, to je fakt.
Technický a fyzikálny názor sa nedáva takto od boku, tak si k tomu niečo pozri.
Ale nie filmy, ale technické a fyzikálne správy, napríklad Ing. Némec (Kolaps výškových budov - vyšla kniha v angličtine).
A reaguj (prepočítanými argumentami), napríklad na neho, alebo na iných fyzikov, či technikov, ktorí strávili roky prepočtov, experimentov a prác, kým niečo dali von.
Prečo je toľko zla?
Tretina ľudstva je nastavená pozitívne.
Tretina negatívne pasívne.
A tretina robí negatívne veci programovo - aktívne a úmyselne v prospech zla.
Ak sa dostatočne vysoký počet ľudí - kritické množstvo - naladí pozitívne, preklopí sa celková energia v prospech dobra.
V zásade je to otázka času.
A ešte k tej odtajnenej účasti Saudov na 11/9.
Bežný, radový člen napr. Al - Kajdy verí, že bojuje za Boha, pritom netuší že jeho veliteľ je agent tajnej služby.
Tajná služba napr. CIA, vyberá ciele, napr. Mníchov, Londýn, Manchester, Paríž, jej agent v roli veliteľa napr. Al - Kaidy vycvičí a dodá bojovníkov.
No a verejnosti je prezentovaná akcia "medzinárodného terorizmu" - (je treba obmedziť internet).
To v úvodzovkách je preto, preto, lebo nič také neexistuje, všetko je riadené s chladnou hlavou z agentúr a rezidentúr služieb.
Šéf Islamského štátu Baghdadí, bol, akože americkým zajatcom/agentom.
CIA ho vypustila a založila s ním IS, čo je iba neoficiálna armáda USA, používaná na rôzne ciele - zajtra môžu pochodovať v Rakká v modrých prilbách OSN...
Takisto Al - Kaida bola založená CIA, cez Pakistanskú ISI.
Trénovala ich v Jordánsku za Saudské a Katarské peniaze, Americká námorná pechota.
Boli nasadení v AFG, potom v Juhoslávii, kde Usáma pôsobil osobne ako poradca Izetbegoviča.
Gabo, Trump v S. Arábii iba šikovne zobchodoval 11/9, presnejšie odtajnenú účasť S. Arábie.
A Saudi zaplatia a Amerika ich aj tak pošle do kytičiek, najskôr ich však skasíruje.
Katar bojuje v Jemene po boku S. Arábie proti Husiom, ale keďže je maličký a svoje najväčšie bohatstvo - ropu, zdieľa s obrovským Iránom, vyjadril mu opatrnú podporu.
A dostalo sa mu obvinenia z podpory terorizmu a sankcií, čo je tragikomédia.
Saudská Arábia podporuje Islamský štát (ale šéf Al Kaidy, Usáma, bol Saud).
Katar podporuje Al - Kaidu, ktorú si doslova kúpil - je to jeho neoficiálna armáda.
A USA, tie podporujú - za Katarské a Saudské peniaze, doslova teroristov celého sveta.
No a Turecko, člen NATO, vykázalo armádu člena NATO - Nemecka, z Turecka.
Navyše vyjadrilo podporu Kataru a na trojstrannú schôdzku do Turecka sa dostavil aj Irán.
To je koalícia, priveľká pre Saudov.
Keď minú posledný dolár, CIA im tam usporiada Saudskú jar...
A svet má o čom hovoriť.
A nedíva sa kúzelníkovi na prsty...
My už protektorát sme.
Ukrajina takisto.
Prečo sa Klimkin čuduje, že protektorátom chce byť aj Donbas?
Odporúčame