Prečo prepuká každý rok epidémia chrípky, keď zaočkovanosť máme pomerne vysokú?
Prečo panika podporovaná médiami pred prasačou a vtáčou chrípkou?
Každý rok zaočkujeme všetko obyvateľstvo?
A nikto nedostane chrípku?
E. Kopacz, ešte vo funkcii MZ Poľska odmietla nakúpiť vakcínu proti pras. chr. a - nič moc sa nestalo.
Rostas sa pýta (ústami autorov, ktorých zverejňuje), či nie je súvislosť medzi očkovaním a niektorými postihnutiami, napr autizmom.
J. Marec tu nedávno písal, že to nikdy nebolo dokázané.
Ale akýkoľvek počet argumentov za, nevylučuje, že sa neobjaví argument proti.
To je základ vedy, na ktorú sa odvolávaš.
Veda je pochybovanie a overovanie a nové experimentovanie a otázky.
No a nedávno sa niekde v USA objavil v tichosti článok (nechce sa mi ho hľadať, ale Ty určite po ňom pôjdeš), že súd v USA po viac, ako 10 ročnom spore priznal žalobcovi odškodné za to, že po vakcinácii sa u jeho dieťaťa rozvinul autizmus.
Súd tam teda našiel súvislosti a Ty určite tú kauzu nájdeš.


