Osobne si myslím, že samotný autor netuší a ani nechápe.
Ak by mal z polovice také tušenie a také chápanie, ako má Trump, tak by sa mu zdalo, že je jasnovidec.
To, čo tu autor zmotáva o jadrovej vojne je iba opisovanie od Reuters a ďalších agentúr.
Ale Reuters nepíšu preto, aby analyzovali, alebo prinášali správy.
Reuters píšu, aby vytvárali informačné polia a navodzovali atmosféru v spoločnosti, takú, akú potrebujú pre jej riadenie.
A ak pán autor opisuje a myslí si, že robí novinárinu, tak netuší a nechápe, aký tragický je výsledok jeho novináriny v očiach tých čo vedia a chápu viac.
Dnes všetci vidia, časť faktov.
A sami si môžu vytvárať závery.
A písať o ohrození Európy, USA a sveta Severnou Kóreou, môže iba človek, čo sa zabudol ráno kuknúť na mapu a do zrkadla.
Tak nech sa pán autor najskôr pozrie na mapu, potom do zrkadla a nech začne písať nie rozprávky, ale správy vychádzajúce z REALITY.


