Mazurek vyšetrovateľovi povie:
,,Som presvedčený, že v koncentračných táboroch zahynulo minimálne 10 miliónov ľudí, preto považujem tvrdenia o 6 miliónoch za rozprávky".
Môže byť aj takéto ,,popieranie" trestné?
Mazurek vyšetrovateľovi povie:
,,Som presvedčený, že v koncentračných táboroch zahynulo minimálne 10 miliónov ľudí, preto považujem tvrdenia o 6 miliónoch za rozprávky".
Môže byť aj takéto ,,popieranie" trestné?
,,Keďže mám na večeru zemiaky, muselo byť dnes pekne".
To bol vtip, ale fúrik je platený Troll, načo ideš s ním do sporu?
Keďže dnes pršalo, idem spať hladný...
Holokaust je jediná udalosť v dejinách, ktorej popieranie je trestné, pričom trestné je popieranie zaužívaného tvrdenia, že pri holokauste zahynulo 6 miliónov Židov.
Nevieme, koľko bolo ostatných obetí koncentračných táborov, koľko tam zahynulo Poliakov, Rusov, Ukrajincov, Slovákov, ani aké bolo celkové číslo.
Možno v koncentrákoch zahynulo až 10 miliónov ľudí.
Popierať však, že v koncentrákoch zahynulo 6 miliónov Židov, je trestné.
Samozrejme, nie v každom štáte na svete.
To bráni napríklad aj vedeckému skúmaniu, vedci môže presne spočítať, koľko občanov, ktorého štátu tam zahynulo.
Židia tu nevystupujú, ako občania Poľska, Maďarska, ZSSR, ČSR a pod. ale ako náboženská skupina, nie národnostná, ani etnická skupina.
Vladimír Stwora, ktorý z Kanady prevádzkuje web http://www.zvedavec.org/index.htm.
Uverejnil článok človeka, čo tvrdil, že židovských obetí holokaustu bolo 4,5 milióna.
V ČSR sa s ním 5 rokov súdili, až dostal podmienku (Stwora).
,,Odkaz od Boha:"
,,Tvoja veta, Janko Figeľ, že: ,,KDH po voľbách nebude zostavovať v žiadnom prípade vládu so Smerom”, bola mojim vnuknutím, aby si si uvedomil, že Boh existuje".
http://domino50.blog.pravda.sk/20 16/03/09/od…
domino svetík
Môžeme diskutovať, či aktuálne zriadenie na Ukrajine je ,,iba” totalitou, alebo ho niektoré poznávacie znamenia posúvajú do kategórie štátov, v ktorých prvky riadenia a moci môžeme označiť za fašistické.
V každom prípade môžeme skonštatovať, že dnešné zriadenie, ktoré sa k moci dostalo ozbrojeným prevratom a vedie vojnu proti vlastnému obyvateľstvu, nie je demokraciou.
Či môžete z trńia zberať hrozno a z bodľačia Fígle?
Janko sa o ten Bruselský post nezačal zaujímať v r. 2015, ale Janko, ešte na funkcii EU komisára ten post v r. 2005 vytvoril.
Pre koho?
Pre zavraždených kresťanov?
To by tam z titulu kresťanskej lásky išiel zadarmo a zachraňoval životy.
Ako niekto, kto podporuje bombardovanie (Belehrad), môže vôbec tvrdiť, že je kresťan a že mu na ľudskom živote záleží?
Zlý strom nikdy nebude rodiť dobré ovocie.
To platí, ako pre EU, tak aj pre KDH.
Dúfam, že nemusím členom tejto strany, ktorej poskytuje krytie viera dôverčivých ľudí pripomínať, kto povedal, vo varovaní o falošných prorokoch tieto slová.
Pripustia si títo ľudia, že sa môžu vzťahovať aj na nich?
Prečítajte si Odkaz od Boha, možno sa zasmejete.
http://domino50.blog.pravda.sk/2016/03/09/od…
d omino svetík
Neviem, či pani Porubcová, alebo Hlina tuší, akú agendu vlastne razí KDH.
Ak si prečítate v tomto článku:
http://domino50.blog.pravda.sk/2016/04/ 08/ho…
Odstavec: Súvislosti EU - Paneurópske a kliknete si tam aj na stránky Paneurópskej únie, tak zistíte, že Paneurópska únia, ktorej podpredsedníčkou je Anna Záborská, združuje všetky konzeratívne a kresťanské strany v EU parlamente a je tak najsilnejšou frakciou EU parlamentu.
Paneurópsku úniu založil v r. 1923 gróf Coudenhove - Kalergi a je predchodkyňou dnešnej EU.
V každej krajine majú stránky Pan. eu. únie všetky myšlienky svojho zakladateľa na prvom mieste a riadia sa nimi.
Riadi sa nimi aj dnešná EU, pretože Paneurópska únia ju ovláda.
Človeku sa až tisnú slzy do očí.
Ukrajinskí fašisti, ruka v ruke s mafiánmi, sú riadení z USA, ako 51. štát Únie, priamo expozitúrou CIA v Kyjeve a Bidenom s Nulandovou, ako najvyššími predstaviteľmi Ukrajiny vo svete.
Rotschildove Templetonove fondy kontrolujú Ukrajinský dlh a Rotschildov Reuters, kontroluje Ukrajinskú verejnú mienku.
Do čela Ukrajinského Parlamentu dosadili fašistu Parubija, ktorý má papiere na ľahkú demenciu (k náhľadu: http://www.km.ru/world/2014/07/19/zdravookhr…).
Ten dozerá na demokraciu a právo v krajine.
Národný hrdina Ukrajiny je fašista Bandera a...
...a do toho im Rusi poslali ešte sadistickú a maniakálnu Savčenkovú.
No povedzte, môže niekto pri tomto všetkom, želať Ukrajine, ešte niečo zlé?
Porošenko:
,,S Naďou sa vracia nielen špičková pilotka, ale aj nádej na lepšie časy pre Ukrajinu".
Človeku sa až tisnú slzy do očí.
Ukrajinskí fašisti, ruka v ruke s mafiánmi, sú riadení z USA, ako 51. štát Únie, priamo expozitúrou CIA v Kyjeve a Bidenom s Nulandovou, ako najvyššími predstaviteľmi Ukrajiny vo svete.
Rotschildove Templetonove fondy kontrolujú Ukrajinský dlh a Rotschildov Reuters, kontroluje Ukrajinskú verejnú mienku.
Do čela Ukrajinského Parlamentu dosadili fašistu Parubija, ktorý má papiere na ľahkú demenciu (k náhľadu: http://www.km.ru/world/2014/07/19/zdravookhr…).
Ten dozerá na demokraciu a právo v krajine.
Národný hrdina Ukrajiny je fašista Bandera a...
...a do toho im Rusi poslali ešte sadistickú a maniakálnu Savčenkovú.
No povedzte, môže niekto pri tomto všetkom, želať Ukrajine, ešte niečo zlé?
Janko, pri Tvojom blogu sa strácam.
Chceš naraz povedať veľa a neškrtáš.
Tvoje tvrdenie:
,,Ponúka sa otázka, prečo nikto doteraz neprekukol náboženstvo, že nie je to skutočnosť, ale len nástroj mocných na ovládanie ľudí, pretože bolo možné niekoľkoráz zmeniť všemocných bohov a nijaká odozva zo sveta bohov nenastala".
Milióny ľudí prekukli náboženstvo, ale náboženstvo nie je jednovrstvové, ani nie je jediné.
Náboženstvo je inštitucionalizované, je prerastené, ako s jednotlivcom, tak so spoločnosťou, aj štátom.
Vatikán je veľmoc a najstaršie existujúci štát.
Používa RKC, ako správcu svojich majetkov a dŕžav.
RKC používa Boha, ako argument svojej existencie.
Boha však prevzala od Židov a vysvetľuje ho inak, ako ho chápu Židia.
A kto je vlastne Boh? Tí, čo hovoria v jeho mene, iba využívajú neznalosť väčšiny.
Harold Rosenthal v r. 1976:
,,Väčšina Židov to nerada priznáva, ale náš Boh je Lucifer".
Ale to isté tvrdia vysoké stupne slobodomurárov, že nakoniec každý dospeje k tomu poznaniu.
Politológ, prepáč, ale v 1. p. mn. čísla prídavných mien, sa vždy píše mäkké i.
Oklamaní a otupení kresťania.
Vo vstupnej hale europarlamentu je tento citát britského diplomata P. Kerra, ktorý sa preslávil tým, že pred bitkou o Britániu v r. 1940 vyzýval, aby Winston Churchil uzavrel s Hitlerom spojenectvo a mier:
„Národná suverenita je koreňom všetkého zla, ktorému v súčasnosti čelíme. Jediné možné riešenie predstavuje federálna únia“.
Touto informáciou sú v podvedomí denne programovaní všetci poslanci, zamestnanci, aj návštevníci. Ak by sme v referende v 28 štátoch EU dali túto vetu, koľko ľudí by s týmto tvrdením vyslovilo súhlas? A napriek tomu, celá EU smeruje k naplneniu tejto vety.
Centrum pre európske štúdie. Centrum funguje v rámci systému Európskej ľudovej strany (EPP).
Neviem, či viete, o čo ide.
Priatelia, Coudenhove -Kalergi v r. 1923 založil Paneurópsku úniu, ktorá je zakladateľom dnešnej EU!
Cieľom Coudenhove - Kalergiho bolo zrušiť národné štáty, pretože nacionalizmus je vraj vždy zdrojom vojen a doviesť EU do unitárneho štátu.
Paneurópska únia dnes zastrešuje ideami politiku Európskej ľudovej strany, ktorá je najsilnejšou stranou EU parlamentu!
Všetci títo ľudia sú členovia Paneurópskej únie a p. Záhorská je podpredsedníčkou.
Idei Coudenhova - Kalergiho sú ich písmom svätým a ak sa pozriete na stránku napr. českej Paneurópskej únie, tak ich tam uvidíte na čestnom mieste.
Ak si prečítate tento článok a v ňom odstavec:
Súvislosti EU - Paneurópske, zistíte o tom viac.
http://domino50.blog.pravda.sk/2016/04/08/h o…
Kliknite si na link, ktorým si otvoríte stránku Paneurópa cz a prečítajte si myšlienky Coudenhova, podľa ktorých EU šľape.
Tomu sa hovorí vypointovanie príbehu.
Tvoja reakcia ,,pekná blbosť", prezrádza, že si tú story bral doslova.
Máš pravdu, USA však nie sú členom Minského formátu, takže hlas USA, ktorý žiada voľby, je tlakom na Kyjev.
Kyjev navyše tie voľby nechce skôr, ako o dva roky, dovtedy dúfa, že vystrieľa a podplatí dostatok lídrov, aby voľby dostali Donbas pod správu Kyjeva.
Dmitrij Peskov vyhlásil, že návšteva americkej diplomatky v Moskve bola konzultatívna a žiadne konkrétne výsledky sa nečakajú.
Ak Nulandová prišla dohodnúť komunálne voľby v Donbase, znamená to faktické uznanie a inštitucializovanie DNR a LNR zo strany USA.
Ďalej to znamená, že Kyjev bude musieť opustiť fašistický formát vlády a prejsť na parlamentnú demokraciu.
To znamená ďalekosiahle následky pre Juntu a trestnú zodpovednosť.
Katolícka cirkev aj za Slovenského štátu – a to už je čo povedať, veď to bol klérofašistický štát, farská republika – mohla disponovať majetkom len so súhlasom štátu – príslušného ministerstva. Teda bol jej „zverený do užívania“, nebol „jej“. Vláda mala patronát, ktorý po zániku monarchie prevzala od panovníka. Za Československa to bola vláda, Slovenský štát tiež prevzal toto právo, a bez jeho súhlasu cirkev nemohla pohnúť s majetkom. Nesmela ho predať ani využívať neschváleným spôsobom. Každý rok musela vyučtovávať stav hospodárenia s majetkom, ktorý mala v užívaní. Aj na súčasnom ministerstve kultúry by mali byť a v štátnom ústrednom archíve sú doklady o vyúčtovaní hospodárenia cirkevného katolíckeho majetku. Ostatné cirkvi žili z príspevkov svojich veriacich.
Aby mal čitateľ jasnejší obraz, tak tu je text zmluvy so Svätou stolicou (Vatikánom):
http://vatikanskezmluvy.wordpress.c om/konkor…
Ďalej je tu analýza K. Zavackej, prečo nie je možné túto zmluvu vypovedať:
http://vatikanskezmluvy.wordpress.com /konkor…
A potom si prečítajte môj článok: Teológovia imperializmu:
http://domino50.blog.pravda.sk/2014 /06/11/te…
Na záver Vám, pre pochopenie globálnych politických súvislostí k tejto problematike, odporúčam prečítať si v článku ,,Holandské súvislosti", odstavec:,, Súvislosti EU - Paneurópske".
http://domino50.blog.pravda.s k/2016/04/08/ho…
Pochopíte, že celá táto problematika je oveľa hlbšia a oplatí sa ňou zaoberať.
domino svetík
Stinger - americké rakety nedodávali iba do AFG, ale do dnešného dňa ich dodávajú IS.
Ako inak by IS, prezlečený za sýrsku opozíciu, dokázal 5 rokov bojovať so sýrskou armádou a spôsobiť jej straty vyše 56 tis. mužov?
Odporúčame