Pred kým sa treba brániť?
Zatiaľ štáty napadá iba NATO.
Belehrad, AFG, Irak, Líbya, Sýria.
Ak boli všade tam vojská NATO s mandátom OSN, tak priraďte číslo mandátu k jednotlivým misiám.
Ak mandát nemal ( čo nemali), tak podľa medzinárodného práva spáchali zločin a sú agresorom.
Agresia v Gruzínsku?
Komisia EU parlamentu vydala správu, že agresorom bolo Gruzínsko dňa 08.08.08 a všetci sa s tou správou zoznámili. Ruské ,,modré prilby" boli v Osetii legálne s mandátom OSN a Gruzínsko začalo so súhlasom NATO bombardovať Cchinvali.
Agresia na Ukrajine?
Existuje nejaký fakt, záznam, svedectvo, že na Ukrajinu prešli vojská Ruska? Alebo, že odišli?
Kde sú? Kde je nejaká vojenská jednotka Ruska umiestnená na Ukrajine?
Kedy tam prišla? Kto ju videl? Ešte neodišli, ležia v zákopoch?
Prečo ich OBSE a novinári nevyfotia a nepošlú domov?

