Ruská antidopingová agentúra rUSAda, to je skvelé krytie pre USA NGO agentúru.
Robia všetko preto, aby bez dôkazov cez šport ovplyvňovali politiku.
Ruská antidopingová agentúra rUSAda, to je skvelé krytie pre USA NGO agentúru.
Robia všetko preto, aby bez dôkazov cez šport ovplyvňovali politiku.
McCain je členom ich generálneho štábu a ten sedí vo Washingtone.
EU je riadená zvonka.
Styčný dôstojník je Merkel.
Nadnárodné, vonkajšie riadenie rozhodlo, z dôvodov nám síce nie celkom jasných, ničmenej ideológmi (Coudenhove - Kalergi),opísaných, že EU absorbuje milióny ľudí z islamského sveta.
Keď som čítal ešte pred dvomi rokmi takéto predpovede o invázii muslimov, iba som sa smial - veď akoby mohli EU zaplaviť, máme predsa kontroly na hraniciach a ozbrojenou inváziou by to tiež nedosiahli.
Nehovoril si si toto tiež?
A dnes - sú tu, prúdia ďalej a politici nechávajú vystavovať ľudí ich vplyvu a spolu s médiami dehonestujú tých, čo sa bránia a protestujú.
Ty v tom nevidíš úmysel?
Bez úmyslu by sa všetci opaľovali na pobreží Líbye a Turecka.
Veď prechod hraníc EU je minimálne priestupok, prechod bez dokladov je nemysliteľný.
Sýrčanov je 35 % , pričom politici a médiá robia prakticky Sýrčanov zo všetkých.
Rád by som upozornil na slová rakúskej ministerky vnútra:
,,Vstup utečencov prechádzajúcich cez Rakúsko do iných európskych štátov bude obmedzený na 3 200 denne a žiadateľov o azyl v Rakúsku na 80 denne".
Rakúsko ráta s tým že za rok ho ,,pretranzituje" 3 200 x 365 = 1 168 000 !
Za rok, iba cez Rakúsko?
To s akým počtom počítajú, že zaplavia Európu?
Výborne, Braňo.
Od politicky korektného pomenovania intervencie v Sýrii, ktorú si nazýval, zrejme pre nedostatok informácií - občianska vojna, si sa posunul k odkrytiu činnosti jednotlivých bojujúcich strán a článok vyznieva oveľa pravdivejšie.
Veľmi korektne sa vyjadruješ k vedeniu EU.
Ak Ty vidíš a ponúkaš riešenia, myslíš si, že vedenie EU ich nevidí?
Ale vidí.
Takže ak vedenie EU koná tak, ako koná, nie je to slepota, ale zámer.
EU zastupuje Merkel a štatutári sú niekde mimo.
Nie je možné, aby tí ľudia boli takí hlúpi.
Veci riadia preto takým spôsobom, lebo je za tým zámer.
Nepodozrievajme ich z neschopnosti.
Nie, Boris.
Ak telefonuje Biden o odvolaní prokurátora na Ukrajine, znemená to jediné.
Ukrajina je priamo štrukturálne riadená USA, ako keby to bol ich 51 štát.
To je pravda.
Biden tam chodí každé dva mesiace, a pri zasadnutí vlády tomu predsedá.
Ak nebudeme písať pravdu, tak to znamená, že ju nepoznáme, alebo, že to robíme zámerne.
Takže ak odíde Assad, bude tam mier?
Odišiel Hussajn a v Iraku je mier a demokracia?
Odišiel Kaddáfí a v Lýbii je mier?
A opačne - nie je vyše 50 tisícová rodina Saúdov, najväčší spotrebiteľ heroínu, žien, alkoholu, zbraní a luxusu, ktorá svoj ľud drží v ťažkej náboženskej indoktrinácii zakazujúcej heroín, alkohol, ženy, zbrane a luxus, pre USA zárukou stability a spojencom?
Takže čo ak odíde Assad?
Bude tam mier a stabilita? Nie.
Tak čo to tu vlastne presadzuješ?
Beaver, nie že by som bez toho nezaspal, ale Ty nevnímaš, že USA v Sýrii podporujú, cvičia a vyzbrojujú OPOZÍCIU ( ktorá je tak vyzbrojená, že 5 rokov bojuje s vládnymi vojskami, pričom im spôsobila stratu vyše 56 tisíc mužov), a na Ukrajine podporujú, cvičia a vyzbrojujú VLÁDU proti opozícii (ktorú zase podporuje Rusko) a nevadí im bombardovanie sídlisk. Assada označujú mäsiar a Porošenka partner.
Všimol si si, že tá správna opozícia bola iba nimi podporovaná na Majdane, pričom Ruskom podporovaná na Donbase je tá nesprávna opozícia? Bráni Ti niečo v takejto optike?
Všimol si si, že tu ide o hlbšie vzťahy, zámery a plány a ľudské práva a demokracia sú iba nálepky pre obecenstvo?
Ak by to bolo inak, nezáležalo by USA aj na ľudských právach ľudí, ktoých sami vraždia z dronov (už vyše 2000), nenazvali by genocídou aj 180 tisíc US armádou vyvraždených civilistov vo Fallúdži, etc...?
Táto americká požiadavka súvisí aj s oznámením S. Arábie o pozemnej invázii.
IS je vlastne nájomná armáda S. Arábie, Turecka, Kataru, Jordánska a s dozorom USA.
Je to vlastne ich pechota, a ich ,,ťažobná spoločnosť na dobytých územiach.
To, že sa volajú IS, Al - Kaidá, Al - Nusrá, demokratická, alebo umiernená opozícia, je nálepka pre čitateľov v USA a Európe, zajtra sa môžu volať inak - napríklad utečenci pred vojnou.
Scenár môže byť takýto:
Saudi oznámia, že idú do Sýrie bojovať proti IS (pričom sú jeho sponzori).
Američania vytvoria informačné pole, viď nadpis článku.
ISlamský štát sa zmení na armádu Saudskej arábie a pod týmto krytím zo strany USA sa vytvorí nenapadnuteľná fronta, ktorá bude masakrovať Sýriu.
Ak Rusi zaútočia budeme tu mať denne správy o agresii Rusov.
Atď, atď...
USA sú nástrojom nadnárodného riadenia sveta.
Poskytujú mu armády, tajné služby, NGO, a časť politických kapacít, ktoré sú mimo územia USA a nie sú ani kontrolované inštitúciami USA.
Od 2. sv. vojny majú pod svojou správou Nemecko, Japonsko, J. Kóreu. Po r. 1990 pod ich riadenie spadajú aj krajiny východnej Európy, neskôr rozbili Juhosláviu a si ju podriadili.
Pokračovali postupným prebratím krajín blízkeho východu spod vplyvu Britského impéria.
Tzv. Wolfovitzova doktrína je plán, ako prebrať pod svoje riadenie aj krajiny, ktoré boli v Ruskej sfére záujmov a tak po AFG, Iraku, prišla na rad Líbya a Sýria,
Kosovo, Ukrajina, Gruzínsko, to všetko je iba realizovaný plán.
Rusko im pomáhalo a tento plán bol do istej doby v Rusku označovaný ako konšpiračné teórie.
Dnes tomu Ruské vedenie venuje pozornosť, ako najvyššej priorite ohrozenia Ruskej suverenity.
Preto sú Rusko a Putin denne démonizované a pod sankciami.
USA to nerobia pre americký ľud, ale pre nadnárodné riadiace štruktúry.
Ak by sa to stalo v Sýrii, tak by atentátnikov nazvali opozícia, alebo povstalci.
Nie je tento svet lží šialený tým, že nakoniec ich šíriteľov dobehne?
Prečo stáli pred súdom Tiso, Miloševič, Hussain, prečo tak biedne skončil Kaddáfí?
Prehrali vojnu.
Súdil niekto Kennedyho, Johnsona, Nixona za Vietnam, kde zabili vyše 3 milióny ľudí, používali napalm aj chemické zbrane (agent orange), vyhladzovali civilné obyvateľstvo(Mi Lai)?
Súdil niekt Busha za AFG, Irak, kde je mŕtvych vyše 600 tisíc ľudí a kde na mnohých miestach došlo ku genocíde (180 tisíc vyvraždených vo Fallúdži)?
Obama, Sarkozy za Líbyu, za vojnové zločiny, zverstvá, genocídu?
To všetko sú víťazi.
A tak zo štátnych rezerv iba Líbye zmizlo 140 miliárd USD, zmizli tony zlata a tony striebra.
Vojna a revolúcie sú výnosné, ak si víťaz.
Ak Assad prehrá (ak by v Rusku vládol Medvedev, už by v októbri 2015 bolo po ňom, ako to prezradil Ruský veľvyslanec v Londýne).
Dnes by už bol Majdan v Moskve, ako prejudikoval Kissinger.
Roman, ale tieto veci vôbec nie sú utajované, médiá o nich informujú.
Čo je problém je to, že podľa Charty OSN, aj všetkých deklarácií ľudských práv, ide o zločin.
Každý má právo na riadny proces.
Dokonca aj bosorky v stredoveku mali procesy a nie všetky boli odsúdené.
Je to taký istý zločin, aký páchalo Nemecko a za ktorý bol zlomok Nemeckých elít postavený pred Norimberský proces.
Bol by však Goring, Frank a ďalší stál pred súdom, ak by neboli prehrali vojnu?
Nie.
Takže všetci vieme, že Clinton, Bush, Obama a ďalší, sú vojnoví zločinci.
Ale vojnu zatiaľ neprehrali, práve naopak, ak ich nikto nevie postaviť pred súd, znamená to, že (zatiaľ), vyhrávajú...
Súhlas.
Ako hovorím ja:
,,Politici a duchovní, si na svoj pozemský život, zarábajú rozprávaním o živote nebeskom".
domino svetík
A iste si si všimol, že Rusi odovzdávali koordináty svojich leteckých zásahov od začiatku Američanom, ktorí ich mali komunikovať s Turkami, ktorých USA riadia.
Potom stíhačka z Turecka zostrelila stíhačku Ruska, o ktorej koordinátoch mala zvodku od USA.
Tak Rusi z bezpečnostných dôvodov prestali dávať Američanom koordináty.
Ak má človek takých ,,priateľov", ako sú USA, nepriateľov už ani nepotrebuje...
Obvykle sa pri tvrdeniach Tvojho typu uvádzajú zdroje.
Ak Assad je mäsiar, čo použil zbrane proti vlastným občanom, daj nám sem link, ako toto isté tvrdíš o Porošenkovi a Jacenjukovi.
A prečo USA vlastne necvičia demokratickú opozíciu aj na Ukrajine?
Prečo tam, presne opačne ako v Sýrii, pomáhajú vláde, proti opozícii?
Daj sem ten link.
V opačnom prípade Ťa budeme musieť evidovať, ako Trolla.
USA cvičia ,,umiernenú opozíciu" aj na Slovensku a vlastne po celom svete.
Ovplyvňovatelia internetových diskusií tiež patria do tohto ich portfólia.
Existujú však aj tvrdšie frakcie ,,opozície" v SR.
Vlani, keď bola nejaká manifestácia pred Hlavnou stanicou v Bratislave, v bočných uliciach boli pripravení ľudia v kuklách, ktorí mali na tričkách nápisy Honvéd Budapešť a Baník Ostrava.
Boli pripravení vyrobiť Majdan.
Prečo nakoniec nezasahovali budú vedieť ich inštruktori a riadiaci dôstojníci.
Ale ak si myslíme, že u nás nehrozí to, čo na Ukrajine, tak sa šeredne pletieme.
Závažné fakty, Pavol.
Opustil si ,,básnický štýl", čo je dobre.
Pre naozaj investigatívne príspevky, Ťa prosím o uverejňovanie linkov a zdrojov.
Tak ak Ty si taký korektný, tak si pozri správu Reuters, ktorú som nižšie linkol.
Nemusíš reagovať na články autora, ktorý rozdáva nekorektné informácie.
Odporúčame