Fúrik, to čo píšeš, je ako zo socializmu.
Vtedy mi hovorili ľudia ako Ty:,,Ty vari nevidíš tie úspechy, nevidíš koľko km ciest, koľko ton obilia, koľko bytov?
Tak prečo kritizuješ, prečo nehovoríš o tom pozitívnom, čo sme pod vedením EU ( pardon, KS) dosiahli?"
A dnes ľudia ako Ty:,,Ty nevidíš, koľko chodníkov sme vyasfaltovali, koľko múky a ryže EU dala našim dôchodcom, veď bez KSČ (pardon EU), by sme neprežili, dôchodcovia by umreli od hladu.( Vieš, koľko je na Slovensku podnikateľov)? Tak prečo kritizuješ, prečo nehovoríš o tom pozitívnom"?
Vtedy, aj teraz mi chýba sloboda.
Áno vtedy by som toto nemal kde napísať a dnes si s tým, čo napíšem, môžem vytrieť zadok.
Pretože vtedy aj dnes strážili systém politruci. Tisíce, stovky tisíc politrukov a ideológov, vtedy socializmu a dnes oligarchicko - feudálno - mafiánskeho modelu liberálno - imperiálno - koloniálneho kapitalizmu.
A Ty si jedným z nich.


