Prvá strana si uvedomuje, že po zostrelení MH17 nás delili hodiny od vojny.
Pre vojnu propaganda vyrába dve hlavné veci:
1. Zverstvá
2. Pocit ohrozenia
Zverstvom bolo zabitie 300 ľudí.
Pocit ohrozenia vyplynul z obvinenie v štýle Gliwíc: Rusko je nepriateľ, zostrelilo to Rusko, chcú nás napadnúť.
Poďme a udrime prví.
Našťastie Rusko vnieslo svojou verziou udalostí do hotovej vojny odklad. Spomenulo stíhačku, pričom všetci ,,vedeli", že to bol BUK - načo vyšetrovať? Vyšetríme po vojne.
Prečo západ nevyšetroval?
Kde sú satelitné snímky, kde je rozhovor s vežou?
Okamžite by bolo jasno.
Ale hrozba vojny nepominula.
Všetci vidíme, že politici druhej garnitúry a médiá, šlapú ďalej v zadaní.
Našťastie, čoraz viac politikov prvého rangu v čase, ktorý sme získali, pochopilo o čo ide.
Tí, ktorí pracujú na tom, aby vojna v Európe bola, makajú ďalej.
V lete príde znovu ten istý scenár.
1. Zverstvo
2. Pocit ohrozenia
Sledujme udalosti ďalej.


