Ak si prezriete názory McCaina, zistíte, že je to blázon ( idiot).
To nehovorím ako urážku, ale ako psychiatrickú diagnózu.
To, že ho superelita pustila do prezidentskej kampane do čela USA, alebo, že ho nechajú voľne pobehovať po svete, Ukrajine a SR, svedčí o tom, že superelita potrebuje vyvolať vojnu, pretože tento cvok, keby bol US prezidentom, by vojny udržiaval a rozpútaval oveľa agilnejšie, ako to robí Obama.
Ak by vo svete platili zákony,( tak McCain by bol v blázinci) a niekoľko posledných US prezidentov v base za vojnové zločiny (P.C. Roberts, N. Chomsky).


