Dvaja Trollovia sa nerozumeli?
No nič chlapci, zároveň aspoň máte každý po jednom príspevku a príspevky sú predsa honorované.
Ako dojemne si vykáte, na školení vám múdrosť vliať nemôžu, tak vám aspoň kážu byť slušní.
A protestovať proti našim neschopným politikom, kormidlo?
A kde navrhuješ, pred US ambasádou?
Odtiaľ sú riadení, načo by si išiel pred úrad Vlády SR, keď tam sa o ničom nerozhoduje.
A kde máme protestovať proti ďalším sluhom Moci - Trollom?
Odkiaľ vám chodí výplata?

