Zuzanka moc telesnú nemusela a tak je empatická k tým školákom, čo je nemusia dnes.
Zuzanka moc telesnú nemusela a tak je empatická k tým školákom, čo je nemusia dnes.
janko, tá čína to dokázala vďaka komunistickej strane
a tebe je ľúto, že nevládne aj u nás?
Spávne si povedal, že moja snaha je antisystémová.
Keďže systém, ktorého si súčasťou ty, je zločinecký, ja som, veľmi správne - antizločinecký.
Cicero, takže k tebe iba jedna hádanka:
Manželka kuriča po česky?
Palenk, ten blog je síce nejak pretiahnutý cez prekladač,
ale blbosti táraš - však NATO si tu dosadený - hlavne ty, s malým t.
Pretože bez členstva v nato, už nám bolo povedané, že nebude členstvo v EU.
A tak, aby sme splnili mafiánske kritériá, zúčastnila sa naša vláda vraždenia a 78 denného bombardovania Belehradu.
Tým sme splnili kritériá zločineckých organizácii a mohli sme do nich vstúpiť.
Skade ty si palenk, prišiel, medzi tunalších trollov, to netuším, ale z historického ústavu SAV, si asi neprišiel.
Ibaže by si bol jeho riaditeľ, to ťa potom pozdravujem, a vieš prečo...
Ja som konšpiračný teoretik, teda človek snažiaci sa odhaľovať konšpirácie, teda zločinné spiknutia.
Zločinné spiknutie je napríklad vydržiavanie stajne Trollov, teda ovplyvňovateľov internetových diskusií, ktorí pod rúškou toho, že v ostatných čitateľoch vyvolajú zdanie normálnych diskutujúcich, plnia zadania svojho zamestnávateľa, nech už sú akékoľvek...
Takže kým ty, cicero, si konšpirátor, sprisahanec, ja som iba konšpiračný teoretik.
Keďže Doneck a Luhansk sa od Kyjeva odtrhli už v r. 2013, boje prebiehajú nie na Ukrajine,
ale na územiach republík, ktoré sa od Ukrajiny odtrhli.
Tieto republiky sa medzitým stali súčasťou Ruska, takže boje prebiehajú na území Ruska.
To je Ruský pohľad na vec, nie môj.
V každom prípade Rusi sa snažia vytlačiť Ukrajinskú armádu z administratívnych hraníc Donecka a Luhanska, teda RF.
Bez ohľadu na to, čo si o tom myslíme, toto je právny stav v Rusku a Rusi ho budú brániť.
AK napríklad padne Putin, môže sa stať, že nová vláda povie sorry, vraciame vám Doneck a Luhansk.
Ale prijmú to Doneck a Luhansk?
Nebude vojna pokračovať aj tak?
Tento blog je uspávankou bláznov.
At ahoj....
Autor tu chce vyvolať dojem, že každá konšpiračná teória je blud.
A to nie je pravda.
Autor nám nevraví, že existujú naozajstné rokovania v pozadí, na základe nich vzniknú dejinné udalosti.
Keďže zločinné sprisahania - KONŠPIRÁCIE - existujú, tak vznikajú aj snahy o ich odhalenie - Teórie o konšpiráciách.
Autor tu chce navodiť dojem, že každý, kto analyzuje udalosti a dospeje k nejakej teórii je pomaly psychiatrický pacient.
Pred vraždou Kuciaka bola konšpirácia, teda sprisahanie o tom, že ho zavraždia.
A každý, kto ho chcel rozpliesť, špekuloval kto to mohol byť a komu to prospelo, sa stával teoretikom, konšpiračným teoretikom, lebo bez dôkazov si vždy iba konšpiračný teoretik.
Autor je u mňa dezinformátor, ktorý sa snaží potláčať kritické myslenie.
Navyše hriešne neinformovaný dezinformátor.
Pretože vlády nám chcú iba naše dobro, tajné služby nás iba chránia, nikto z vlád, ani tajných služieb ešte nikdy nerobil nič nekalého, to nám chceš zdeliť?
At ahoj...
Vďaka.
Ja som od momentu, kedy sa odtrhli Doneck a Luhansk, denne sledoval zvodky, ktoré vydávali jednotivé
oddiely opolčencov.
Takže som to videl od prvého tanku, ktorý zamieril k Slaviansku, sledoval som bombardovanie, ktoré vykonávalo Ukrajinské letectvo.
Prišlo OBSE a medzi nimi agenti, ktorí dávali súradnice Ukrajinskému delostrelectvu.
Lajčák, Ríšsky protektor USA v Bosne a v Tirane, ktorý rečnil na Majdane v decembri 2013, sa potom stal šéfom OBSE...
V Bosne tento človek mal právo rušiť rozhodnutia Bosenského parlamentu, do funkcie v Tirane ho priamo ustanovil Soros.
Judicial Watch zverejnila Sorosov list, "Dear Hillary"...v ktorom Soros navrhuje personálne ustanovenie EU komisie v Tirane a o pár dní Lajčák (ktorého Soros v liste menuje), už dáva inštrukcie Albánskemu premierovi.
A dnes tu sú ľudia, ktorí tvrdia, že Doneck a Luhansk, žiadnou agresiou zo strany karateľov netrpeli a
genocída je vybájená....
A Zuzanka nám vysvetľuje, že ona nie je agent cudzej moci...
Prečítaj si Protokoly.
A rozmýšľaj nad nimi.
Myslím, že dva nájdeš aj u mňa v blogu.
Prečítaj si ich človeka, Schwaba, Veľký reset.
Oni o svojich plánoch hovoria verejne, to iba 95% ľudstva ich nechápe.
Prečítaj si Zechariu Sitchina, Dvanásta planéta, aj Stratená kniha Enkiho.
Áno, tí čo vládnu, majú znalosti a technológie, ktoré sa bežne nevyučujú.
Svet patrí im a medzi ich zdroje patria aj ľudia.
My sa tiež s kaprami v rybníku nebavíme, ani načo ich chováme a netušia, ani že ich jeme.
Ľudské zdroje, to si istotne počula.
Ich ambasador, H. Kissinger, ktorý mal včera sto rokov, Anu mu daj dlhý život, povedal:
"V budúcnosti bude pre ľudstvo také nemožné vzoprieť sa našej vláde, ako je pre stádo oviec nemožné, vzoprieť sa farmárovi."
Ľudské zdroje, to je pravdivé označenie ...
Prvým predsedom Európskej komisie bol nacistický právnik Walter Hallstein.
Toto je môj blog, ak chcete vedieť, ako a kto nám daroval EU, prečítajte si ho:
Ak si pozriete mapu Európy v r. 1941, teda v čase útoku na ZSSR,
a na každý štát ovládaný Nemeckom, alebo lojálny k Nemecku a na každý dáte nálepku s hákovým krížom,
zistíte, že takmer všetky štáty Európy, okrem Británie, Švajčiarska, ZSSR, Srbska a možno Švédska, by boli označené hákovým krížom.
Ak dnes na každý štát, v EU, podriadený, alebo lojálny k USA, dáte modrú nálepku so žltými hviezdičkami, dostanete prakticky to isté, čo v r. 1941, nálepku nebude mať Británia, Švajčiarsko, Rusko, Srbsko a neviem, kto ešte...
Bača, demokracia ešte nigde nigdá nebola.
Ale vy sa hráte na demokraciu, bača, a len je.be.te ľuďon modzge.
Kukni si, demokrat, ako ste v vy, demokrati, odvolávali v Ukrajinskon parlamente Janukoviča.
Sto ľudí ste vyhnali a z ich kartama ste hlasuvali.
A aj tak ván chýbalo percento, takže Janukoviča ste ani neodvolali.
Ja son tiež pásov ovce.
Takže baraniu hlavu, bača, ja rozoznán na sto metrov.
To, čo vyprávaš, bača, vyprávaj Ruson, nije mne.
Vo svete sa štáty, čo uznali len Američania najprú, lebo si ich spravili samí.
Kosovo si spravili samí, uznali samí a poton in ho pomohli uznať aj Briti a Európania.
Rusi in už tedy vraveli, nerobte totok, lebo vás to bude mrzeť.
A čiľej je s toho vojna.
Bača, vieš aký je medzi nama rozdiel?
Kýn ja sa na hinto len dívan a roke to komentujen,
tak tebe záleží na ton, aby vyhrali Američania, zato si taký jeduvatý.
Ja son neni z Rusma, ale Ty, bača, si Americký chlapčok.
***
toto má byť pod článkom Niny R
Mali právo Doneck a Luhansk vyhlásiť suverenitu?
Podľa medzinárodného práva, ak štát vyhlási suverenitu a odtrhne sa od materskej krajiny, to, že je to v rozpore s vnútornými zákonmi tej krajiny, je nepodstatné.
Navyše v čase po Majdane mala Ukrajina vládu, ktorá k moci prišla protiústavne, takže bola nelegitímna.
Naproti tomu vtedajšie vlády Donecka a Luhanska (aj Krymu), legitimitu mali.
Medzinárodný súd OSN z 22. 7. 2010:
,, Jednostranné vyhlásenie nezávislosti časťou štátu neporušuje žiadnu normu medzinárodného práva… „
V písomnom memorande USA z dňa 17. 4. 2009, k odtrhnutiu Kosova od Srbska, sa uvádza:
,,Princíp územnej celistvosti nevylučuje možnosť vzniku nových štátov na území už existujúcich štátov.
Deklarácie nezávislosti môžu porušovať vnútroštátne zákonodarstvo, čo však neznamená, že ide o porušenie medzinárodného práva… „
Takže...?
Ruský pohľad je takýto:
Majdan v r. 2014 bol protiústavný prevrat a vláda, čo z neho vzišla je nelegitímna.
Okrem Krymu sa v r. 2014 odtrhli od Ukrajiny Donecká a Luhanská republika.
Vyhlásili sa za suverénne štáty.
Od r. 2014 sa nepovažovali za súčasť Ukrajiny.
Krym požiadal Rusko o zaradenie do RF v r. 2014 a odvtedy je súčasť Ruska.
Ukrajina od r. 2014, až do r.2022, útočila na Doneckú a Luhanskú republiku.
22. 2. 2022, Ruská Duma uznala Doneckú a Luhanskú republiku, ako subjekty medzinárodného práva.
Rusko podpísalo s nimi dohodu o vojenskej pomoci.
Na základe tejto zmluvy Rusko vstúpilo na územie Donecka a Luhanska.
Doneck a Luhansk sa považovali za štáty. Štát, podľa Charty OSN, má právo použiť vojenskú silu, ak bol napadnutý.
Ich napadla Ukrajina.
V Donecku a Luhansku prebehlo referendum o zaradenie do RF.
Ruská Duma to schválila v r. 2022.
Odvtedy sú Donecká a Luhanská republika súčasť RF.
Takže táto vojna sa vedie na území RF, nie na Ukrajine.
Tak sa na to dívajú Rusi.
Hašek na záchytke v Štiavnici?
Toto som nevedel.
Nedávno som si pustil starý film o jeho Ruskej anabáze.
Na stanici v Humennom je socha Švejka, pretože tam tiež pobudol.
Možno by Štiavnica mala Švejkovi tiež postaviť sochu...
Ja son do Štiavnici (u nás, Čilejkárov, teda rodákov od Tekovskej župy, je správne do Štiavnici, nie do Štiavnice),
často chodiv so starou materou, predávať čerešne, jahody, husacinu a husacie pečenke.
No a čilej tan už chodín pomenej, mne soche stavať netreba...
Odporúčame