Nie všetci.
Niektorí mali hákové kríže, niektorí obraz Hitlera, niektorí Banderu, niektorí mali Schwarze Sohne, niektorí SS,
niektorí, heil Hitler a dosť ďalších vecí, bolo to pestré.
Nie všetci.
Niektorí mali hákové kríže, niektorí obraz Hitlera, niektorí Banderu, niektorí mali Schwarze Sohne, niektorí SS,
niektorí, heil Hitler a dosť ďalších vecí, bolo to pestré.
Máš pravdu, ale nerozumiem tvojmu podráždeniu.
Wagnerova vzbura je fakt.
Wagnerova vzbura bola vyprovokovaná jednak zlým zásobovaním Wagnera zo strany GŠ
a jednak nekompetentným velením, ktoré Prigožin tiež neustále napádal.
NA Wagnerovu vzburu nadväzovalo cvičenie NATO, kde bolo až 250 lietadiel.
Bola tam koordinácia so zradcami v Ruskom GŠ, v médiách, v uliciach Moskvy.
Tá letecká armáda bola pripravená prelomiť front.
Po údere na front boli niektorí agenti v radoch Ruskej armády pripravení ohlásiť zrútenie frontu a dať nejaké tisíce do zajatia.
Do toho mala prísť protiofenzíva, v Moskve nepokoje, zo strany médií vytvorenie virtuálnej reality a inštalovanie dočasnej vlády.
Po páde Putina by nasledovala kapitulácia...
To, že Putin je informovaný, je fakt.
Bol v Mariupole, mal napríklad trojhodinový rozhovor s vojnovými korešpondentmi a blogermi, ktorí spôsob vedenia bojov kritizovali.
Že aj Rusko pripravuje odstránenie Kyjevskej Junty, je tiež fakt.
Slavěna, Ty máš vcelku zaujímavé, vlastenecké príspevky.
Čítal som na Tvojej stránke príspevok, "Prečo som sa pridala..."
Zhruba zo všetkým súhlasím.
Ale:
Ideológia stojí na symboloch.
A symboly označujú príslušnosť k ideológii.
Takže ak tam bolo tých 14 88, mohlo to byť z niekoľkých dôvodov:
1. Predseda nevedel, čo ten symbol znamená, niekto z jeho okolia ale áno, dal mu to na šeky a predsedu kompromitoval.
V tom prípade mal predseda dať vyhlásenie, že vinník je niekto z jeho okolia, on vyvodí voči nemu zodpovednosť a ospravedlňuje sa, že s tým symbolom mával pred celým Slovenskom.
Tak si Slovensko myslelo, že nám ukazuje, k akej ideológii patrí.
2. Predseda vedel, čo ten symbol znamená.
Iba si myslel, že to nikto nemôže napadnúť.
V tom prípade nám ukázal svoju príslušnosť k danej ideológii, pričom niekto, kto ten symbol poznal, naň upozornil a nasledovalo trestné oznámenie.
V Mariupole sa každý zajatý Banderovec musel vyzliecť.
A symbol 14 88, mali na tele vytetované stovky...
Napríklad istý staroveký židovský historik z Španielska,
písal v 9. storočí list Chazarskému kaganovi Josefovi, aby mu popísal svoje kráľovstvo.
A v odpovedi mu Josef napísal, že jeho ľud sú potomkovia Jaffeta.
Ten, čo vládne im, vládne pravdepodobne aj nám.
Ale jeho vyvoleným národom nie sme my.
Apropo...
...po potope sveta mala na svete zostať iba posádka Noemovej Archy.
No a tí sa najskôr usadili na Ararate v Arménsku.
Odtiaľ vlastne vzišlo nové ľudstvo, lebo Noe poslal svojich synov znovu osídliť planétu.
Mal troch synov - Cháma, Séma a Jaffeta.
Celé dnešné ľudstvo by podľa toho malo byť v príbuzenskom vzťahu.
Do našich končín, teda do okolia Čierneho a Kaspického mora, poslal svojho syna Jaffeta...
Kávu s mliekom a hrianku s malinovým džemom.
To, čo píšem je však stanoviskom mnohých, aj ruských analytikov.
A to, že v Ruskom štábe sú zradcovia, píšu aj Američania, aj Rusi.
A že Ukrajinská ofenzíva nie je nič iné, ako 10 mesačné čakanie na štátny prevrat v Rusku,
je jasné každému, kto sa túto čudnú vojnu díva.
Je to jasné aj Putinovi, stanoviská ľudí z jeho okolia a aj jeho stanovisko po vzbure Wagnerovcov si si mohol prečítať.
Naznačil, že za vzburou sú sily zo západných rozviedok a hovoril aj o pomáhačoch vo vlastných radoch.
Putin je lepšie informovaný ako ja, tak sa ho spýtaj, čo raňajkoval...
Ruský generálny štáb nesporne nesie tiež zodpovednosť za tento útok.
Rusi majú výhodu v satelitnom sledovaní, majú letectvo a rakety.
Takže nemusia nechať doviezť zbrane na líniu dotyku.
Môžu ich likvidovať kľudne 500 km od frontu.
Táto skutočnosť je predmetom kritiky Ruského GŠ.
Prečo je to tak?
Niektorí ruskí generáli, ktorí pôsobili v NATO a vo West Pointe, podľa niektorých ruských zdrojov, pracujú pre USA.
Ich konanie má vyvolať vlnu nespokojnosti, nepokoje a štátny prevrat.
Tzv. "Ukrajinská protiofenzíva" závisí jedine od úspechu štátneho prevratu v Rusku.
Vojny sa často ukončujú takto, rozviedka na pozadí pracuje presne na tomto.
Padne Putin a "dočasná vláda" okamžite kapituluje a vzdá sa do rúk USA...
Michael, vtip je v tom, že kde a pre koho bolo napísané to, čo píšeš v prvej vete.
Nie každý národ je vyvolený.
A toto váš Boh sľúbil vám, ale nie nám:
"a ty budeš požičiavať mnohým národom, ale ty sám si nebudeš požičiavať; budeš vládnuť nad mnohými národmi, ale nad tebou nebude panovať nijaký."
Elena,
zmluvu s USA by si chcela vypovedať?
Z našich politikov by to neurobil nikto, to by bola politická a možno aj fyzická samovražda.
Nasledoval by ďalší mŕtvy, možno novinár, možno opozičný politik, atď.
My tými miliardami podporujeme US ekonomiku.
Prečo?
Pretože svet je riadený mafiánskym spôsobom.
A USA sú nástrojom nadnárodného riadenia.
Celú vojnu na Ukrajine pripravili a riadia.
Vieš si predstaviť, ako ľahko by mohli roztrhať Slovensko po tom, ako by niektorá vláda si dovolila nezaplatiť výpalné a neposlať miliardy za "akože" vrtuľníky, stíhačky a p.?
Juh SR by spravil referendum a išiel by k Maďarsku, sever k Poľsku, západ k Morave a východ...?
"tzv. veľká ukrajinská protiofenzíva",
nie je nič iného, ako čakanie na štátny prevrat v Rusku.
Štátny prevrat bol spustený na vlne vlastenectva Wagnerovej skupiny, ktorá bola zo strany generálneho štábu
úmyselne "podzásobovaná".
To, a spôsob, ako bola vedená Ruská vojenská taktika, malo vyvolať nespokojnosť a aj vyvolalo.
Wagnerovci chceli z vlasteneckých dôvodov vyčistiť Ruský "Augiášov chliev".
Západní plánovači naplánovali obrovské vojenské letecké cvičenie NATO, ktoré v prípade úspechu Wagnerovej vzbury a sprievodných akcií v Ruskom generálnom štábe, v uliciach Moskvy a v Ruských médiách, chceli použiť k úderu na Ruské pozície.
Po údere letectva by za pomoci Ruských veliteľov v Generálnom štábe prelomili frontu.
Za týchto okolností by Zelenskyj vyhlásil začiatok protiofenzívy.
Wagnerovci mali byť vtiahnutí do boja proti Ruskej armáde.
Wagnerovci si toto včas uvedomili a preto nepokračovali ani akcie Západu.
NATO summit sa aj preto niesol v chladnom duchu voči Ukrajine...
Hunger game, Monsters, Matrix, Sound of Freedom...
Existuje Globálna politika, niekto ju nazýva Geopolitika.
Na Westpointe sa vyučuje, píšu sa o nej knihy...
Geografia a Politika.
V tejto veľkej hre ide o nadvládu nad svetom.
A ľuďmi!
Sú Mocnosti mora a Mocnosti pevniny
Existuje Heartland.
Sily v pozadí majú nástroje priameho a nepriameho riadenia, ako túto moc uplatňovať.
Nástrojov je obrovské množstvo.
Jedným z nástrojov (centier riadenia), bol Rím, dnes sú ním USA - dedič Ríma.
Ďalším centrom je Vatikán - jeho nástrojom je RKC a viera.
Nástrojmi riadenia sú aj peniaze, ekonomika, médiá, informácie, drogy, farmapriemysel.
Nástrojmi riadenia sú aj vojny.
O čo v tejto hre ide?
O ovládnutie zdrojov, o ich kontrolu a rozhodovanie o ich použití.
Zdroje sú príroda a jej suroviny, voda, zlato, železo, potraviny...
Aj ľudia sú zdroje.
Sme chovné stádo so všetkým, čo s tým súvisí...
H. Kissinger:"V budúcnosti bude ľuďom rovnako nepredstaviteľné vzoprieť sa našej moci, ako je nepredstaviteľné stádu ovcí, vzoprieť sa farmárovi."
Palenk, výborne.
Ak si zorganizujú referendum a to rozhodne o pričlenení k Maďarsku, tak čo urobíme?
Pošleme tam tanky a stíhačky a budeme ich bombardovať, ako Turčinov, Jacenjuk, Donbas?
Ja som za to, aby sa plnila vôľa ľudu.
Keď sa žena chce s tebou rozviesť, budeš ju osem rokov biť?
To sa stalo Donbasu.
Prečo so mnou diskutuješ?
Ja som povedal svoj názor a ty ideš po mne.
Nezaoberaj sa mnou, ani mojim názorom.
Chlapci tu nižšie, čo ste takí zúriví?
To neviete diskutovať pokojnejšie?
Bolo.
Podľa Charty OSN, môže štát použiť silu iba v dvoch prípadoch.
1. V sebaobrane, ak bol sám napadnutý.
To sa stalo, pretože Doneck a Luhansk, po tom, čo vykonali secesiu - odtrhnutie sa od materského štátu, boli Ukrajinou napadnuté.
2. AK použitie sily schváli BR OSN.
Rusko bojuje na území Donecka a Luhanska, ktoré sa odtrhli od Ukrajiny pred 9 - timi rokmi.l
Na Ukrajine sa bojuje iba vtedy, keď Rusko na Ukrajinskom území bombarduje zásobovaciu infraštruktúru.
Keďže Donec a Luhansk sa na základe referend pripojili k Rusku, bojuje sa na území Ruska.
Možno Rusko prehrá.
Povie, že Doneck a Luhansk už nechce?
Ako?
Dajme tom u, že ich nejakým ústavným zákonom odtrhne.
Ale opäť to budú iba Donecká a Luhanská republika, tak, ako je to od r. 2014.
Ak sa odpoja od Ruska, nemusia sa nutne vrátiť na Ukrajinu.
Autor, ak ignoruješ historické fakty, k zmysluplnej analýze nedôjdeš.
Doneck a Luhansk sa v r. 2014 odtrhli od Ukrajiny.
Podľa súdu OSN, z r. 2001: "Odtrhnutie sa časti štátu, neporušuje žiadnu normu medzinárodného práva, aj keď to poruší zákony materského štátu."
S Ukrajinou bojovali 8 rokov, kým ich Rusko uznalo.
Potom s nimi Rusko uzavrelo zmluvu o vojenskej pomoci.
V súlade s Chartou OSN, keď štát môže použiť silu, ak bol napadnutý.
Takže Rusko nevstúpilo na územie Ukrajiny, ale na územie republík, ktoré sa v tom čase považovali už 8 rokov za samostatné.
Neskôr v Donecku a Luhansku prebehlo referendum o začlenení do RF.
Ruská Duma to schválila a dnes je to územie RF.
Bojuje sa na území RF.
US analytik Chass Freeman:
"Rusko neusilovalo nutne o začlenenie Ukrajiny do svojej zóny vplyvu.
Trvalo však vždy na tom, aby Ukrajina bola mimo zóny vplyvu USA.
Rozumieme zónu vojenského vplyvu, teda zónu bez US základní.
USA túto požiadavku na Ruskú bezpečnosť odmietali, pretože videli v zástupnej vojne (Ukrajina bojuje so zdrojmi USA, za záujmy USA a pod velením USA), príležitosť na oslabenie, rozpad a ovládnutie Ruska."
Odporúčame