Ja som nemlčal.
Ani pri Belehrade, ani pri 11/9, ani pri AFG, ani pri Iraku, Líbyi, Sýrii, Majdane.
A Robert Fico?
Ten je súčasťou systému.
A súčasťou systému sú aj voľby.
Keby mali niečo zmeniť, tak ich zrušia.
A keď vyhral Janukovič (tiež súčasť systému) a neplnil príkazy dostatočne rýchlo, spravili mu Majdan a ledva si zachránil život.
To za jeho vlády sa na Ukrajine cvičili Banderovci.
A za Ficovej vlády, na Majdane, v rozpore s Chartou OSN, o zákaze zasahovania do záležitostí cudzieho štátu, rečnil Lajčák.
A dnes Fico protestuje proti zasahovaniu US ambasády a NATO.
Už Ficovi raz urobili kauzu Kuciak a musel odstúpiť.
Bez problémov mu urobia niečo ešte horšie, takže nerobme si ilúzie...

