Bude Čaputová politicky korektná a odstúpi?
Ferro, demokracia (teda vláda ľudu), ešte nikdy nikde od vzniku sveta nebola,
takže myslieť si že to budúce voľby zmenia, je kapku naivné.
Volíme si iba dozorcov v koncentráku.
A ak k voľbám príde iba jedno percento, voľby budú platné.
Ak ale chce niečo presadiť dav, musí sa zúčastniť viac, ako 50%.
Toto je davo - elitársky systém.
Na dolárovej bankovke je niekoľko symbolov tohto systému.
Napríklad pyramída so vševidiacim okom.
Pyramída symbolizuje spôsob vládnutia, kedy elity na vrchu majú k dispozícii zdroje (včetne ľudských).
A majú k dispozícii poznanie a informácie, ktoré sú davu nedostupné.
Henry Kissinger:
"V budúcnosti bude pre dav rovnako nemožné vzoprieť sa našej vláde, ako je nemožné pre ovce
vzoprieť sa farmárovi."
Zuzanka je jedným z dozorcov v koncentráku.
Ty si myslíš, že po Tvojich výzvach odstúpi?
O tom rozhodujú elity, ktoré ju do funkcie dosadili.
No a keďže drží lajnu a robí to, čo jej povedia, bude opäť zvolená, pričom dav si bude myslieť, že ju zvolil on...