Jedenástka 6. - Generálny prokurátor a ombudsman, dôsledne skontrolujte väznice. . .
Elena, je veľa prípadov týrania zvierat.
Ale všimli ste si, ľudia, že systém v ktorom žijete vy, je otroctvo, týranie ľudí a
genocída?
Všimli ste si, že stačí, aby ste mesiac nepracovali pre otrokárske korporácie a nebudete mať vy a vaše deti čo jesť?
A keď nemáte vy ľudia čo jesť, stará sa niekto o vás?
Generálny prokurátor niekoho žaluje, že milióny ľudí hladujú, nemajú strechu nad hlavou, tisíce z vás zahynú v zime od mrazu a podvýživy a na choroby?
Tak sa spamätajte.
Ak niekto nedá psovi tri dni piť, prídu tam novinári a začne trestné stíhanie a mediálny lynč.
Viete prečo?
Aby ste nemysleli a nepochopili, že to, čo sa deje vám, ľuďom, je zverstvo tisíckrát väčšieho rozsahu.
No, a vy to naozaj ani nevidíte, ani nechápete.
Sučka mala krvavé labky, to je mi ľúto.
To je to isté. ak má človek krvavé odtlaky, alebo mozole?
A ak musí s takým stavom makať, aby uživil deti, prídu kamery a začnete sa starať?
Chcem, aby zvieratkám v lese bolo teplo.
Ale preberte sa hlavne vy, ľudia...