Peter, brutálne dobré.
Takto argumentovať, keď v človeku vrie krv, to je obdivuhodné.
Si frajer.
S úctou
domino
Peter, brutálne dobré.
Takto argumentovať, keď v človeku vrie krv, to je obdivuhodné.
Si frajer.
S úctou
domino
Vpád armád Varšavskej zmluvy na územie ČSR, teda nie iba SR, ktorý sa odohral cca pred 55 rokmi, spôsobil nejednu tragédiu ľudskú, aj národnú.
Neviem, či to autor osobne zažil, ale zjavne sa z toho doteraz nespamätal, podobne, ako aj jeho krajina.
Už 33 rokov sú Rusi preč, takže aj autor, aj Slovensko mali niekoľkonásobnú novú šancu znovu sa stať najúspešnejšou krajinou, resp. najúspešnejším autorom, ale trauma z vpádu cudzích vojsk je mocnejšia, ako chuť dokázať, že to dokážeme.
Tak autor, aj jeho krajina spoločne v slzách čakajú, kým im dôjde palivo, jedlo, aj chuť.
Ešte dobre, že sa to nestane všetkým a naraz, takže poprosím autora, aby nás priebežne informoval o svojom stave, aj stave svojej krajiny.
Tož tak...
Vaše hnutie, ktoré založil džudista, stojí na odkaze Ježiša Krista.
Ale to tvrdí aj Vatikán, dokonca tvrdí, že Petrovi, prvému pápežovi, Ježiš odovzdal splnomocnenie...
Aký je odkaz Ježiša Krista?
"Miluj blížneho svojho, ako seba samého".
Ak Vatikán tvrdí, že stojí na tomto odkaze, nemalo by to už byť za 2000 rokov vidieť?
A čo je vidieť?
Presný opak.
A vaša cirkev tvrdí to isté.
Heger je tam tiež, čo?
A čo sa snaží robiť?
Lifrovať zbrane na Ukrajinu, lebo iba vojnou sa vraj zabezpečí mier.
Krajčí, min. zdravotníctva, prorok Covidov.
Ďalší reprezentant.
Jeden zabezpečil pre korporácie plošné testovanie a očkovanie, druhý zabezpečuje pre nich zbrane.
A v tranze si stískate ruky a hovoríte o láske k blížnemu.
Boh, ktorý stvoril Slnko, nepotrebuje predsa od ľudí, aby mu pálili sviečky.
Takisto Boh, môže komunikovať s každým človekom a každou dušou sám.
Načo sprostredkovatelia, načo cirkvi?
Viete s Bohom komunikovať face to face?
A viete to aj doma, alebo iba v chráme?
Ak iba v chráme, v atmosfére navodeného tranzu a eufórie, dobre, ale položte si otázku, ako to, že Boh
nie je u vás doma, ale iba v chráme?
Kladiete si tie správne otázky?
Kto založil vašu cirkev?
Človek, alebo Boh?
Ak niekto tvrdí, že Boh, načo by boh zakladal Židovstvo, Kresťanstvo, Islam, alebo Mormon?
Nestačí Bohu jedno náboženstvo?
A načo mu je aj to jedno?
Ak vašu cirkev založil človek, položte si otázku, z čoho žije?
Z vás veriacich a vašich darov?
Ak je to tak, nerobí to pre Boha a pre vás už vôbec nie.
Náboženstvo je prostriedok na ovládanie más.
A je to aj skvelá živnosť, ak ste na vrchu pyramídy.
mirius, Ty existuješ?
Daj zdroj, daj nejaký dôkaz...
Ukrajina sa nechystá na ofenzívu.
Ukrajina čaká, či sa v Rusku uskutoční štátny prevrat.
Ak ho uskutočnia, bude ofenzíva.
Ak ho neuskutočnia...
Ladislav, až teraz som Ťa zaregistroval na tomto blogovisku.
Prajem Ti dlhý a šťastný život, plný zdravia a lásky.
S úctou
domino svetík
A pikoška na záver:
Cyril a Metod pri svojej misijnej ceste k Chazarom, cielene navštívili Krym a Cyril zorganizoval vykopávky kvôli
pozostatkom sv. Klimenta, štvrtého pápeža, ktorý bol pochovaný v Chersone.
Nakoniec sa mu podarilo rakvu s ostatkami Klimenta v r. 861 objaviť.
Ešte k tej Chazarskej ríši, ktorá sa v r.650 - 965 rozprestierala, medzi Dneprom, Krymom, Kaukazom, Kaspickým morom a Uralom.
Vidíte, aký dôležitý je pre nich Krym a to územie, kide sa teraz (iste iba náhodou), bojuje?
No a chazarský kagan po r. 800 priviedol kaganát k slávnej Chazarskej dileme, kedy si pod tlakom mocností museli vybrať náboženstvo.
No a kagan usporiadal tender - prišli významní učenci Islamu, Judaizmu a Kresťanstva a predvádzali, čo dokáže koho Boh.
No a na tomto tendri je zaujímavé to, že v r. 861 - 862, tí učenci, ktorí prezentovali pred kaganom kresťanstvo boli: Cyril a Metod!
Devana výborný článok. Práve čítam štyri knihy naraz:
Charles C. Mann: Prorok a čarodejník
Obrovskú štvorkilovú knihu Karel Gott.
N. Starikov: Geopolitika
Robert Kagan: Labyrint sily a raj slabosti
Robert Kagan je zakladateľ PNAC, to je think tank, ktorý od začiatku 90 - tych rokov pripravil vpád do Iraku, AFG, Líbye, Sýrie a Ukrajinu.
Iste viete, kto je Victoria Nuland, no a to je Kaganova žena.
Iste viete, aký bol titul vládcu Chazarie - Kagan.
A iste viete, že Chazaria sa rozprestierala aj na časti dnešnej Ukrajiny, takže Majdan aj vojna nie je náhoda.
No a názov tej knihy tiež nie je náhoda!
Iste viete, že Labyrint sveta a raj srdca, z r. 1631, je najväčšie filozofické dielo ďalšieho zasvätenca - J. A. Komenského.
Iste vás neprekvapí, že pred poslednými voľbami v SR, sa Beblavý z PS, v USA stretol a vyfotografoval, aj s Kaganovým kolegom z PNAC, W. Kristolom.
Náhody neexistujú.
Správne si to vystihol.
Čaputová a Pavel nekonajú múdro.
Ak niekto chce vojnu v Európe, ta sú to USA a Británia.
A ak sa týmto dvom niečo stane, USA vyhlásia, že ich napadli Rusi.
Tým, že by napadli dvoch vrchných veliteľov armád dvoch štátov nato, je to dôvod k vojne.
Rituálne obete majú štruktúry Deep State veľmi radi. Aj nebohý Kuciak bol asi takouto obeťou - zrazu sa za slušné Slovensko demonštrovalo až v Sydney a Londýne - padla vláda a nastúpila druhá.
Keďže aj Zuzanka, aj Pavel, konajú na príkaz svojich riadiacich dôstojníkov z USA, nebol to určite ich nápad, ísť do takejto pasce.
Želajme si, aby sa v zdraví vrátili.
Želajme si mier a nie, aby sa vojna rozšírila aj na naše územie.
Čím dlhšie trvá, tým sa táto možnosť zvyšuje.
Stále považujem Trolling za kyberšikanu a kyberšikana je trestná.
Nerozumiem, čo Ťa tak fascinuje na komunikácii so mnou.
Vieš dobre za čo Ťa považujem.
Ja si Tvoje linky neotváram, nerozumiem, čo mi chceš dokázať, alebo čo chceš dokázať sebe.
Malí bezcharakterní ľudia, majú právo na existenciu, nič proti vám nemám, ale nemáš ako obohatiť
môj obzor.
Občas na Teba reagujem, ale reagujem aj na komára, keď mi zabzučí pri uchu, to však neznamená, že považujem jeho prítomnosť za obohacujúcu.
Pre neho isto, ak sa napije mojej krvi, prenesie si nesmrteľnosť...
Milan, to, čo píšem, o zemetrasení je konšpiračná teória.
Vieš ale preukázať, že to tak nebolo?
Odporúčam čitateľom, aby si pozreli video s jamou, ktorá vznikla v tom olivovom háji.
Všimnite si, že to vyzerá, ako by sa v metre prepadol strop.
Tá trhlina má zaujímavé steny, ako z mramoru.
Štátny prevrat, Gulen a tajné služby USA, je pravda.
Konštatovalo to neskoršie vyšetrovanie Tureckej prokuratúry a množstvo súdnych verdiktov.
Turecko vydalo na Gulena zatykač a USA ho odmietli vydať.
Absencia dôkazov, nie je dôkazom absencie teroristických činov v uvedených prípadoch.
A náhody neexistujú, zato technológie, schopné vyvolať zemetrasenie, existujú.
Existuje zjavný rozkol v Ruských riadiacich štruktúrach, kedy jedna časť elít je za vojnu a druhá časť používa svoju moc na brzdenie vojny.
Usudzujem tak zo spôsobu, akým Rusi túto vojnu vedú.
Nie som ani na Ruskej, ani na Americkej strane, chcem mier a koniec umierania.
Ale, ako všetci vieme, Doneck a Luhansk vyhlásili samostatnosť, odtrhli sa od Ukrajiny a podali žiadosť, aby boli prijatí do Ruskej federácie.
Ruská Duma žiadosť schválila a prijala ich.
Čo to znamená?
Že Rusko od momentu prijatia považuje Doneck a Luhansk za Ruské územie.
Z pohľadu Ruska sa teda bojuje na území Ruska.
No a to, ako postupujú, akú techniku nasadzujú, svedčí o tom, že existuje sila vnútri Ruska, ktorá to brzdí.
Okrem toho sú tu iné faktory.
Zelenský nedávno vyhlásil, že Ukrajiny má v Záporožskej jadrovej elektrárni akési "špeciálne zariadenie".
Nešpecifikoval to.
Môže to byť napr. zamínovaný reaktor a toto vedomie znamená, že na pozadí sa vyjednáva o spôsobe ukončenia, hoci navonok to tak nevyzerá...
WWIII už beží.
Tá viditeľná časť je na území Luhanska a Donecka,
ale vo vojne je zapojených množstvo štátov z celého sveta.
To, či sa bojisko rozšíri, závisí od množstva faktorov, ktoré sú mediálne neviditeľné, ale bežia za oponou.
Môj názor je, že to zemetrasenie, ak to bolo zemetrasenie, bolo
vyvolané seizmickými zbraňami.
A bolo vyvolané kvôli tomu, že Erdogan nie je vždy bezvýhradne poslušný mafii z nadnárodného riadenia.
Preto bol Turecku pokus o štátny prevrat, kedy Erdoganovi zachránili život Rusi, tým, že ho previezli do Sýrie.
Preto Erdogan nakúpil ruské S-300.
Pretože americká raketa americké lietadlo nezostrelí.
Erdogan odmietol aj podporu Švédska a Fínska do NATO.
Keď sa u neho ohlásili ministri ZV tých krajín, odkázal im v médiách, že zbytočne strácajú čas.
A teraz bolo zemetrasenie a Fínsko už je v NATO.
Mafia je mafia a tá malá, aj tá veľká používa rovnaké metódy presviedčania.
Ale na Ukrajine predsa USA vyhrávajú.
Či...?
Troll.
Neschopný argumentácie, ale schopný za mrzký peníz, fanaticky obhajovať záujmy svojho zamestnávateľa.
Odporúčame