Keď sa Katalánsky parlament rozhodol vyhlásiť nezávislosť, Španielsko začalo represie, trvajúce dodnes.
Keď Krym vyhlásil nezávislosť, viedlo to až k dnešným krvavým udalostiam, hroziacimi prerásť v jadrový konflikt.
Keď sa Katalánsky parlament rozhodol vyhlásiť nezávislosť, Španielsko začalo represie, trvajúce dodnes.
Keď Krym vyhlásil nezávislosť, viedlo to až k dnešným krvavým udalostiam, hroziacimi prerásť v jadrový konflikt.
V r. 1700 začala tzv. Severná vojna. V jej začiatkoch Švédsky kráľ Karol XII, postupne odkrajoval územia z Ruského impéria.
Pridalo sa Záporožie a kozáctvo, pod sľubmi o nezávislosti (tu začalo aj budovanie Ukrajiny, v zmysle ideologickom - Ukrajinstvo, ako nacionálna sila, použiteľná proti Rusku).
Peter Veľký porazil Švédov pri Poltave v r.1709, v r. 1721,po konečnej porážke Švédsko prišlo o územia, včetne tých, ktoré dnes poznáme, ako Fínsko.
Fínsko teda existovalo, ako súčasť Švédska, (ako Slovensko bolo súčasť Uhorska.)
Po 1. svetovej vojne sa rozpadli štyri ríše - Rakúsko - Uhorsko, Nemecko, Rusko a Osmanská, a vzniká možno 50 nových štátov, medzi nimi aj ČSR. Fínska, získalo nezávislosť cca 6.12.1918.
Ako vzniklo?
Lenin po boľševickej revolúcii vydal o. i. Dekrét o práve národov na sebaurčenie, Lenin súhlasil s hlasovaním Fínskeho parlamentu o nezávislosti (100 ku 88, čiže 88 hlasov bolo za zotrvanie v ZSSR).
Parlament vyhlásil nezávislosť a Lenin ju potvrdil.
Putin nechal zatknúť svojho protikandidáta?
Ak myslíš Navaľného, tak toho žalovala spoločnosť Yves Rocher pre spreneveru.
Možno nič nespreneveril, ja neviem, ale vyzerá to, ako hra tajných služieb USA, ktoré nechali
svojho chlapca navaľného zavrieť v Rusku, aby mal sympatie.
Nie do volieb, lebo nemal percentá.
Ale aby, ak sa v Rusku podarí prevrat, mohol nastúpiť na trón.
Veď, chlapci, uvažujte.
Yves Rocher je západná firma.
Ak by žalovala Navaľného proti vôli CIA, tak by po jednom telefonáte žalobu odvolala.
To, že žaloba sa odohrala pred očami CIA, znamená, že sa odohrala so súhlasom CIA.
Troll, prečítaj si po sebe, čo si napísal.
A n prečo vám všetkým, na školení Trollov kázali normálnym diskutujúcim vykať, keď tu je zaužívané tykanie?
Možno vám povedali, že to bude vyzerať slušnejšie, alebo, že diskutujúci si povedia: "Aký slušne vychovaný Troll?"
Dedič, ale Ty sa obraciaš na ľudí, z ktorých časť sú satanisti.
To je predsa ich agenda, vykoreniť konkurenciu, rodinu, vyvrátiť štáty, a všetkých podriadiť
pod jednu vládu.
Presne!
Že jaký Ty si vedec!
Ohuruje ma rozsah Tvojich encyklopedických znalostí.
Neni si Ty hybrid umelej inteligencie a Annunaki?
Lebo neni možné, aby v človeku bolo tak veľa naraz.
Raz by som chcel byť, ako Ty.
Centrálna banka je inštitúcia, ktorá okrem emisnej funkcie a dozornej inštitúcie nad bankami, má v náplni menovú politiku, je bankou pre komerčné banky, spravuje devízové rezervy a i.
Tým, že o nej vieš, vieš mená ľudí, čo ju riadia, tým logicky nemôže byť najvyššou inštitúciou v riadiacej funkcii
svetovlády.
Jednoducho všetci, čo sú známi a viditeľní, všetci, ktorým dav môže odseknúť hlavu, to nie sú tie najvyššie osoby, či inštitúcie.
Pátraj ďalej.
Mimochodom, v starovekom Grécku existoval Apolónov chrám v Delfách.
Okrem toho, že plnil funkciu veštiarne (čo bolo bohvie, čo), spravoval peniaze Atén, Sparty a ďalších Gréckych štátov,
čiže plnil funciu centrálnej medzinárodnej banky.
Tukididés, vo svojom diele Peloponézska vojna, píše o niekoľkých uzneseniach Aténčanov, vybrať z Apolónovho chrámu časť štátnych peňazí a použiť ich na výstavbu vojnových lodí.
Presne, Troll náš múdry.
Doteraz USA mali ČAD znárodnený a ČAD sa chce spod koloniálno - mafiánskej správy dostať.
Či sa mu to podarí, je druhá vec,
Troll aixis, sankcie nič.
VW, Deutsche bank a BNP Paribas vari vlastnia štáty, voči ktorým sú zavedené sankcie?
Samozrejme, že nie, Troll náš múdry.
A čo sú vlastne sankcie?
To je kde v medzinárodnom práve, kto a voči komu môže dávať sankcie?
Použijem vašu formulku Trollov: "Nože daj."
Čad to urobí iba v prípade, že má za chrbtom krytie, teda silu, ktorá zabráni, aby Exxon, CIA a US Navy nezorganizovali puč a nevymenili vládu.
Inak, tvrdenia, že to sa dnes nerobí, sú čistým klamstvom.
USA pred rokom zhabali Iránsky tanker a jeho obsah predali.
Skrytá forma tohto mafiánskeho výpalníctva je napr. to, že USA obvinili VW z úpravy softvéru v autách a dali
mu pokutu 50 miliárd USD.
To isté urobili Deutsche bank, BNP Paribank a existujú tisíce príkladov.
A čo je nákup stíhačiek , vrtuľníkov alebo ponoriek?
Príkaz konkrétnemu štátu, aby dotoval nejaké konrétne US firmy.
Tož tak.
1. Veta č. 3 nie je prirovnanie, ale suché konštatovanie - vtedy Rím, teraz USA.
2.Nečítaš s porozumením.
Nadnárodné riadenie je Moc v pozadí.
Rím a USA boli, resp. sú nástroje tejto Moci v pozadí , teda nadnárodného riadenia.
3. Moc v pozadí, teda nadnárodné riadenie, malo vtedy sídla pravdepodobne v Benátkach, Janove a i.
Ja USA neprirovnávam k Rímskej ríši.
Ja tvrdím, že USA sú nástrojom nadnárodného riadenia na riadenie procesov a krajín vo svete.
A tvrdím, že pred 2000 rokmi bola týmto nástrojom Rímska ríša.
Tvrdím, že aktuálne nadnárodné riadenie poveruje tými úlohami a kompetenciami, ktorými pred 2000 rokmi poverilo Rím, tak dnes tieto kompetencie odovzdalo USA.
Pali, ale "poriadok založený na pravidlách", je Pax Americana.
USA sú nástrojom nadnárodného riadenia, preto majú v rukách možnosti, kompetencie a nástroje, ktoré iným krajinám dané neboli.
USA majú kompetencie , ktoré pred takmer 2000 rokmi mal Rím a vtedy existoval Pax Romanum - poriadok založený na pravidlách, ktoré určovala Rímska ríša.
Symboly tohoto poriadku sú dnes umiestnené na čelnej stene US Kongresu - sú to známe zväzky prútov - FASCES, so sekerou vo vnútri.
Rusko sa pokúša sa spod týchto US kompetencií vymaniť, ale v žiadnom prípade to nemá isté.
Existuje totiž jediné svetové právo a tým je vojenská sila.
Ak jej Rusi budú mať dosť, tak sa im možno podarí vytvoriť svoj vlastný Pax.
Vtedy spolu s okruhom krajín okolo seba majú šancu vytvoriť svoje riadiace centrum, ktoré ale bude pod neustálym útokom...
Pozrite si symboly na dolárovej bankovke.
Jedným z nápisov je: ORDO ab CHAO - poriadok z chaosu.
USA majú právo vytvoriť aj chaos, aj následný poriadok - Pax Americana...
Svedkovia Kovidovi, Majdanovi a JHVHovi a Marsovi, počúvajte môj zrozumiteľný odkaz:
Ráno som sa rozprával s Bohom.
Ďalší hovor ma čaká v stredu ráno.
Kto mi neverí, tak musím povedať, že nejde o nič výnimočné.
To isté tvrdil G. Bush v deň invázie do Iraku.
Správa od Boha znie nasledovne:
Kto vo mňa a oficiálne médiá verí, verí, že takto má vyzerať demokracia, je zaočkovaný, má zaplatené všetky dane a poplatky, ten bude sedieť po mojej pravici, miesto upresním.
Lebo hovorím vám - aj z vašich daní som platený a štátny váš rozpočet ten na mňa myslí - IBAN na môj účet nebeský má MF SR.
Každý, kto spĺňa vyššie uvedené, čaká ho život večný.
Všetci ostatní - moja pekelná légia vás bude kontaktovať.
Ale zapamätajte si, vy maloverní: Ja nikoho za ucho do neba ťahať nebudem...
Ak si myslíte, že to je iba taký blábol, mali by ste vedieť, že Chazarský kagan, v rámci tzv.
Chazarskej dilemy, riešil, aké náboženstvo kaganát prijme.
A tak sa konali predstavenia jednotlivých náboženstiev, postupne vystúpili teológovia Islamu, Judaizmu a Kresťanstva.
A viete, koho poslal Byzantský cisár do Chazarie?
Našich známych vierozvestcov Cyrila a Metoda!
Cyril a Metod, sa teda pokúšali obrátiť na Kresťanstvo aj Chazarský kaganát.
Ukrajina prestala existovať v r. 2014, po protiústavnom prevrate.
Územie, ktoré zostalo, je riadené štruktúrami USA a Nadnárodným riadením.
Myslím si, že ako bude bežať čas, nastúpi realita.
Začnú sa ďalšie referendá.
Možno prvé prebehne v réžii USA a Poľska.
Poľsko vzniklo Versailleskou zmluvou v r. 1918, ktorá mu prisúdila časť území porazeného Nemecka a následne začalo tzv. Poľsko -Boľševickú vojnu.
Po jej skončení Poľsko získalo časť území ZSSR, presnejšie Ukrajiny a Litvy, do Poľska začlenilo napr. Ľvov, Viľnus a i.
Po napadnutí Poľska Nemeckom 1.9.1939 a následne ZSSR 17.9.1939, Poľsko opäť, ako štát prestalo existovať a
k obnove došlo až po 2. sv. vojne.
Takže Poľsko pravdepodobne poslúži ako nástroj k ďalšiemu trhaniu Ukrajiny.
No a čo zostane, to bude mať zaujímavý osud.
Na časti dnešnej Ukrajiny, sa totiž rozprestieral Chazarský kaganát.
Dnešné udalosti nie sú náhoda.
Victoria Nuland je ženou Roberta Kagana.
A Kaganovci majú svoju históriu a plány...
"...musí existovať vodca..."
Vodca existuje, pracuje v ústraní a jeho riadenie vidia tí, čo sú všímaví.
Pracuje - z jeho pohľadu - na ovládaní planéty, pričom ľudstvo podľa potrieb redukuje, koriguje a šľachtí.
Nie je sám a svoju činnosť skrýva.
Považuje Zem a Človeka za svoj zdroj a majetok.
Keď Prometeus, ako jeden z Titanov dal ľuďom oheň, bol zato ním prikovaný ku skale...
Ak ideš okolo sadu, v ktorom sú stromy, kríky, tráva, zelenina, ovocie, vedz, že niekde je aj záhradník, ktorý ten sad vysadil, stará sa oň a rozhoduje, ako bude vyzerať.
Sad nerastie sám.
O zámeroch záhradníka vedia iba zasvätení.
Ľudstvo je redukované/šľachtené cieľavedome.
Nevedomosťou/Dávkovaním poznania/Obmedzeným prístupom k zdrojom.
Svetonázorom.
Ideológiami.
Náboženstv ami.
Vojnami.
Výživou/potravou a jej dostupnosťou, či kvalitou - a toho sa v tisícine percenta dotýka Tvoj blog.
Médiami.
Výkladom histórie.
Zdravotníctvom.
Drogami (v najširšom zmysle tohto slova).
Vírusmi a chorobami.
Politikou.
Peniazmi.
Presne.
Načo vôbec referendum?
Veď keď NDR vošla do NSR bez referenda, a všetci sú šťastní, keď ČSR sa rozdelila bez referenda a minimálne ja som šťastný, lebo tuposť Českých politikov prekonáva tuposť Slovenských, keď Kosovo sa osamostatnilo bez referenda, dokonca aj Majdan bol bez referenda, a vygeneroval fantastickú a legálnu Ukrajinskú vládu, tak každý, kto tu máva referendami, je naivný.
Referendum je nielen neplatné, ale aj zbytočné, sfalšované a nepotrebné.
Absolútny súhlas.
Odporúčame