Osobná zodpovednosť každého za svoj život existuje.
Každý predsa denne žije sám so sebou, znáša svoje víťazstvá i prehry, svoje choroby, vzťahy, zamestnania, musí vyžiť z toho, čo zarobí, čo mu dajú, alebo čo ukradne.
To, čo mi ale chýba, je osobná zodpovednosť tých, čo riadia náš štát, za rozhodnutia, ktorými likvidujú ekonomiku, vzťahy aj životy ľudí.
Inak, prostitúciu nijak neodsudzujem, ak je dobrovoľná.
Ak však organizovaná zločinecká skupina (sem zaraďujem aj všetky politické strany), pasie dievčatá, núti ich k tomu, je to obchod s ľuďmi a otrokárstvo.

