Kremeľ, Berlín, Washington majú ten istý systém.
Bolo to vidieľ na kovide, je to vidieť na všetkom, na voľbách, politikoch, médiách, školstve, zdravotníctve.
Aj sa rovnako volajú - hovoria si demokracia a liberálna trhová ekonomika.
Akurát Washington tomu velí.
Demokracia ešte nikdy nikde od vzniku sveta nebola, nie je v Moskve, ani vo Washingtone.
Trhová ekonomika je neexistujúci mýtus, finta na glupych zo strany korporátnych, oligarchicko - feudálno - mafiánskych štruktúr.
Tie isté firmy sú v Moskve, aj vo Washingtone.
Daj sem link na môj článok v Zem a Veku, vyšumelo mi to, rád si ho pozriem, možno aj ďalší čitatelia.

