*oprava:
prvá veta mala byť:
Autor, to stým Husákom bolo milé, musím prezradiť...
*oprava:
prvá veta mala byť:
Autor, to stým Husákom bolo milé, musím prezradiť...
Autor, to s tým Husákom bolo, musím prezradiť, že aj ja som Husákovi stihol napísať list.
Napísal som mu sťažnosť o stave republiky, ale neodpísal mi.
Poviem jednu pripomienku.
Problémom nie je vláda, ale systém.
Tým, že sa zúčastňujete volieb, legitimizujete tento mafiánsky systém.
Je jedno, čo volíte - vždy legitimizujete systém - a napokon, volíte si iba dozorcov v koncentráku, prečo tomu pripisujete takú dôležitosť?
Systém je tu na to, aby spravoval zdroje - prírodné, aj ľudské, neslúži teda vám, keď vám dozorcovia prikázali,
3,5 milióna z vás si nechalo strkať tyčinku do nosa za jediný víkend, a aj keď mnohí z vás, sa za to hanbíte, väčšina z vás je na to hrdá.
Takže, ak ste volili, načo vám je potom referendum?
Užite si výsledky vášho súhlasu a kolaborácie s Mocou.
A nesťažujte sa.
Prečo nepíšete Izrael, ale Židovský štát?
Izrael je nástrojom a to veľmi silným nástrojom vysokých kruhov, za ktorými sú staré entity,
a jeho prezident, či premiér, patria medzi hovorcov týchto kruhov.
Hovoria teda to, a robia to, čo im tieto entity hovoriť kážu.
Takže, podľa postoja Izraela, môžeme sledovať určité pohyby a smerovanie, uberanie sa globálnej politiky.
Osobne si myslím, že tieto kruhy nútia US vládu, aj EU a vlády členských štátov na vynakladanie obrovských prostriedkov prostriedkov na údržbu konfliktu na Ukrajine.
To povedie k tomu, čo nasledovalo vždy po vojne:
K rozpadu ríš.
Po 1. sv. vojne sa rozpadli 4 ríše - Rak. Uhorská, Osmanská, Nemecká a Ruská.
Vzniklo možno 50 nových štátov.
Po 2. sv. vojne vznikla napr. NDR a vznikli bloky.
Po Studenej vojne sa rozpadol ZSSR a bloky.
Vznikli nové.
A po tejto vojne už sú takisto zmeny nachystané.
Kto neoslabuje, ale naopak, posilňuje, je Maďarsko.
Takže vieme, do akej sféry vplyvu bude patriť SR...
Tu by som iba pripomenul to, čo som tu už párkrát pripomenul:
Kým pred sto rokmi začala Pravda vychádzať pod názvom:
Pravda chudoby,
dnes by mala vychádzať pod názvom:
Chudoba pravdy.
Aha!
Až teraz som to pochopil.
Prečítaj si svoj nadpis.
V ňom píšeš, že "Nevieme prijímať inakosť".
Tzn., my všetci sme Tebou obvinení, že nevieme prijímať inakosť a navyše píšeš, že to je najväčší problém dnešnej spoločnosti.
A ešte:
Inakosť neznamená iba iné názory.
Inakosť znamená aj odlišnosť v zmysle iná sexuálna orientácia, iná farba pleti, atď.
Ja napríklad som to pochopil tak, že spoločnosť ( teda občanov, nie vládu), obviňuješ, že nevieme prijímať (tolerovať, stráviť, uniesť, akceptovať, rešpektovať), inú sexuálnu orientáciu - inakosť.
Ak by si dala nadpis:
"Najväčší problém spoločnosti je, že vláda a médiá nerešpektujú a potláčajú iný názor.", v zmysle politické presvedčenie a p., pochopil by som to hneď.
Ja som Ti už raz písal, že nepoužívaš presné pomenovania, a niekedy aj významy viet sú ťažko dešifrovateľné.
Poznal som Kubánca, ktorý (okrem iného), keď myslel: nahnevaný, používal slovo: smutný.
No a to viedlo k mnohým nedorozumeniam.
Najväčším problémom spoločnosti je to, že ľudia nevedia prijímať inakosť?
Nechce sa mi vymenúvať problémy, ktoré sú väčšie, ale ten, ktorý spomínaš Ty (že nevieme prijímať inakosť),
môže byť tak na 359 mieste, alebo ešte ďalej, ale na prvom?
Malinová, píšeš, že náš štát sa neviaže na žiadne náboženstvo.
To je síce v Ústave SR napísané, ale zároveň je tam, že medzinárodné zmluvy majú prednosť pred našimi zákonmi.
No a existuje zmluva s Vatikánom, ktorá naše vlády zaväzuje k určitým stanoviskám, krokom, fin. podpore a p. ktoré
vláda musí plniť.
Takže v skutočnosti sme viazaní na náboženstvo.
Dokonca náš štátny rozpočet ráta s existenciou Boha.
Na RKC, aj iné cirkvi, náš rozpočet totiž prispieva.
Áno, poviete si, keď prispieva na futbal, alebo na zateplenie budov, prečo by istej skupine občanov nemohol prispievať na ich koníčka - uctievanie Boha.
Problém je v tom, že ak chce príspevok napr. futbalový klub, tak musí preukázať, že šport, ktorý "uctieva",
FYZICKY existuje, že má registrovaných hráčov v SFZ, atď.
Ak by takto štát postupoval pri dotácii cirkvi, dokazovanie existencie Boha by bolo v žiadosti veľmi zaujímavé.
Vatikánska zmluva je ľahko dohľadateľná, každý si ju môže prečítať (ako aj Ústavu).
Michael, predpokladám, že Ty presne vieš, čo je armagedon.
Prečo teda manipuluješ s pojmami a zamieňaš ich význam?
K tomu, čo som napísal nižšie:
Tu na Pravde je fotka, ako Matovič stojí pri tabuli a má tam napísané "riešenie" drahých energií.
Stojí tam:
"80 % nákladov na elektrinu PRE FIRMY, preplatí štát".
No tak si predstavme, že v SR je tak 80 % veľkých firiem v zahraničnom vlastníctve.
A všetkým týmto zahraničným firmám, štát zaplatí 80 % nákladov na elektrinu.
Najskôr štát daroval týmto firmám pozemky.
Zaplatil im vybudovanie infraštruktúry, ciest, tratí, budov, prípojok k energiám a p.
Zaplatil im čas, kedy sa ich zamestnanci zaúčali.
Odpustil im dane na veľa rokov.
Platil časť výplat riadnych zamestnancov.
Na mnohé z týchto akcií si požičal v zahraničných bankách čo navýšilo štátny dlh a ten teraz splácame.
A mnohé a mnohé výhody.
A teraz im zaplatí 80% nákladov na elektrinu.
Toto je slobodný trh?
Trhová ekonomika?
Veď tie vysoké náklady na elektrinu, veľakrát možno spôsobili materské spoločnosti tých firiem v zahraničí, manipuláciou s cenou energie, vyrobenou v SR preliatou cez burzu...
SR nie je suverénny štát.
Je kolónia.
Vysvetlím to na jednoduchej veci.
SR vyobí za rok cca 200% svojej spotreby elektriny.
To znamená, že SR vyrobí raz toľko elektriny, ako minie.
Väčšina tej elektriny ide virtuálne cez burzu.
Jej cena sa násobí a občania platia niekoľkokrát viac, ako v skutočnosti stojí.
Kto má zisky?
Zahraniční majitelia elektrární.
Tam odtečú miliardy.
A čo vláda SR.
Tá vyberie vďaka vysokým cenám od svojich občanov oveľa viac daní.
Kde použije tie miliardy.
Napríklad ich minie na testovanie.
Na vakcíny.
Na obsluhu štátneho dlhu.
Ako vznikol dlh?
Napríklad kúpime za 300 mil. Eur vrtuľníky.
Za ďalších 300 mil. stíhačky.
Tanky, muníciu, rakety.
A tie pošle vláda na Ukrajinu...
Milé, že?
Ale najlepšie nakoniec.
Podľa Ústavy všetky prírodné zdroje SR vlastnia občania SR.
No a z čoho vyrábame tú elektrinu?
Zo zdrojov SR.
Čiže vyvážanie elektriny, na ktorú sa spotrebujú prírodné zdroje je vlastne protiústavné.
Atď.
Teológ a ktože odovzdal vládu nad svetom satanovi?
Len to tu pekne napíš.
Michael, problém nie je v internete.
Ak sa niekto z nás druhému vyhráža násilím, nech za to nesie zodpovednosť rovnako, ako keby sa mu vyhrážal
zoči voči.
Ak totiž zakážeš písať o násilí, tak sa nikdy nedozvieš o Holokauste, napríklad, ak sa stane.
Stal sa Holokaust, ale o násilí je zakázané písať.
Tak ako sa to ľudia dozvedia?
V elektrárňach v SR vyrábame cca o 100% viac elektriny, ako sa v SR minie?
Čo robíme so zvyškom, ak zdroje, z ktorých sa elektrina vyrába, patria ľudu SR?
Predávame elektrinu do zahraničia a odtiaľ ju ľud nakupuje cca o 400% drahšie.
Prečo?
Pretože politici - dozorci, ktorých si volíte v nádeji, že sa budete mať lepšie - naše zdroje predali do zahraničia
a na našich zdrojoch a na nás tak parazituje niekto neznámy.
Iste ste počuli argument, že elektrina sa nedá skladovať.
Vážne nie?
Počuli ste už o Vodíku, najrozšírenejšom prvku vo vesmíre?
Vodík je čisté úložisko elektriny.
Prebytok elektriny sa dá použiť na elektrolýzu vodíka a vodík opačne môžeme použiť na výrobu elektriny,
keď ju potrebujeme.
Bez emisií.
Viete, že keď horí vodík, vzniká teplota, až 2800 stupňov
a na konci reakcie kvapká voda?
Áno.
Ako emisia vznikne čisté H2O.
Tu máte jednu diplomovku.
Prečítajte si ju a budete informovanejší.
Kapitalizmus je otroctvo.
Otroci žijú v koncentráku.
Niekoľkých si spomedzi seba volia za dozorcov.
Nazývajú to demokratické voľby.
Nechápu, že zvolením Fica, či Matoviča nič nevyriešia.
Sú ako deti na bábkovom predstavení a nevidia, že bábky niekto vodí, niekto za ne hovorí.
Že to, čo bábky hovoria, majú v scenári.
Otroci sa hnevajú na bábky, pretože vidia iba tie.
Sú držaní v závislosti:
Svetonázor, história, školstvo, zdravotníctvo, drogy, alkohol, médiá.
Peniaze.
Mesiac otrok nepracuje a hrozí mu smrť hladom.
A preto otrok túži na niekoho pracovať.
Otroci sa najskôr musia uvedomiť, že sú otroci.
Musia odmietnuť systém a vytvárať alternatívy.
A to nie je ľahké.
Horí voda? Existuje voľná energia?
Nie! Nie!
Voda predsa nehorí a voľná energia neexistuje!
Vážne?
A čo je plyn HHO?
A koľko platíte Slnku, že vás hreje?
H. Kisinger:
"V budúcnosti bude pre ľudí rovnako nepredstaviteľné vzbúriť sa proti našej vláde,
ako je nepredstaviteľné pre stádo ovcí, vzbúriť sa proti farmárovi".
Zoran, ja píšem o jednom a Ty o druhom.
V miere chápania riadiacich procesov pracujeme pre seba, a v miere
nechápania, pracujeme pre tých, ktorí chápu viac.
Zoran, RKC má obrovský vplyv na riadenie Zeme.
Ako jednotlivých štátov, tak aj na úrovni nadnárodného riadenia.
Nenechaj sa zmýliť krycou agendou.
Viera v Boha, pomoc chudobným, to všetko existuje.
Ale to je iba krytie, pre hlavnú riadiacu agendu.
A je to najstaršie impérium na Zemi.
Pri nejakom rozhovore v 2. sv. vojne prejednával Stalin s Churchilom nejaký krok.
A Churchil poznamenal, že musia brať ohľad na stanovisko Vatikánu.
Nato Stalin odpovedal: "A koľko divízií má pápež?"
Obidvaja sa zasmiali, ale obidvaja vedeli, že to nebol vtip.
Obidvaja totiž rozumeli riadiacim procesom.
Pápež, totiž má divízie, ibaže bojujú pod vlajkami iných štátov.
Je vidieť, keď píšeš svoje blogy, že nevidíš veci za oponou.
Si ako jeleň, ktorý behá popod posed a nevidí poľovníka na ňom...
Svet je riadený spoza opony.
Hlavne spoza opony.
Tí, ktorých vidíš v médiách, tí politici sú iba hovorcovia.
Tí o ničom nerozhodujú.
Pýtaš sa, čo tvoríme?
Viem, čo tvorím ja.
Tvorím dobro.
A na Tvoje konštatovanie, že koľko zla produkujú ľudia, Ti musím povedať závažnú vec.
Boh vraj stvoril človeka na svoj obraz.
Ak človek produkuje zlo a je stvorený na obraz Boha, ktorý je vraj láska, prečo neprodukuje aj človek, aj boh dobro a lásku.
Ježiš hovorí, koho to v skutočnosti uctievame:
"Vaším otcom je diabol a chcete plniť žiadosti svojho otca. On bol od počiatku vrahom ľudí a nestál v pravde, lebo v ňom niet pravdy. Keď hovorí lož, hovorí z toho, čo mu je vlastné, pretože je luhár a otec lži. 45 Mne však neveríte, pretože ja hovorím pravdu.…"
Polož si teda otázku: "Kto je vlastne Boh?"
Naozaj je Bohom ten starozákonný Jahve?
Ale koľko zla stihol vyprodukovať, iba čo je popísané v Biblii.
Načo by Boh potreboval, aby mu ľudia obetovali zvieratá?
Potreboval by niečo také naozajstný Boh?
Iste nie.
Nezabúdaj:
Boh, ktorý stvoril Slnko, by nikdy nežiadal od ľudí, aby mu pálili sviece.
Načo by to naozajstnému Bohu bolo?
Kresťanstvo dávno opustilo aj božie, aj morálne, aj etické, aj základné ľudské zákony.
Stalo sa synonymom, falošnej morálky, stokou zhýralosti.
Možno vás mýli to, že tisíce drobných kresťanov úprimne verí v Boha.
To je pre zhýralé elity vo vedení cirkvi, naozaj výborné krytie a kamufláž, ktorá uvádza do omylu masy dobrých ľudí.
My sme jediný druh, ktorý pôsobí rušivo?
A vlci sa vari neživia králikmi a levy antilopami?
A NATO, aby ich mohli zjesť, musia ich najskôr zabiť, či?
"Chráňte sa falošných prorokov: prichádzajú k vám v ovčom rúchu, ale vnútri sú draví vlci.
Poznáte ich po ovocí.
Veď či oberajú z tŕnia hrozná alebo z bodliakov figy?
Tak každý dobrý strom rodí dobré ovocie, kým zlý strom rodí zlé ovocie.
Dobrý strom nemôže rodiť zlé ovocie a zlý strom nemôže rodiť dobré ovocie.
Každý strom, ktorý neprináša dobré ovocie, vytnú a hodia do ohňa.
Teda po ich ovocí ich poznáte."
Odporúčame