Ako trolovať po americky
Palenk, takže ja som Americký troll?
Alebo Ruský?
Takto, chlapci:
Ak by Rusi, alebo Američania platili mňa za trolling, čiže ovplyvňovanie
internetových diskusií, tak:
1. Úroveň diskusií by sa zdvihla
2. Nikto by ani len netušil, že som platený troll, pretože by som neletel po každom článku
a nezahlcoval diskusiu "múdrosťami", ktoré sa vojdú do jednoduchej vety.
Ja, keď nemám nič k téme, tak nič nepíšem.
Vy, chlapci musíte, lebo máte prachy za príspevok, alebo ste v službe, tak proste idete.
Takisto sú u mňa ľudia, ktorí u mňa tzv. "zmaturovali".
Ich článok si ja neotvorím roky.
Vy, chlapci, opäť musíte, tak idete.
3. k by som ja bol Trollom, vám, chlapci, by dali výpoveď.
A ešte k palenkovej poznámke, že jeho môže uraziť iba inteligent:
"Palenk, to Ti fakt závidím.
Mňa práve naopak, často naštve hocijaký blbec.
Aj Ty.
Inteligenti ma naopak, veľmi často rozosmejú, pretože svoju úroveň premietnu do viet."
Prečítaj si môj príspevok ešte zo tri razy, pretože raz je pre Teba málo...