Ukradli?
Je medzi nimi vojna, ale aj tak:
Tri roky dozadu irán vypravil loď s palivom do Venezuely.
Američania, loď na mori zastavili, zhabali a obsah predali na burze.
Milé, nie?
Ukradli?
Je medzi nimi vojna, ale aj tak:
Tri roky dozadu irán vypravil loď s palivom do Venezuely.
Američania, loď na mori zastavili, zhabali a obsah predali na burze.
Milé, nie?
Palenk, Ty, Troll, nám chceš tvrdiť, že nevieš pre koho pracuješ?
Lenže Robert Kagan nie je iba tak niekto.
Má zaujímavé meno, že?
V Chazarskom kaganáte je to titul vládcu.
Kagan je vedúcim predstaviteľom PNAC.
PNAC nie je iba taký obyčajný thing-tank.
Je to vrcholná platforma DeepState.
PNAC pripravovalo od r.1990 všetky americké vojny.
A ak jeho manželka Victoria Nuland je asi desať rokov poradca State department (MZ USA), pre Európu,
organizuje Majdan, pripravuje vojnu na Ukrajine, tak to nie je náhoda.
Mimochdom - Beblavý, pred voľbami v r. 2020 bol v USA a stretol sa tam s
Kristelom - ďalším direktorom PNAC - existuje fotka, tak v rukách koho sú aj naši politickí predstavitelia?
To nie je otázka, ale fakt.
Títo ľudia zadávajú úlohy CIA, organizujú terorizmus, napr. Islamský štát je ich dielo.
Generál Wesley Clark v slávnom videu: 7 štátov za 5 rokov spomína aj PNAC
Predstavme si, že sme všetci normálni.
Na argumenty odpovedáme argumentami.
Zabudnime, že pracujeme pre nejakú ideológiu, riadiace štruktúry, že z nejakých dôvodov
musíme hovoriť, to, čo hovoríme.
Rusi teda robia genocídu Ukrajincov.
Ale potom, čo robili, podľa tejto logiky, Ukrajinci 8 rokov na Donbase?
Tiež genocídu.
Ale koho?
Ukrajincov, Rusov, neposlušných občanov, ktorých nazvali proruskí seoparatisti?
Takže ak niekoho nazveme separatisti, múžeme ich zabíjať, môžeme ich upaľovať, tak ako v Odese?
Ak to tak mohli robiť Ukrajinci Ukrajincom, Rusom, či separatistom, prečo to nemôžu, podľa tejto logiky, robiť aj Rusi Ukrajincom?
Poviete, lebo Ukrajina je štát.
Ak je ale Ukrajina štát, prečo pomocou iných štátov, protiústavne na Majdane v r. 2014 násilím MENŠINA odstránila vedenie štátu, ktoré predtým zvolila VAČŠINA?
A prečo dala tá menšina riadenie svojho štátu do rúk Američanom?
Nie je to spojenie s cudzou mocou? Čiže vlastizrada?
Kládli ste si otázky a dávali na ne odpovede?
Elena, neviem si predstaviť Tvoju bolesť a bol by som rád,
keby sa toto nedialo.
Bohužiaľ, mafiánske riadenie štátov, nemôže mať iný dopad na obyvateľstvo, ako
donucovanie, vypaľovanie, perzekúcie, exekúcie, cenzúra, strata slobody, otroctvo.
V tréningu, ktorý nazvali epidémia, zakázali ľuďom vychádzať z domu a rúška boli povinné aj v lese.
Filmy a knihy o odoberaní orgánov neboli urobené bez príčiny.
Vo vojne v Juhoslávii násilné odoberanie orgánov už ani neutajovali - zaoberala sa ním Carla Del Ponte a nitky vedú nielen k zločincovi a prezidentovi Kosova Thacimu, ale hlavne k lídrom Západných krajín.
Veď aj Bin Ladin ako dôstojník CIA, bol poradcom Izetbegoviča.
Pri vojne na Donbase to isté - dôkazy a správy sa nedostávali cez hranice Západu, plného imaginárnych hodnôt, medzi ktoré ale zabudli dať ľudskosť.
A - ozvala sa Zuzanka, a chcela ľudskosť a spravodlivosť?
Bohužiaľ, Zuzanka je bábka dosadená pre ľudí, ktorí nevedia, nevidia, nepočujú a necítia...
Dedič, jedno Tvoje tvrdenie, nevylučuje druhé.
Ak do väzenia patrí Kiska a Matovič, neznamená to, že tam nepatrí Fico a Kotleba.
Pred niekoľkými rokmi kukláči samopalmi mierili na Rostasa, pred jeho ženou a deťmi.
Za vlády Fica to bolo.
A videli ste Fica, že by to odsudzoval?
Zákony, ktoré tu máme dnes, potierajúce slobodu slova, možnosť ísť do väzenia za názor, alebo dokonca za zverejnenie cudzieho názoru a ďalšie, tu máme vďaka Ficovi.
A karma je aj dnes zdarma.
Videli ste Fica odsudzovať protiústavný prevrat na Ukrajine?
Ale mohol.
Máme tu zákon zakazujúci podporu hnutí a ideológií, vedúcich k potlačenie ľudských práv.
Kotleba za podporu fašizmu odsúdený bol.
Bandera bol priamo v systéme fašistickej mašinérie, prápor Nachtigal, ktorý vytvoril so šéfom Abwehru Canarisom , na jeho rozkaz zavraždil vo Ľvove 30.06.1941 niekoľko tisíc Židov, Poliakov Rusov.
Ukrajinský režim, používajúci Banderu a fašistickú symboliku je režimom fašistickým.
A protestoval Fico?
Tak teraz ho to melie.
Už Ježiš Kristus povedal:
"Spoznajte pravdu a pravda vás oslobodí."
Americké základne v Nemecku?
Malinová, Ty máš preto taký neporiadok v analýzach, pretože do nich dosadzuješ chybné fakty.
A z chybných faktov vždy vyjde chybný výsledok.
Nemecko je okupované od 2. sv. vojny.
Ak nevieš, kým, tak faktom je, že víťazi 2. sv. vojny rozhodli v Jalte, že
Nemecko ROZDELIA na 4 OKUPAČNÉ ZÓNY.
Ruskú, USA, Britskú a Francúzsku.
Briti, Francúzi a USA tie svoje spojili.
Vytvorili SRN.
Rusi potom z tej svojej vytvorili DDR.
Rusi opustili DDR a odovzdali teda svoju okupačnú zónu USA.
Umožnili tým zlúčenie Nemecka.
Bez referenda.
Ako môže mať okupovaná krajina referendum?
Takže Nemecko je okupované odvtedy iba USA a Francúzsko s Britániou sa držia v pozadí.
To sú fakty.
Že pre plebs, Nemecký, aj svetový, sa hrá divadlo, že Nemecko je suverénne, je nepodstatné.
Nemecko je okupované.
O jeho zákonoch, aj politike, rozhoduje americká okupačná správa.
Ak budeš vychádzať z reálnych faktov, na konci Ti to bude dávať reálny zmysel.
Ukrajina nie je štát.
Ukrajina je územie, riadené americkou okupačnou správou.
USA prevzali riadenie Ukrajiny po protiústavnom štátnom prevrate v r. 2014, ktorý zorganizovali.
Z nelegitímneho prevratu nemôže vzísť legitímna vláda.
Vláda Ukrajiny nie je legitímna.
USA Ukrajinu používajú na svoje ciele.
Ukrajinským najvyšším veliteľom je vláda USA.
Rusi to vedia, vie to celý svet.
Takže táto vojna, je už dnes vlastne svetovou.
Rusi upozorňovali, že ďalšia vojna sa nebude odohrávať na území Ruska.
Vyvoďme si z toho, čo to môže znamenať pre SR.
SR tiež nie je suverénny štát.
Sme pod priamym riadením USA, EU, NATO a ďalších inštitúcií nadnárodného riadenia.
Politici v SR sú bábky.
Zákony SR netvorí náš parlament.
70% zákonov sa vytvorí v EP a iba sa preloží do slovenčiny.
Štát, ktorý nemá vplyv na tvorbu zákonov nad jeho územím, nemá suverenitu.
Napokon, štát, ktorý nemá svoju vlastnú menu a nekontroluje menu, ktorou sa platí na jeho území, nie je suverénnym štátom.
A kto velí armáde SR?
Marcel, Malinovej si napísal, že Rusko je agresor, Ukrajina obeť.
OK.
Vieš potvrdiť tvrdenie, v prípade Iraku, že:
USA sú agresor, Irak obeť?
Iba pripomínam, že USA napadli Irak v r. 2003 a okupujú ho dodnes.
O život prišlo vyše 600 tis. Iračanov.
Ešte raz:
USA sú agresor, Irak obeť.
Vieš toto jednoduché tvrdenie potvrdiť?
78 dňové bombardovanie Belehradu,
kde agresormi boli okrem USA a NATO, aj SR a ČR, zažil Djokovič, ako dorastenec.
Píše, že spolu s Anou Ivanovičovou chodili na tréningy popri múroch a dvíhali hlavy
pri zvuku bombardovacích lietadiel.
Neviem, že by niekto vyraďoval US športovcov.
Nakoniec, kto z politikov, novinárov, či EU krtkov, by zdvihol hlas, proti svojmu pánovi?
USA sú nástrojom globálneho riadenia na formátovanie sveta, takže je jasné,
že politici sú ich bábky, médiá sú ich médiá a medzinárodné inštitúcie, ako MMF, Svetová banka, WTO, WHO, OBSC, OSN, WADA,
sú ich inštitúcie, ktoré používajú na dosiahnutie svojich cieľov.
Až po Trollov, ktorí strážia ich politiku na diskusiách, aby to mali podchytené, až po každého jedného nesúhlasiaceho človeka na svete.
No a aby sme nezabudli na užitočných idiotov.
Pozdravujeme autora článku, ktorý iste ostro odsúdil aj agresie v Srbsku, Iraku, AFG, Líbyi, Sýrii, Kazachstane, etc.
OBSE Ukrajine proti Donbasu pomáha 8 rokov, čiže nová informácia to nie je.
OBSE pri akože kontrole Minských dohovorov, jednak prehliadala rozmiestnenie ťažkých zbraní vo vzdialenostich menších, ako bolo zmluvne určené,
jednak vo svojich správach jej agenti zamlčovali porušovanie prímeria zo strany Ukrajiny.
Ale najhoršie je, že dodávali Ukrajincom koordináty cieľov pre streľbu.
Lajčák pomáhal organizovať Majdan - v decembri r. 2013 tam rečnil.
No potom sa sa na pol roka stal aj šéfom OBSE a plnil príkazy svojich US bábkovodičov.
Naď: "Ukrajina bojuje za našu budúcnosť".
No, za Naďovu isto.
Inak, Michael, máme Protokoly.
Geniálne dielo, kde je spojená globálna politika, ekonomika, sociálne inžinierstvo, súbor príčin a následkov, aplikovaných v praxi.
Je možné, že je to podvrh, ničmenej, rozsah diela je tak veľký a oblasti problematík tak široké, že sa mi nezdá, že by si takú prácu dávali v Ochrane.
Nemohli cárovi napísať niečo jednoduchšie?
Napíš k tomu úvahu.
Čítal som napríklad Ecov Pražský cintorín a to je naozaj dobré dielo.
Čítal som aj všetky možné, akože pôvodné zdroje tohto diela.
Nič sa však nevyrovná samotnému Dielu.
A keď sa človek díva na realizáciu...
Alexandre Dumas pred 170 rokmi v diele Joseph Balsamo (autentická postava). Cagliostro, bol šéf parížskej organizácie, autor Memphiského rítu a zakladateľ mnohých európskych lóží.
Rozhovor slobodomurára Gilberta a ministra Neckera:
"Tie tri milióny bratov už utvorili americkú republiku. Teraz skúsia vytvoriť francúzsku republiku a napokon vytvoria
aj európsku republiku".
Devana, SR v žiadnom prípade nie je suverénny štát.
A nikdy ani nebol.
Ako vzniklo Slovensko?
Boli sme občania Rak. - Uhorska a normálne sme za "cisára pána", bojovali v 1. sv. vojne.
Čiže žiadne také odtrhnutie, ako teraz Donbas - 8 rokov ťažkej vojny.
V rámci slobodného murárstva a v rámci plánov Majiteľov peňazí - nadnárodného riadenia, bratia štefánik, masaryk, beneš a ďalší plnili zadania Majiteľov peňazí.
Masarykova žena bola američanka, jej strýko mal v rusku firmu Westinghause (áno tú!).
A v r. 1917 priviezol na lodi Christiania do Petrohradu Trockého.
Po 1. sv. vojne padli 4 ríše . Nemecká, Ruská, Osmanská a Habsburská a vzniklo asi 50 nových štátov -
všetky už pod riadením tých, ktorí pripravili vojnu, aj revolúcie.
Štefánik dostal francúzske občianstvo tuším v r. 1912.
V r. 1914 vstupuje do armády.
A v r. 1916 už je generál!!!
V r. 1916 už má v NY k dispozícii mapy ČSR.
Zakladá ČS légie.
ČS légie boli armádou štátu, ktorý vtedy ešte neexistoval (ČSR).
Vznikol sž v r. 1918.
Marcel, Ty vážne učíš deti?
Nečítam síce Tvoje články, zaujala ma tá zloba a negativita, ktorá z Teba ide.
Videl som tam zmienku v diskusii o nežnej.
Bol som tam a robil som ju.
Keď som tam bol a keby mi vtedy niekto povedal, že som manipulovaný, bol by som reagoval asi ako Ty:
"Žartujete, veď nikto ma sem nenútil ísť, som tu dobrovoľne".
Žiaľ, až potom som zistil, ako prebiehajú niektoré riadiace procesy, štruktúrne, aj bezštruktúrne, ako manipulovať s ľuďmi.
Nevedel som, kto bol agent Zifčák, jedna z viditeľných postáv nežnej.
Nevedel som, že hral študenta Ružičku, ani ako sa premenil na "mŕtveho Martina Šmída".
Vďaka tej manipulácii bola nežná úspešná.
Vyletel som do ulíc: "Nebudú zabíjať naše deti "- to sme v BA, ako hlupáci skandovali.
Napísal som o nej tento blog:
"Neveríte konšpiráciám? Viete, ako sa začala nežná revolúcia?"
Na Ukrajine v r. 2014
prebehol protiústavný štátny prevrat.
Protiústavný, ozbrojený štátny prevrat.
Ten štátny prevrat je zdrojom moci dnešnej Ukrajinskej vlády.
Takže táto vláda je nelegitímna.
Nelegitímna.
Je niekto, kto to nechápe?
Príklad.
Matovič bol zvolený v riadnych voľbách.
A predstavme si, že sa nejaká mafiánska organizácia rozhodne, že ho zvrhne.
Vyzbrojí sa 100 mafiánov, prídu pred Úrad vlády, práve, keď zasadá vláda.
Vniknú dnu, postrieľajú ochranku.
Zajmú vládu.
Vyhlásia sa sami za vládu.
A teraz ich podporia USA a EU.
A v médiách budú písať, že Matovič bol daňový podvodník, sfalšoval diplomovku a možno aj voľby.
Sulík má farmu v Austrálii a Heger, ktorý je náboženský fanatik, že mal doma panenku máriu z čistého zlata
(lebo aj Janukovič mal vraj vodovodné kohútiky zo zlata).
Presne toto sa stalo na Ukrajine v r. 2014.
A kto hovorí, že to je legitímne?
Alebo, kto hovorí, že sa to nestalo?
Reagovať | Toto je Váš príspevok.
Samozrejme.
Nemecko, ako motor EU má odstaviť v r. 2022 svoje posledné tri reaktory.
A do toho si odhlasovali v EP ukončenie ruského plynu, ktorý mal nahradiť odstavený jadrový program.
Do toho zelený údel, migračné vlny, utečenci z Ukrajiny.
Zníženie priemyselnej výroby, nezamestnanosť, nedostatok palív, vyššie ceny.
Nemecké domácnosti to cítia, ale Nemci s vymytými mozgami, ako dôsledok "cielenej práce školstva", ani nechápu, čo sa to deje.
Zníženie životnej úrovne Nemcov už prebieha.
Nedostatok palív v nádržiach a nedostatok potravín začína spôsobovať v Nemecku chaos.
Novou zónou stability v Európe začína byť Maďarsko.
SR ide do jeho zóny vplyvu.
Cez Turecký prúd, ktorý ide do Srbska a Maďarska, sa SR odpojí od EU a má šancu vytvoriť novú ekonomickú zónu.
Troll, ty si myslíš, že keD si bol na skolení Trollov, že ten diplom, čo ti tam dali,
to nahrádza doktorát z histórie?
Dokončím:
No a ak NAKA usúdi, že používanie nacistickej symboliky je OK, tak sa nemusíš ničoho báť.
Ale nezabúdaj, že na základe čísel 1488, a na základe vyššie spomenutého paragrafu,
súd dospel k záveru, že Kotleba sa dopustil trestného činu.
Tak čo myslíš, ak vyslovíš podporu nacistickým vojnovým zločincom, Banderovi a Šuchevičovi - hrdinom Ukrajiny,
že sa stane?
Ale, ako hovorím - never ničomu - urob to a vyskúšaj.
Odporúčame