* boli
Satanovskij:
"Krajina, ktorá vysiela do vojny vojenské vybavenie, musí pochopiť, že ide do vojny s Ruskom.
Navyše sú to krajiny NATO, takže si musia uvedomiť dôsledky svojho konania.
Bulhari proti Rusku bojovali v oboch svetových vojnách,
so Slovákov bili v 2. sv. vojne nacisti.
Pozrite, samotný Biden hovorí, že si Američania neželajú jadrovú vojnu s Ruskom.
A títo Slováci, Bulhari, Poliaci, vedia oni, čo robia.?"
Vie teda naša vláda, čo robí?
Chlapci, buďme trochu reálni.
Rusko kontroluje vzdušný priestor Ukrajiny.
Zároveň varuje, že akýkoľvek pokus o zasahovanie, je vypovedanie vojny.
Ak USA tvrdia, že priamu vojnu s Ruskom nechcú, tak ide tú vojnu robiť Poľsko?
Slovensko?
Všetky naše vojenské objekty sú teraz ciele.
Chceme, aby na US letisko, blízko Bratislavy, zaútočili rakety?
Naď je v obraze?
Tak nech sa preberie, nech ďalej dáva vyhlásenia, nato je hovorcom.
Ale robiť vojenské akcie, proti odhodlanému protivníkovi?
Wilson, Štefánik, Masaryk, Beneš, boli slobodomurárski bratia, takže ČSR
nevznikla náhodou, bola skonštruovaná plánovane.
Balsamo sa zúčastnil príprav Francúzskej revolúcie,
ako veľmajster Parížskej lóže.
Neskôr zakladal pod menom gróf Cagliostro slobodomurárske lóže v Európe, Rusku, za morom,
vymyslel, Egyptský rítus o 90 stupňoch.
Pôsobil aj pod menom gróf Pellegrini (ktovie, či ten náš, nie je z jeho potomstva).
Bol zatknutý vo Vatikáne v r. 1789 (po Francúzskej revolúcii) a dokonca odsúdený na smrť.
Potom, čo oznámil, že je jedným z veľmajstrov illuminátov, bol mu rozsudok zmenený na doživotie.
Jeho rukopis Najsvätejšia Trinosofia, zabavila inkvizícia.
Bol väznený na Anjelskom hrade, neskôr vraj dostal porážku a umrel...
Zaujímavé je, že v Európe sa začal objavovať, ako Cagliostro potom, čo Balsamo údajne zomrel.
Cagliostro tvrdil, že Balsamo zomrel v Amerike.
Jeho žiak Gilbert, pôsobil v Amerike, po návrate sa zúčastnil dobytia Bastily 14. júna 1789
a niekoľko mesiacov bol údajne lekárom francúzskeho kráľa Ľudovíta XVI, ktorý neskôr skončil pod gilotínou.
O Cagliostrovi vzniklo veľa kníh a filmov.
Alexandre Dumas, podobne, ako Dan Brown dnes,
mal povolenie od bratov, do svojich románov vkladať informácie o skutočných dejinách a o plánoch
na formátovanie sveta a ľudstva.
V románe Joseph Balsamo, ktorý popisuje prípravy a priebeh Veľkej Francúzskej farebnej revolúcie,
a ktorý napísal pred 170 ! rokmi,
nájdeme takúto stať:
"Pán minister (Necker), ste azda členom slobodomurárskej lóže?
Nie.
Nuž, pán minister, ja som.
Ste členom?
Áno a vo všetkých.
Je to neviditeľná sieť, ktorá obopína všetky tróny.
Nás bratov je asi 3 milióny, sme vo všetkých krajinách a vo všetkých spoločenských vrstvách...
...ani váš život, majetok, ani česť, nepatrí vám.
Patrí to neviditeľnej moci, proti ktorej nemôžete bojovať...
..-tie tri milióny ľudí už utvorili Americkú republiku, skúsia utvoriť Francúzsku republiku
a napokon sa pokúsia vytvoriť Európsku republiku..."
To napísal pred 170 rokmi.
Joseph Balsamo bol historická postava:
Fúrik, používaš nacistické symboly
a to na našom území zakazuje zákon.
Iba ak to píšeš z územia Ukrajiny.
Tam sa 8 rokov používajú a zákon to tam dokonca prikazuje.
Projekt Ukrajina, ako aj Banderovský projekt,
zastrešoval Nemecký generálny štáb ešte pred 1. sv. vojnou.
Aj ČS légie vznikli cca 2 roky predtým, ako vznikla ČSR.
Aj v jednom, aj druhom, išlo o kontrolu, nad územím bývalého cárskeho Ruska, neskôr ZSSR a dnes RF.
1. sv. vojna nebola iba náhoda, kvôli Ferdinandovi.
Po jej skončení zanikli 4 ríše! (Ruská, Rak.- Uhorská, Osmanská, Nemecká).
Panovníci v nich odstupovali za veľmi čudných okolností a na ich ruinách vzniklo niekoľko desiatok nových štátov.
Banderovský projekt po 1. sv. vojne stále na území Nemecka pokračoval, dokonca aj ČSR a neskôr SR, zabezpečovala výcvik.
Napr. tesne pred vpádom do ZSSR, mali Banderovci pod Nemeckým velením a za účasti Banderu, Šucheviča a i., veľký kemp v Piešťanoch.
Po napadnutí Poľska (časť Ukrajiny vtedy bola Poľskom), a ZSSR, za Wehrmachtom tiahli (okrem známych divízií),
špeciálne oddiely, ktoré na dobytých územiach preberali moc.
V každom meste zriadili správu, políciu a začali sa čistky...
Predstavme si, že by pred Kyjevom stáli Američania.
Belehrad bombardovali 72 dní, 3000 mŕtvych.
Rusi majú Ukrajinské nebo pod kontrolou.
A Kyjev je obkľúčený.
Kde ja vidím ohľaduplnosť, Vy vidíte slabosť?
Keď v r. 1945, začala ČA dobýjať Berlín, za 21 dní naň vypálila 7 miliónov delostreleckých nábojov.
Myslíte si, že Rusi dnes toľko nemajú a preto nestrieľajú?
V r. 2014 prebehol na Ukrajine protiústavný prevrat.
Moc prevzala NELEGITÍMNA vláda s nacistickou Banderovskou ideológiou, podporovaná USA a EU.
Doneck a Lugansk udmietli protiústavný puč a sú jedinými legitímnymi nástupcami Ukrajinskej štátnosti.
Ukrajinci osem rokov ostreľovali tieto mestá, za podpory USA, NATO, EU.
NATO, jeho zbrane, vojská, rakety, sa dostali niekde až 50 km od Ruských hraníc.
A my sme sa smiali.
Smiali by sme sa, ak by Rusko:
- vymenilo bábkovú vládu USA a dosadilo svoju?
- rakety by umiestnilo 50 km od Poľska, SR, Maďarska?
Myslím si, že až potom by sme začali chápať, čo sú to obavy o bezpečnosť.
Putin veľakrát vyzýval všetkých Rusov, aby previedli svoje financie späť do Ruska.
Pretože už počas Gréckej krízy a Cyperskej krízy, práve oligarchovia bohatí Rusi prišli o najväčšie balíky peňazí.
Nuž, nech Západ koná.
Samozrejme, nesiahnu na majetok tých oligarchov, ktorých Západ používa v boji proti Rusku.
Napríklad Chodorkovskij a i.
Predstavme si teraz takýto scenár.
V r.2014 po protiústavnom štátnom prevrate, sa riadenia Ukrajiny zmocnili USA, dosadili si do vedenia svoje bábky , dokonca s Banderovskou ideológiou a nacistickou symbolikou a cez štruktúry NATO rozmiestňovali rakety a vojenskú techniku pri Ruských hraniciach.
To sa nám všetkým páčilo, a že Rusko hovorí o približovaní sa NATO k jeho hraniciam, tomu sme sa smiali.
Takže, čo ak teraz Rusko dosadí do vedenia Ukrajiny svoje bábky,
rozmiestni rakety 20 km od hraníc Poľska, Slovenska a Maďarska.
Tiež sa nám to bude zdať, ako dobrý nápad?
Nebudeme mať obavy o svoju bezpečnosť, ak budeme vedieť, že rakety môžu byť za 10 min. v Bratislave?
V rámci vyváženosti by sme nemali vôbec nič namietať.
Či...?
Marcel, Tvoje detinské otázky odlož a
počkaj, ako sa budú vyjadrovať sami Ukrajinci, po ozbrojení.
8 rokov sa museli pozerať na podobizeň Banderu, či Šucheviča, vojnového zločinca, Hitlerovho vazala, ktorý s nacistickými armádami vtrhol na Ukrajinu
a vraždil. Ukrajincov, Poliakov, Rusov, Čechov, Židov.
Po skončení 2. sv vojny na Ukrajine, ktorá je veľká, ako Francúzsko nezostal meter koľajníc, nestála takmer jediná budova a zomreli milióny ľudí.
A táto nacistická banda, ktorá sa k moci dostala protiústavným prevratom, donútila Ukrajincov, aby sa denne dívali na portréty Banderu a nad hlavami im viali vlajky s nacistickými symbolmi.
Počkaj, keď teraz týchto vlastizradcov budú súdiť a počúvaj z čoho ich ľud Ukrajiny bude viniť...
Tento Fúrik, to bol voľakedy celkom zábavný Troll, ale už ho nejak humor prešiel,
tak iba napíše dva - tri takéto manifesty a prilepí ich pod všetky články.
Plat má od počtu príspevkov...
Dnes mal asi nočnú, zhruba od 22 do 6:00, lebo to s tými SS, sem lepil ráno o štvrtej, možno dne bude makať presčas, na Ukrajine zvrhli Banderovskú bandu, a on, chudák, bol jej obhajcom (ale to je aj Zuzanka, Heger, Fico - Lajčák rečnil na Majdane v decembri 2013 a pomáhal ten režim zakladať).
Chápte aj jeho, SS sú nacistické znaky.
On sa tvári, že nacistov nemá rád.
Ale banderovská Junta na Ukrajine, sú práve potomkovia Banderovcov a nacistov,
po Kyjeve sú tieto symboly rozvešané 8 rokov - nijako to neskrývajú.
Tak Fúrik musí celé toto zakrývať a z nacizmu obviňovať Rusov.
Má z toho chaos, stojí na zlej strane, je to nápor na psychiku, neodsudujte ho, je to jeho profesia,
každý sa nejak živí.
Fúrik, mám Ťa rád, chápem Ťa, viem, ako Ti je...
Vysvetlím, čo je protiústavný prevrat.
Predstav si, že napr. Beblavý s Trubanom si myslia, že Matovič je magor a že ho zvrhnú.
Dohodnú sa US veľvyslanectvom, že USA to podporia - Matovič nevie po anglicky a nerozumejú mu,
a do USA neposlal miliardu, ale iba 300 mil.
Tak sa dohodnú s nejakou mafiánskou skupinou, tí im poskytnú 100 ozbrojených chlapov.
Prídu na 20 žigulákoch pred úrad vlády SR, práve, keď vláda zasadá.
Vtrhnú dnu, premôžu ochranku, zatknú vládu a vyhlásia Trubana s Beblavým za osloboditeľov spod útlaku, ktorý spôsoboval Matovič.
USA to podporia a novej vláde zatlieskajú všetci ich vazali, celá EU a pod.
To sa udialo na Ukrajine.
No a predstav si, že Trnava a Hlohovec (Matovič je z Trnavy), odmietnu nelegitímnu vládu a vyhlásia samostatnosť.
Beblavý vymenuje Remišovú za min. vojny.
Tá vydá rozkaz armáde, pred Trnavou zastanú tanky, delostrelectvo začne útok, začnú letecké nálety.
USA vyhlásia, že vláda má právo udržať celistvosť SR, atď...
No a to sa udialo na Ukrajine.
Pred v r. 2014 prebehol na Ukrajine protiústavný prevrat.
Moc prevzali Banderovci a nacisti, pod patronátom USA a EU.
To je fakt.
Bandera, ktorý je teraz hlavným hrdinom Ukrajiny,
cez 2. sv. vojnu, bol Hitlerov vazal.
S nacistickými vojskami pomáhal obsadzovať Ukrajinu a zúčastnil sa genocídy a vraždenia civilného obyvateľstva.
Po vojne ho ochránili USA.
Keď skončila vojna, na Ukrajine, ktorá je veľká, ako Francúzsko, nezostal meter koľajníc, nestál takmer žiadny dom
a mŕtvych boli milióny.
Každá rodina doteraz pociťuje tie straty.
80 % Ukrajincov vie, kto bol Bandera a čo im spolu s Nemeckom spôsobili.
A teraz, sa pod vládou nelegitímnej banderovskej Junty, musia 8 rokov pozerať na portrét Banderu a nacistické symboly.
To všetko pod velením USA, ktoré Ukrajinu doteraz riadili.
No a toto skončilo.
Vlastizradcovia dostanú po 25 rokov.
Donec a Lugansk odmietli nelegitímnu vládu.
Oni sú teraz legitímnymi nástupcami Ukrajinskej štátnosti.
Oni majú právo nastoliť vládu na Ukrajine.
V r. 2003 USA prepadli Irak a okupujú ho dodnes, pričom zahynulo vyše 600 tis Iračanov a kradnutá Iracká ropa prúdi aj v našich nádržiach.
Mali na to USA právo?
Ak áno, aj Rusi majú právo prepadnúť Ukrajinu.
Mali USA právo prepadnúť Panamu, Srbsko, Líbyu, Sýriu?
Ak áno, prečo by toto právo nemali mať Rusi?
Odpojil niekto za stovky tisíc životov z vyššie uvedených štátov, USA od SWIFT?
Apropo SWIFT.
Peniaze, patria Majiteľom peňazí.
A tí riadia Globálne procesy vo svete.
A vláda USA na to vplyv nemá.
Takže bude veľmi zaujímavé sledovať, čo sa teraz udeje.
Tieto riadiace svetové procesy kde medzi nástroje na preformátovanie sveta patrí, aj Tebou spomenutý covid,
povedú jednak k odstrihnutiu USA od vplyvu na svetové diania
a ak Rusov odpoja od SWIFT, je to akcia Globálneho riadenia, ktorá povedie, k preformátovaniu menového
a finančného systému.
Ver mi, že na to USA vplyv nemajú, ale táto situácia na to využitá byť môže.
Tzv. Majiteľmi peňazí.
A to sú kto?...
Môže Kuba ohroziť USA?
A napriek tomu je Kuba po asi 50 rokov trvajúcou blokádou a sankciami.
Môže Irán ohroziť Izrael?
Izrael si tiež myslí, že áno.
Z času na čas bombarduje Iránske centrifúgy a zabíja Iránskych vedcov.
Izrael tvrdí, že je malá krajina, aj jedna, jediná jadrová bomba, môže ukončiť jeho existenciu.
Rusko je väčšia krajina.
A môže si nechať dovoliť na svojom území, čo len jednu jadrovú bombu?
Samozrejme, že nie, palenk.
Ak je Západom vnímaná Izraelská obrana pred možnými hrozbami, ako legálna,
potom je aj táto Ruská obrana legálna.
Fele - fele.
Logika nepustí.
Ak bombardovanie Belehradu bolo legálne, tak aj bombardovanie Kyjeva, musí byť legálne, nie?
Vojna v réžii USA - Irak, Sýria, AFG, Líbya, Srbsko, Panama, etc, je vždy legálna.
Takže musí byť legálna aj každá vojna v réžii Ruska.
Americkí prezidenti nie sú vojnoví zločinci,
tak ani Ruskí prezidenti nemôžu byť vojnoví zločinci.
Logika nepustí...
Odporúčame