„Teória menšieho Zla“…
Celý systém je zločinecký.
Každá, KAŽDÁ politická strana napĺňa skutkovú podstatu trestného činu:
"Organizovanie, zosnovanie a podpora zločineckej skupiny."
Zločinecká skupina znamená, že štát riadia zločinci a mafiáni.
A riadia štát zločinci?
Nesporne.
Takže.
Príde za vami päť šéfov mafiánskych skupín a povie vám, aby ste si vybrali,
komu budete platiť výpalné.
To je systém v SR, ale vlastne v celom svete.
Tí, čo chodia voliť, si jednu z tých skupín vyberú.
A priamo - vedome, alebo nevedome ich podporujú.
Tí, čo voliť nechodia, musia rešpektovať zákony a platiť zločincom dane, ktoré oni použijú
na veci v rozpore s tým, čo sľubovali voličom.
Ako sa volá tento systém?
Otroctvo.
Matrix.
Pre tých, čo chcú veriť, že to je inak, sa to volá demokracia.
Čestnejšie preto je nevoliť, lebo nedávate zločincom svoju energiu.
A o energiu a ľudské zdroje tu ide.
Pozrite si film Monsters.
A kto dookola melie, že predsa jedného zločinca si vybrať treba , pretože aj tak nič nezmeníš, ten nič nechápe.