Juraj, prečítal som si Tvoj nadpis.
Never ničomu, iba tomu, čo si sám overíš.
Niekto tvrdí, že Ukrajina, to sú akýsi nacisti, že používajú nacistickú symboliku, ideológiu a že hrdinovia Ukrajiny o ktorých sa malí Ukrajinci učia v škole, Bandera, Šuchevič, Myľnik, Petruľa, Konovalec a i.
boli v štruktúrach nacistickej tretej ríše a sú zodpovední za smrť desaťtisícov ľudí.
Takže: Daj si okolo seba fotky Banderu a Šucheviča, a heslá typu: Bandera je môj vzor, symboly práporov Nachtigall, Rolland, divízie SS Gallizien a p.
Tieto jednotky organizoval Bandera, Šuchevič, spolu so šéfom nacistickej rozviedky Cannarisom a napr. Bandera na ich podporu dostal na jeseň 1940, od Gestapa, 2,5 milióna ríššskych mariek.
30.júna 1941 prápor Nachtigall pod velením Šucheviča, na rozkaz Banderu vtrhol do Ľvova, za jediný deň zavraždili tisíce Židov, Poliakov a Rusov.
Obklop sa týmito symbolmi a čakaj, čo na to NAKA.
Paragraf:
"Podpora ideoógií a hnutí vedúcich k potlačeniu ľudských práv a slobôd."


