Kromě Blahy se na to nikdo jiný podívat nedokázal.
Kromě Blahy se na to nikdo jiný podívat nedokázal.
Lidé nejsou zas až tak blbí. Alespoň část z nich dokáže rozeznat útoky ad hominem od věcné argumentace.
Klid. Až to Pravda sundá z prémiové pozice na hlavní straně, diskutéři se přesunou jinam. Protože jim nejde o diskusi, ale o zahlcení diskuse.
Průzkum se pravděpodobně (pokud bude pro Šefčoviče nepozitivní) objeví pouze v bleskových zprávách menším písmem.
Mám jich o 50 míň, než on. A to jsem v rámci oběda sem sedl a zabil tu asi 2 hodiny. Nechápu, kolik času tím zabije on.
Člověk s nickem smetiar napsal do této diskuse 119 diskusních příspěvků.
S napětím se čeká na 120 :)
V trollování se s tebou nemohu rovnat. Napsal jsi do této konkrétní diskuse o 50 diskusních příspěvků víc, než já. Bez nadsázky. Spočítáno.
Celou dobu jsem neřekl nic o její právnické praxi. Ani jsem za ni nehodil lístek do urny, protože bych měl před očima její právnickou praxi. Stačí, co vidím, že komunikuje a v minulosti komunikovala. Oceňuji její konzistentnost.
Zajímavý výrok Čaputové z roku 2016: "Z hľadiska práva je dôležitý pohľad na konštrukciu právneho štátu. A na to, ako štát vytvára efektívne mechanizmy na vlastnú kontrolu, či už cez tretí sektor, alebo prostredníctvom participácie občanov. ... demokracia nefunguje na autopilota. Potrebuje kontrolu a aj fungujúce mechanizmy na vyvodzovanie zodpovednosti."
Nedá se s tím nesouhlasit.
Když jsme u toho, jaké názory zastávala v minulosti Čaputová: V roce 2010 se podepsala do petice proti úvahám sloučit ministerstvo životného prostredia s jiným rezortem http://www.greenpeace.org/slovakia/sk/press/…
Další jsem linkoval níže (podle toho, jak jsem to nacházel).
A za celou dobu nevystoupil nikdo, kdo by řekl: "V rámci Via Iuris se Čaputová chválila cizím peřím".
Dám ti datum. Link si najdi sám :).
23. februára 2019
Dej link, kde to teď dala média všem slovenským voličům :).
Jenže já dal linky na kauzy od 2012 do 2017 a za tu dobu nikdo neuvedl, že by se chválila cizím peřím. Takže asi to, co komuniovala, byly věci, na kterých doopravdy pracovala.
Jenže já našel texty, ve kterých to vytáhli už minulý měsíc :).
Posuzuju člověka podle toho, kolik toho má v hlavě. Poslechl jsem si videa, která linkuji, přečetl články. Tys evidentně neudělal ani jedno a neuděláš.
Odporúčame