Tohle vytáhli už před prvním kolem a nefungovalo to.
Tohle vytáhli už před prvním kolem a nefungovalo to.
A samozřejmě rok 2016, kdy získala "nobelovu cenu za ochranu životního prostředí" https://dennikn.sk/438517/zuzana-caputova-oc…
Sumarizace, co jsem o Čaputové našel za chvíli hledání a čemu se věnovala:
Iniciovala petici za zrušení Mečiarových amnestií http://www.teraz.sk/import/peticiu-za-zrusen… Rok 2017 (doopravdy se dosáhlo jejich zrušení).
Zde mluví k novele o zodpovědnosti za škodu při výkoně veřejné moci https://www.ta3.com/clanok/1002810/host-v-st… Rok 2012.
2015, Harabínův senát https://plus7dni.pluska.sk/rozhovory/advokat…
2015, kauza piešťanského CT https://www.youtube.com/watch?time_continue=…
Pokud o něčem mluvíš z hlavy 13 minut, asi o tom něco víš.
Tys to ani neposlouchal, že? Překonej svoji pohodlnost.
Pokud je to, jak píšeš, pak není zle :).
A za čtvrté, že se Čaputová nevyjadřovala pouze tématu pezinské skládky, tady je rozhovor s Čaputovou k navrhované novele zákona o "zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone verejnej moci":
https://www.ta3.com/clanok/1002810/ho st-v-st… Rok 2012, TA3. Tehdy se jí určitě o nějaké kandidatuře na prezidenta "ani len nechyrovalo".
Kašlu na smerácké trolly. Proč myslíš, že tu trollují a lezou se svými příspěvky opakovaně a stále nahoru? Protože chtějí zapůsobit na lidi, kteří ještě nevědí, koho a jestli půjdou volit.
Aktuálně to poslouchám a už mluví 12 minut.
Hele, trvá to přes 13. minut a tys byl s komentářem hotový za dvě. Vtipné :).
O tom, jestli Harabinův senát překročil své kompetence.
Pro lidi, co hovoří, že Čaputovákromě pezinské skládky nic neřešila 2:
Třeba nechtějí ten Smer, co je za Šefčovičem :).
Všimněte si, že o problematice mluví z hlavy a jen občas nakoukne do papírů.
Pezinská skládka není jediné téma, o kterém se Čaputová "umí vyjadrovať", jak tu tvrdí jeden diskutující. Video z roku 2015 https://www.youtube.com/watch?time_continue=… Kouza piešťanského CT, rozhovor s Čaputovou.
Rozhovor s Čaputovou z roku 2016, kdy se jí ještě ani nesnilo, že by kandidovala na prezidenta https://domov.sme.sk/c/20141048/caputova-sta…
Vychází mi, že je dost konzistentní.
Zato, když budou volit Šefčoviče, bude vše ok :).
Nedávno jsem narazil na článek asi 3 nebo 4 roky starý, kde se to psalo. Tehdy o nějaké kandidatuře na prezidenta ani len nechyrovala.
Pro všechny místní smerácké trolly: Představte si, že se najde dost lidí, kteří se zastávají Čaputové bez nároku na honorář :). Vím, že to je pro vás asi nepředstavitelná představa, ale udělejte to.
Odporúčame