No, uz sa tesim ako "zatocia" s pentou :-) ked sa Fico zacal sudit o zisk zdravotnych poistovni s Pentou a Unionom, takmer cela opozicia po nom hulakala, ze co to robi :-D
kdeze bol v tedy mr. Matovic?
No, uz sa tesim ako "zatocia" s pentou :-) ked sa Fico zacal sudit o zisk zdravotnych poistovni s Pentou a Unionom, takmer cela opozicia po nom hulakala, ze co to robi :-D
kdeze bol v tedy mr. Matovic?
to nema nic spolocne so slusnostou a uz vonkoncom nie s moralkou, dodrziavajme zakon a zakon tie lehoty jednoznacne urcuje
najhorsie je zakon, kde si moze kazdy vykladat svojvolne co chce, nech uz to zastituje hocicim
ktorym premierom? sucasnym, byvalym, ci buducim
a netreba zabudnut na zdovodnenie druhej menovanej kapacity, ktore treba poslat do analov:
„Trestnoprávna zodpovednosť však nie je iba na členoch vlády, ale aj na poslancoch parlamentu, ktorí v tejto veci zvolávajú mimoriadnu schôdzu Národnej rady SR,“ dodal Beblavý.
ale ved to zvladnes aj kratkym surfovanim
bola to v prvom rade MGr.JUDr. Lucy Duri Tom Nicholson, DrSc., ktora ma maturitu z prava
JUDr. Mihoslav Palma Beblavy, znsc.
nemozes ignorovat pravny nazor takychto kapacit
nie je jediny dovod obmedzovat pravomoc uradov - ta ma svoje zakonom stanovene hranice a rozhodnutie prijate zakonnym sposobom minutu pred ich uplynutim je platne
staci, ked nam to tu napises a das link na zdroj
rakusku mzdu mozes mat rychlo - staci sa tam zamestnat, co volny pohyb ludi v EU umoznuje
to miestnym insitnym pravnikom nevysvetlis...
aha :-) tak uz viem
a dokedy to tu stihnete zaviest?
popises nam, ako to tu bude vyzerat, ked zavladne demokracia a kapitalizmus? vies, aby sme sa stihli pripravit...
peniaze stale boli - tak preco nemame od vzniku SR ani jeden vyrovnany rozpocet?
to aky pravny velduch ti nakukal takuto hlupost?
takze najlepsie je to zrusit :-) aj to je pristup
esteze mame takych ludi ako ty, ktorych praca je taka cenna, ze dokazala udrzat nasu ekonomiku nad vodou, napriek vseetkxym prekazkam azlocincom :-D
o mna sa neboj, ja to zvladnem
aha :-) cize lepsie je to zrusit, vybrat nulu a zaplatit skytollu po sudnej zalobe nevybrate myto plus penale :-)
no, Zaax, ked tam pridu tvoji Pat a Mat, to bude skvele hospodarenie
samozrejme zdravotnictvo, ale potom sme nemali vstupovat do paktov. Lebo my budeme musiet dat nasobne viac do armady za styri roky nez iba na stihacky
nic take sa nerysuje
naopak sa rysuje superzlepenec
takze ako - budu tie peniaze?
nie, mne padaju pecene holuby priamo do huby
Odporúčame