konecne prve rozumne mesto...
Cinania stavali dialnicu v Polsku a vyhodili ich odtial
co je mozne v Cine, sa automaticky neda preniest do Europy - chvalabohu
vlaky zadarmo su ekologicke a socialne opatrenie a vonkoncom nestoji miliardy eur
patnasobne viac ako na vlaky zadarmo sa dava na dotacie vlakovej dopravy ako takej - nedotovane si iba IC vlaky
takze kto nejazdi iceckami, ale beznymi vlami osobakmi a rychlikmi, vyuziva dotacie
moj charakter, druh prace a pravna forma prace si nevyzaduje rekreacne poukazy :-)
co je to, mal pravdu? rekreacne poukazy zadotovali - naliali do urciteho odvetvia peniaze navyse a to sa prejavilo rastom - a este to dal zaplatit firmam
na to netreba byt myslitelom, aby bolo jasne, ako sa to prejavi
mali spustit PPP projekty, ktore sa zastavili a teraz by sme 7 miliard nepotrebovali, samozrejme to Danko na triku nema
niektori ludia naozaj nechapu, ze su na to prislusne organy a organizacie, ktore su opravnene stanovit verdikt
alternativou je sudca lynch
historia, najma ta seriozna, nie ta progresivna, zvycajne necerpa z bulvarnych informacii
nie, ale v historii bude mat zapisane trojnasobny premier - tak ako Sagan je trojnasobny majster sveta, aj keby ani ten prvy, ani ten druhy uz nic nespravili
pre fica bude vyhrou, ak skonci v opozicii
pretoze potom tie slubotechny, ktore sa dnes v TV priam predhanali v slubovani modreho z neba, budu musiet tie sluby aj plnit
jasne, zabudol som, Kocner sa narodil v roku 2006 a Bastrnak podnikal v lavicovej Bratislave
uff, ked sa pozeram na tu fotografiu k clanku, tak to vyzera ako intro k nejakemu zombickemu filmu
Kocnerovi sa otvarali dvere do sveta politiky a biznisu od cias Kovacovcov, Bastrnak bol libling bratislavskej pravice a vratky, za ktore sedi mu vyplacali pravicovi nominanti na cele daniarov... mam pokracovat?
len co je to elita spolocnosti a odkial ju vytiahnut?
keby si aspon dal priklad :-)
bol len jeden clovek, ktory sa staral o vsetkych
aj toho ukrizovali
ze sa nejaka vlada dokaze postarat o kazdeho, je naivna predstava
a este dovetok, to je u progresivnych politikov ako cez kopirak
Polaček v Kosiciach - rozsr... parkovanie
Vallo v Bratislave - elektricka nejazdi, lebo rozsr...
vsade vsetci mavali papiermi od sudu predbeznymi opatreniami, tie si mozu strcit, realny zivot je o inom, manazersky pristup je o inom
cize Pat Lunter a Mat Lunter to rozbabrali a teraz to ma riesit premier?
ci ich organizoval alebo neorganizoval Kiska je uplne jedno, ale produciroval sa tam ako primabalerina, vid. jeho facebook
otazka je, co pre tych ludi urobi po volbach, ked uz nebudu potrebni
polnohospdarstvo je taka vyhladavana a lukrativna oblast, ze sa tam ludia hlasia a hlasia a nikto ich nechce zobrat
ale jedno miestecko sa tam pre teba najde - mozes im to vsetkym ukazat, ako to maju robit
tak to uz musia byt vsetci pijavci mlieka, syrovi labuznici a milovnici jogurtov davno po smrti
pojdem im odniest kyticku brokolice na miesto vecneho odpocinku
pasca, nepovolena debata...
je tolko clankov tematicky podobnych, ze priestor na debatu je tu siroky (aj ked nie bezbrehy)
skus nieco napisat v enku
Odporúčame