13. dochodok, ked ho nechces, mozes do roka a do dna odovzdat bohatym
neboj sa, blesky a hromy si odklada pre Kisku
Fico teraz moze za pocasie, nestiha regionalne veci
a ludia podpisany pod peticiou ako siritelia hoaxov...
taketo reptanie, to by sa u mafiosov stat nemohlo, ze
o nie, on to len neoznamil, on si to dal ako zasluhu do svojho odpoctu prveho roku
Vallo sa jej rekonstrukciou chvali
tiez zaujimave
tamten pan oblapany tromi devuchami je politicka reklama?
existuje ten bilbórd aj v nahom prevedeni?
sky toll si na svoje penaize pride, ci uz stat myto necha alebo ho zastavi - bud podla zmluvy, alebo cez sudny proces
to tu uz bolo - po 1945, po 1948 - a vieme ako to dopadlo
1144 bodov? to je nic, moj televizor ma 8 milionov bodov
ehm... a co pojde na jeho triko? ze sa dvihaju mzdy?
sulik raz pominal miliony na referendum, aby predlozil ludom niekolko bodov
nasledne vo vlade nedokazal presadit ani jeden
tolko k 1144
stanovisko ministerstva je novinarcina 4. cenovej? :-)
Slovensko z mytneho systemu ziskalo zatial viac ako 700 milionov, takze na dialnice priamo mohlo ist viac ako 100 milionov aj priamo zo statneho podielu - kedze prijmy z myta su prijmy NDS, tak NDS musie vediet dokladovat, kde ich pouzila
Odporúčame