pre toto bol ten humbug? Na videu som ho sotva nasiel
pre toto bol ten humbug? Na videu som ho sotva nasiel
takze, odhadnime si pravdepodobnost, ze v krajine moze vzniknut uradnicka vlada s pravdepodobnostou, ze niekto zautoci na policajne vozidlo, aby vyslobodil Kocnera
a vrtulnik uz mate, hoši? :-D
clanok :-D
je to subor videi spojeny nadpisom... ty clanok
kazdy ma nieco - kym pri Caputovej je jej povinnost pri vladnom pate zvazovat aj uradnicku vladu, dennik, ktory najskor potieral jasterov, potom velebil pedofilov ma teraz ine hollywoodske temy -
"Kočner sa pri eskorte môže pokúsiť o útek"
to su ini konspiratori :-)
ty brdo, ake jednoduche - musim to povedat nasim smetiarom, pre mna z hladiska dolezitosti sluzieb jedno z najuzitocnejsich povolani
ty si myslitel
historia uci, ze ked sa zacne vesat, tak potom pridu na rad aj ti, ktori sa "nemaju coho bat" - a niekedy len ti
To nie je prieskum preferencii, ale volebny model, ktory robila agentura - takze sa to neda porovnavat...
ale ved to je prave ta nova politika s leitmotivom "ser....me na vas" :-)
tak anonymny diskuter je samozrejme krasny ako Brad Pitt, mudry ako Einstein, maka 29 hodin denne, samozrejme v praci, ktora je taka uzitocna pre spolocnost, ze by bez nej vsetko skolabovalo :-)
tak mu dopraj tych 2000+ :-)
nie je to to iste
mlady Kovac je omilosteny, nie je trestne stihany a zo zakona nie su prekazky, ktore by mu branili vykonavat funkciu na velvyslanectve
vladna koalicia nikoho nekadruje, ci sa stretol s Kocnerom, netvori si mienku na zaklade zatial nepotvrdenych informacii
ak je pre pani Caputovu toxicka politicka na zaklade zatial neoverenych informacii tak by mal byt pre nu dvakrat toxicky mlady Kovac a mala by ho zatial odlozit ad acta
to je ten rozdiel, preco ked jeden aj druhy robia to iste, nie je to to iste
Co je jadro problemu...
Mazurek mal ovela horsie vyhlasenia, ktore mu presli, mal byt uz davno potahovany za popieranie holokaustu, ale na to nemal nikto odvahu (a mozno aj dokazovu nudzu, vzhladom na to, ako sa lahko vyvliekol pan Mizik na sude)
tak sa zobralo nieco, co je podlozene audionahravkou a kde zazneli vety, ktore len s tazkym prizmurenim oci (ked uz je ta spravodslivost slepa) mozno povazovat za hanobenie naroda, atd. atd.
vyvtvara sa precedens, ktory hovori, ze aj tak je lotor, tak mu nieco nasime - ta o je zasadne ohrozenie slobody slova a nebezpecna hra do buducnosti - preto hovori Ficini o medialnom rozsudku a ked sa raz zacne robit justicia na ulici, tak to nemdopadne dobre
a to uz nehovorim o farizejstve mnohych ludi, ktori by mozno radi povedali nieco podobne, ale teraz budu sa tvarit neuveritelne moralne
Mazurek nepatri do parlamentu, Mazurek mal byt davno potrestany za sirenie nenavisti, ale nie takymto sposobom
Igor Matovic by nemal byt zbabely a porozopravat nam, co vsetko stihli pocas spolocnych hodin s Kocnerom predebatovat
tam su dve roviny
1. Mazurek za to co porobil a pohovoril predtym si davno zasluzil trest a podla mna verejnoprospesne prace miesto penazneho trestu
2. ale za to, za co bol odsudeny, bola taka soft verzia mazureka, ze to opravnene vzbudzuje obavy, ze tu niekto nadmieru osekava slobodu slova a ze rozhodnutie sudu je na "spolocensku" objednavku - a to nie je nic povzbudzujuce - a na to Ficiak poukazal
jesusumarja, uz je to tu, Igor M. mal pravdu!
to uteka kocner a jankovska mu pritom pomaha
esteze ten "escape" vrtulnik uviazol v bus pruhoch v Bratislave...
v Bratislave je ucitelov dostatok na vacsinu predmetov, chybaju len niektore predmety, kde mozu mat ucitelia lepsie platy inde, cize jazyky, matematika, fyzika
Bratislavský samosprávny kraj (BSK) prispeje sumou sto eur mesačne k platu novým učiteľom aj ich mentorom v rámci adaptačného vzdelávania na krajských školách.
Podľa Gröhlinga kraj za posledné obdobie investoval už 400-tisíc eur do mimovyučovacej činnosti aj do odmien pre učiteľov. “Teraz bude vyhradených jeden milión eur, ktoré sa opäť použijú na preplácanie mimovyučovacej činnosti. Doteraz sme preplatili učiteľom 28-tisíc hodín za jednotlivé krúžky i za exkurzie,“ uviedol ďalej poradca pre oblasť školstva BSK.
Príplatok novým učiteľom je len jednou z vecí, ktoré sa kraj snaží zlepšiť v oblasti školstva. “Máme pripravený ďalší balík peňazí pre školy, preto aj tento rok dostanú učitelia k platu mimoriadnu vianočnú odmenu. Zaviedli sme tiež honorovanie a spoplatňovanie mimovyučovacích hodín, ktoré naši pedagógovia trávia s deťmi po odučení svojich predmetov,“ priblížil niektoré zlepšenia na školách predseda BSK Juraj Droba.
nie, mozu prispievat skolam navyse, vid napr. Bratislavsky kraj
skoly, zakladne, stredne su pod gesciou samosprav - tie mozu bez problemov dofinancovat rozpocet skol a zdvihnut platy ucitelom, aj zacinajucim - a niektore to aj robia
takisto mozu poskytnut benefity, napriklad v podbe lacnejsieho ubytovania - a tiez to niektore robia
no, ono to napadlo kdekoho, uz Radicovej vlada mala v programovych tezach plan zvysit plat ucitela nad priemernu mzdu v REGIONE a presadzoval to vtedy este SDKU Beblavy
takze je mozne a pravdepodobne, ze buduci superzlepenec tuto otazku opat otvori
hulivúdsky scenár pána táraja? ešte by mal do toho zahrnúť nejaké tie naháňačky s vrtulníkmi a trošku to okoreniť, nech to má grády
inak, pán rajtár je jeden z poslancov peverených pre pána balónika samotným kočnerom?
Odporúčame