ten prvy riadok je o progresivnom mysleni na magistrate :-)
a ta fotka dole, ze sa este maju co ucit :-)
ten prvy riadok je o progresivnom mysleni na magistrate :-)
a ta fotka dole, ze sa este maju co ucit :-)
tento druh humoru mam rad :-) zial, v tomto pripade to asi nebol humor
mcc, zlodeji maju byt potrestani, ci je to smer alebo nesmer, fico, riso, kisko a certviekto
len to treba v pravnom state dokazat - kedze sa trestny zakonnik dostal do politickeho boja, takze uz nie je rozdiel medzi pravdou a lzou, medzi faktami a realitou, tak zostavaju sudy, nech su ake su, poslednymi arbitrami
az tam sa nakoniec ukaze, co boli skutky a co fantazmagorie
nastastie, dokazem prezit bez antivirov :-)
to je divoky priechod - v smere do mesta ide cez trojprudovku, kde to auta svihaju, na druhej strane rovnako dva pruhy s autami
na jednej i druhej strane, ale vo vacsej vzdialenosti su dva prechody riadene svetlami (plus podchod pri krizovani s Bajkalskou), ale tento je spojnica medzi sidliskom a autobusovou zastavkou primestskej dopravy (plus macdonaldom), tak sa nie kazdemu chce kusisiko obchadzat
ad. Cano_2 - nie, pan advokat mal nehodu uplne inde :-)
dobra krajina pre dobry zivot...
a ti, co s tym nesuhlasia, su gagaji, taraji a prrdusi :-)
samozrejme, ze pise divne - ved moze ist pesi
no, zmizla tu cast debaty, tak zopakujem to, co som uz napisal predtym, k ekologickosti klimatickej konferencie:
co telemost? ten uz zburali
pomer k zeleni - rata sa aj Vallov asfalt v BA natrety na zeleno? :-)
ako sa to hovori? psi hlas do neba nejde...
prelozene do lovenstiny, tak ako americky prezident mal jedneho aj druheho na haku, rovnako to moze mat na haku pani prezidentova
mirius, neblazni, my sme neslusne Slovensko
to nezdovodnis :-)
co sa da robit, nase hnutie chrapunov ma mnoho clenov, ale mnohi sa k nam nepriznavaju
asi maju trému...
ty brdo, teraz mi to doslo, ty ma mirius musis poznat osobne
doma chodim aj nahy, v zahrade chodim aj bosy, vela chodim peso a praca je ako moj domov :-D
stary vtip, taky socialisticky
American: U nas je taka sloboda, ze si mozem dovolit urazat americkeho prezidenta
Rus: Pche, to je toho, aj ja si mozem dovolit urazat americkeho prezidenta...
oh nie, ale ja sa nemusim tvarit, ze som moralny etalon, ja si mozem dovolit byt dokonca aj chrapun
to je ta těžce nadobudnuta svoboda, vašnosti :-)
ej bisťu, klepla - sice este nebola prezidentka, ked sa transformacia regionu schvalila, ale urcite niecko klepla
a firmu na vyrobu prestahuje do susednej obce - so stahovanim smetisk ma prax
ano, je to tou socialistickou vychovou :-) som ohrubly, neotesany balvan
ist sa producirovat na klimaticku konfrenciu s hornou Nitrou, ktora nezaujima ani Hornu Voltu, nieto este ostatnych, zaletiet si tam lietadlom, a precitat tam nabubrele frazy je skutocne taaakeeee ekologicke, rovnako ako kostymceky, ktorymi sa potrebuje vtierat sa do priazne navstivenych krajin z latok vyrobenych v tretom svete za biednych podmienok...
a inak cela klimaticka konferencia - telemost uz neexistuje? zburali ho?
to je ako legendarny Saganov laket v inej podobe :-)
policia moze mat lepsie zabery, lebo z tych, co su vonku, kedze sa to tam mlelo a strkalo, nie je uplne jasne, ci sa podklzol pre fanusika, ci pre nieco ine
v kazdom pripade fanusikovia tam nemali co robit, to usporiadatelia prilis nezvladli, a taki fanusikovia, co chcu niekoho kopat, aj keby to nakoniec neurobili, uz nemaju co robit ani na stadione
ako pani pojde? ekologicky ekologickou jachtou ako Gretka ci ovracanym lietadlom ako Andrej?
a oblecenie? slusnu bambusovu suknicku s bluzkou z listov bananov previazanu lianou z amazonskeho pralesa?
sranda pozerat tuto tlacovku bez zvuku - tie reci tela a tvari za nim, papiere lietaju v rukach:-)
ak tam bude nieco zaujimave, napriklad ze by sa rozhovoril o svojej debate s Kocnerom, urcite sa to objavi v spravach aj v pisanej podobe
Odporúčame