ono su tu vselijaki experti, taky naj7 nedavno vysvetloval, ze smer rocne ukradne z myta 500 milionov eur, co je vykon hraniciaci so zazrakom, kedze sa rocne vyberie 200 milionov eur :-)
ono su tu vselijaki experti, taky naj7 nedavno vysvetloval, ze smer rocne ukradne z myta 500 milionov eur, co je vykon hraniciaci so zazrakom, kedze sa rocne vyberie 200 milionov eur :-)
ale tak zase...
ak ma prosperita firmy stat na tom, ze zamestnanec v rangu 520 ma o 60 eur bez zvysenia produktivity, tak by sa mali vo firme vazne zamysliet
to ano, ale predsa len cas trochu pokrocil a uz je hromada ludi, ktori maju v rodnom liste BA ako rodne mesto :-)
takze Kosicania mali na desat rokov zachranene pracovne miesta
zachranovat samotnu firmu je ulohou akcionarov
slovo pastikar a bratislavsky sa vylucuje...
bratyslaffcan nemusi vo svojom meste zivorit na pastikach :-)
inak je zaujimave, aky progresivny newspeak nam vchadza s progresivcami aj do politiky
tak tu mame "integritu", namiesto "po znamosti"
"monitorovali sme situaciu" (pri zapche) - "nic sme nerobili"
"DPB problemom svojich zamestnancov rozumie, vnima ich" - "ser...me na vas"
"hlasime sa k odkazu SNP" - "vyvesime hakovy kriz (aj ked skrtnuty) a premenujeme cast namestia SNP"
"Vzhľadom na nepriaznivú víkendovú predpoveď počasia začal zhotoviteľ bez nášho súhlasu stavebné práce skôr už v čase rannej dopravnej špičky" - "ten koho platime, sa na nas vy..l a mi mu verime, ze pre pocasie" mimochodom, ani predpoved ani realne pocasie nebolo zle
Menime namestie SNP, je to "quick win" - "zostala nam este farba a stetka, tak rychlo, nech sa zda, ze nieco robime" - pokreslenie kruhov na namesti SNP, lebo inak by si ti sprsti ludia zrejme nevsimli, ze mozu chodit tadial, kde uz nestoja auta...
Igor sa zufalo snazi prekryt svoje debaty s Kocnerom, ale kedze je pre mnohe media "nas clovek", tak sa nemusi obavat, ze by ho od rana do vecera grilovali
mozno trochu od veci, ale predsa... :-)
na cele rezortu sme mali dve preafektovane baby... jezusmaria, tie sa museli neznasat...
existuje :-) najnovsie je tu kazassko-talianske konzorcium, ktore na slovensku cenovo podlieza kde-koho a zadavatelia verejnych zakazok sa zufalo snazia najst dovody ako ich poslat kade lahsie...
oh, to ste nemali na Valluska vytiahnut, babenky z modreho konika svojho mesiasa budu branit do poslednej mozgovej bunky...
nie, stat nebol stavitel
islo sa podla tzv. zlteho Fidicu, kde si aj projekt robi a upravuje zhotovitel, v tomto pripade Taliani
no ja som sa dnes dobre bavil :-)
to, co je a co nie je pravda, nech si riesia organy, ktore na to mame, ale jeden detail bol zaujimavy
ked mrs. Todova dala otazku, preco je Jankovska v mobilnom telefone Kocnera v zozname pod menom Monika Jankovska, tak na to prekvapena Jankovska uviedla, ze taku informaciu vobec nema, todova tam nieco plietla o tom, ze to uverejnili aj ine media, ale taku informaciu, ako je v zozname uvedena, som tiez nezachytil - a to som si ine media zoparkrat precital, opicka sem, opicka tam,
kazdy unik informacii je zavazna udalost, nech sa deje z hociakych pohnutok, uslachtilych aj neuslachtilych a sl. Todova by mala byt v tomto pripade tiez adeptom na odobratie mobilu vzhladom na rozohravanie roznych podivnych medialno-spravodajskych hier
tak ako je nepriajtelne lustrovanie pre Kocnera, tak by malo byt neprijatelne vynasanie info cez iste media
kto ma zdravy rozum, ten si pocka na zaver tejto sarady, a nenecha sa vodit babkohercami
zatial len vella malovania po chodnikoch a cestach, teple miesta pre kamosov v metropolitnom institute, vytvaranie chaosu aj tam, kde by nemusel byt, plno reci a fanaticky fanklub
na druhej starne je len na zaciatku a ma este 4/5 primatorocania, aby sa predviedol
pre mna je klucovym bodom, ci aspon zvladne dotiahnut elektricku na koniec peeetrzky za eurofondy - ak nie, tak sa z kategorie "nic moc" premeni na kategoriu "cista katastrofa"
Cinanov Poliaci vyhodili tiez pre absolutnu nespokojnost
Číňania na poľskej diaľnici krachli
14.06.2011, 13:10 | gb | © 2011 News and Media Holding
Poľský štát odstúpil od zmluvy na výstavbu 50 kilometrov diaľnice medzi Varšavou a Lodžou. Poľský optimizmus s lacnou čínskou výstavbou diaľnice sa včera večer definitívne skončil.
Caputovej selektivny postoj
ona je hlavou statu, my sme "bezvyznamni" cervi
ona si musi davat pozor na pusu, my nie
posty na velvyslanectvach su "odskodne" pre mladeho kovaca za unos...
ministerstvo zahranicnych veci nepovazuje kazdy dotyk s Kocnerom za toxicky, prezidentka ano
takze, ak pani prezidentova os....a kazdeho, okolo ktoreho sa Kocner len mihol a aj tych, kde to este nie je iste, tak by mala stat za svojim nazorom a nerobit z mladeho Kovaca vynimku
inak je to velmi selektivny postoj
aj ja dokazem priznat slabostky inych ludi . Tak to bolo myslene?
zavisla na kom? na politikoch? na revu ulice? vsetci sudcovia su zavisli? vsetky rozsudky su zavisle? pausalne je vsetko zle? vsetky sudne procesy su zmanipulovane?
ak chcela povedat, ze sa nerespektuje jeden zo zakladnych pilierov, to znamena prezumpcia neviny, tak mohla zacat od seba
Odporúčame