platy niekde narazia na hranicu, napriklad v Cesku uz ekonomovia upozornuju, ze taky rast miezd, aky mali, je ekonomicky neudrzatelny
platy niekde narazia na hranicu, napriklad v Cesku uz ekonomovia upozornuju, ze taky rast miezd, aky mali, je ekonomicky neudrzatelny
nedelte nas na krestanov a liberalov, my sme jedno aj druhe zaroven :-D to je take, no, genderovske...
Sulik ma za sebou neslavne obdobie, pocas ktoreho povalil vlastnu vladu. V tom case Matovic vesal vsade billboardy, ze sa za rok rozkradnu tri miliardy eur. Ked bola tato parta, ktora si hovorila "neplytvam a nekradnem" pri moci, ziadnych 3 miliardy eur navyse sa neobjavili. Preto predpokladam, ze za tych takmer dva roky vlady maju nevyplytvanych a neukradnutych odlozenych 4,5 miliardy eur a tie potom daju k dipsozicii k dobru nas vsetkych.
Inak, nizsie odvody urcite zlepsia zdravotnictvo a nizsia dan z prijmu vyborne vylepsi rozpocty samosprav - uz sa tesime na ten raj
nie, pan primator Vallo sa tvaril, ze pride apokalypsa, s dramatickym pohladom a so svojim stadeckomm za chrbtom
mozno neprisla aj preto, lebo nastastie neuskutocnil vsetky blaznive napady - napriklad z Gagarinovej z bus pruhu je totalny hybrid - misung busov, nakladiakov a osobnych aut, ktore maju na haku nejake valloviny
a chcem vidiet toho, kto ich bude pokutovat - povidali, ze mu hrali
prezrad, ako sa da rozkradnut najomny byt s dobou urcitou na jeden rok suvisiaci so sluzobnym pomerom so superpoctivymi a horlivymi poslancami za chrbtom?
a koho mal kto korumpovat? ak je byt viazany na vykon funkcie, tak mu to bude platit stat
to akoze generalna prokuratura uplacala starostu Ruzinova alebo starosta Ruzinova uplacal GP? :-D
paneboze...
vzdy len na rok sluzobny predlzovany byt, pri ktorom ctene zastupitelstvo mohlo odporucit miestnemu uradu nepredlzit jeho najom, ale rozhipovani progresivci sa musia predvadzat, aku velku rybu chytili a ako jej ukazali
ak je niekto prokurator, nieto este jedna z hlav prokuratury, tak by sa taketo veci mali riesit diskretne a nevytrubovat na verejnosti, ze byva v Ruzinove
fascinujuce je, ze takejto hluposti, ktoru si napisal, niekto dokonca aj veri :-)
paneboze, pisem ako tatar, sorry - rozdiely aj pri vyssich aj nizsich zarobkoch su v par centoch v pripade jedneho roka, tu druhu cast, ktoru som napisal, som myslel tak, ze si nizkoprijmovi mozu vylepsit svoj tzv. osobny mzdovy bod, takze si dochodok mozu aj pri najnizsej sume odvodu "zdvihnut" pomerne vyraznejsie ako viac zarabajuci
idem si radsj dat kavu
este podotykam, to je priemerna suma pri priemernom zarobku, vo vseobecnosti plati, ze ak niekto zarabal menej ako priemer, tak mu to moze hodit o par eur viac, ked viac, tak o nieco menej
to cislo tam mas, je to teraz tych cca 6 eur mesacne (cize cca polovica sucasnej tzv. aktualnej dochodkovej hodnoty)
cize pri cca 140 eur odvode sa ti to vrati, ked budes poberat dochodok, tak za 15 - 20 rokov (kedze tato suma bude valorizovana, ale teraz neznamou vyskou, tak sa to tazko rata)
no, gagarinka von z mesta fici v dvoch pruhoch, primatorske tabule akosi nezaberaju
ak to nenakreslia na zem, tak si to cast ludi ani nevsimne a dalsi na to budu dlabat
ale no tak, nebud na Matusa zly, ved hovori, ze si vyskusal cestu autom - MHD - aj pesi
autom sa od garaze na Palisadoch odviezol na zastavku MHD - odtial jednu zastavku busom na Hodzovo - a potom pesi na magistrat... ... a ziadna zapcha
no a kedze su vsetci happy, tak to Pena s J and T mozu uzavriet aj na dva roky, neee?
dolezitejsie, aby sa dostali do prace? :-) a domov mozu ist aj do rana? pomylene zivotne priority
ale s cestou do prace nie su prilis velke problemy, pretoze sa zachovali na klucovych miestach tri pruhy 2 +1, ale na cestu domov ponechal len 1+1 - a neviem preco vobec dva, ved si vsetci mohli skocit do fitka alebo zamakat
mna osobne nedesi prijazd do BA, skor to, co bude znamenat odchod z BA, kde nie su napriklad na Gagarinovej 2+1 pruh ako dnu, ale 1+1 von z mesta, v case, ked uz nebudu prazdniny
uvidime vecer
tak hlavny poplasnik tu bol isty pan Vallo :-)
aaah, nefunkcny, policia BA ma aj tieto:
Smer Dunajská Lužná:
https://www.ipcamlive.com/dunajskaluzna? fbcl…
Smer Gagarinova:
https://www.ipcamlive.com/gagarinova? fbclid=…
Smer Senec:
https://www.ipcamlive.com/senec?fbclid=IwA R1…
Smer Slnečnice:
https://www.ipcamlive.com/slnecnice?f bclid=I…
Smer Podunajské Biskupice:
https://www.ipcamlive.com/podunajskebi skupic…
Smer Rača:
Odporúčame