na Slovensku nie su ani vysoke dane, ani odvody, su porovnatelne s Nemeckom a neporovnatelne s takym svajciarskom
v Bratislave chcel Nesrovnal zdvihnut dane z nehnutelnosti a skoro ho vyniesli v zuboch
vo Vallovom plane B (Bratislavu? bohatych? bohorovnych? blbych a blbsich?) je podstatne zdvihnutie dani jednym zo sposobov, ako plnit mestsku kasu a presuvat peniaze pre najomne dotovane byvanie - neviem, ci je to to, co by rad videl Brusel :-)

