oh, na krizovani Bajklaskej a Prievozslkej to v istych hodinach a minutach byvala klasika, ludia natlaceni do krizovatky nie na zltu ale tazku cervenu zablokovali pristup z inych mserov, kde preslo zopar aut a situacia sa opakovala
loop - slucka
oh, na krizovani Bajklaskej a Prievozslkej to v istych hodinach a minutach byvala klasika, ludia natlaceni do krizovatky nie na zltu ale tazku cervenu zablokovali pristup z inych mserov, kde preslo zopar aut a situacia sa opakovala
loop - slucka
pozrite sa, vsetko zavisi od toho, ako to nakoniec cele dopadne, ci maly priekak, velky priekak, alebo ziadny priekak
bus pruhy na Gagarinovej mozu ciastocne riesit situaciu ludi z Vrakune alebo Biskupic, ale za to obetoval primator Ruzinov, a pandrlak na cele Ruzinova mu na to zrejme odkyval, inak by bolo pocut o nejakych oaptreniach, ktore pomozu Ruzinovcanom. Naopak, riskuje, ze zhorsi a zahusti dopravu v Ruzinove z bocnych smerov.
A to sa ukaze az od pondelka, pocas prveho tyzdna to bude jasnejsie
to nie je ani tak o Prespurakoch, ti vedia chodit aj pesi, ale o tom, ze juh Slovenska sa potrebuje dostat do BA a sanca presadnut do verejnej dopravy je obmedzena, a hin se ukaze Lomikare, ci to, ze Vrakuncania a biskupicania nechaju auto doma (v tom idealnom pripade), staci na vyriesenie problemov
mimochodom, doprava v tomto obdobi v inkriminovanych vypadovkych uliaciach je az podozrivo mierna, mozno trochu zaposobilo primatorske bu-bu-bu
Treba vyhradit jeden pruh pre helikopteru
ze dakujeme... mozeme vypnut kohuta aj budika
fiha, Ihor Makovic uz rozdava ministerske posty?
ano, restrikcia je jedina mozna
a zacne sa realizacia Vallovho Plánu B., ktory niekto nazyva aj Bratislava pre bohatych
bohati si zaplatia, a chudobnejsi raz vytiahnu zlte vesty...
v tomto zmysle je fakt verejna doprava prvok, ktory ide napriec socialnymi vrstvami spolocnosti - ti, co na to maju, si zajazdia v autach a ti, co na to nemaju sa potlacia v busoch :-)
som skepticky, ci sa to parkovisko pri Vrakunskom cintorine (niekto ho mozno pozna este pod nazvom Ruzinovsky) vobec naplni - dnes tam nebol prakticky nikto, ale dobre, este nie su kriticke dni.
co mi to slovo len pripomenulo?
"Nechodi, stale nechodi, co je s nou, je mi biedne..."
ale to nebude piesen ani o penzii, ani obalke :-)
to musis prelozit do hipsterciny:
Matus, dame to. V dnesnej urbannej dobe sa clovek nesmie vydelovat z komunity. Kto nechce šérovať busy, moze ist na bajku alebo pesi, kreativite sa medze nekladu, ale kto sa chce nadizajnovat do auta, ten nech si postoji v sorach. My v cyklokomunite v tom mame jasno, sak uvidis na Instagrame.
nahodou, tie rastuce krivky vynosov v grafoch su fascinujuce
ked sa clovek dozije dvesto rokov, tak uz nemusi pohnut ani prtsom :-)
to ja viem, ale rozsiri to spadovu oblast, kde sa da postavit rodinny dom a nasackovat sa na R7 a relativne pohodlne sa dostat do BA
hodinova cesta do prace, vonku mimo SVK, nie je povazaovana za problem, i viac
to nie je frflanie na dnesnu vystavbu, od BA az po KE to vitam a je fakt, ze sa to spravit musi a ze bez obmedzeni to nejde
to je skor iluzia
kde ich mohol vybudovat? kto by ich vybudoval a za ake peniaze? ako dlho by trval vykup pozemkov, vsetky tie rozne ekologicke a stavebne papiere? a ludia naokolo? nedokazal presadit ani postavenie najomneho domu, lebo sa mu obyvatelia vzburili
prvy, kto vytvaral paniku a siril hrozu, bol team Vallo so sefom na cele - ci uz si vytvaral alibi alebo chce odradit ludi od cestovania
a co mal robit? budovat cesty, po ktorych nikto nechodi? a kde by na to vzal? teraz sa debatovalo o obchvate Presova, ze ci ho stavat v plnom profile, ked tam nebudu velke intenzity dopravy a keby sa tak stalo, tak by zase o xy rokov niekto plakal, ze sa to malo spravit uz vtedy.
to je uz stara definicia
1. je progresivny hipster
2. primatora tituluje zasadne Matus a tvari sa spiklenecky, ako keby s nim husi pasol
3. vie, ze Matus vsetko zvladne a na vsetko je pripraveny a dava svoje nadsenie najavo na socilanych sietach
4. pouziva auto s odporom, ked musi, inak chodi pesi, na bajku, alebo aspon saruje s niekym miesto
5. presadzuje totalnu prednost MHD hlavne v miestach, kde nebyva
ak v strede mesta prave teraz penta a ja a ty stavaju obrie bytove klietky s tisickami parkovacich miest, nakupne centra, desiatky tisic metrov kancelarskych ploch s patricnou dopravnou obsluhou, tak explicitne musia ratat s narastom dopravy, ktory sa preleje cez okraje mesta - takze je otazne, koho potreby trepat sa autom do centra sa naplnaju
elektricka, nadzemka, mimourovnove krizovanie? neviem, nie som dopravny inzinier a nevedel by som to ani zratat bez nejakych podrobnejsich udajov
Bratislava je prirodzena hospodarska metropola, navyse blizko Viedne, a bola by plna decentralizacia, nedecentralizacia
a ked este pribudne elektronizacia vo vacsej miere, tak aj ta decentralizacia bude irelevantna
Odporúčame