nakoniec SaSka ma obuvnika, prekvalifikovaneho na kadernika a nasledne na experta na skolstvo - a ako mu to pekne ide...
sme krajina neobmedzenych moznosti
nakoniec SaSka ma obuvnika, prekvalifikovaneho na kadernika a nasledne na experta na skolstvo - a ako mu to pekne ide...
sme krajina neobmedzenych moznosti
hmm, naklady na takuto recyklaciu rovnako mozu zdvihnut ceny v retazcoch, ale nejako nevidiet taky zurivy boj ako proti osobitnemu odvodu pre retazce
zeby sme sa stavali ekologickym narodom? :-)
stabilne ceny energii nie su zamrznute ceny energii
Ficko bol prava ruka Bathorycky, Fico sa venoval nutnej obrane, o ktorej potom vydal aj knihu, ktora je casto citovana v pracach na tuto temu, aj v Ceskej republike
prace o VOSR si musis hladat inde
to ano, ale ked prehodil vyhybku k Mrvovi, dostal sa aspon k cloveku konzervativneho strihu a teraz
vyfasuje Miku? :-o
moze ukazat aj tupe poleno, ked chce :-)
chudak Mrva...
zupna kampan a primatorska kampan musela (niekoho) poriadne vysosat z penazi a teraz ho hodia cez palubu
Alojz, takto si si to predstavoval, ked ste stiahli Caroline? :-D
demokraticka ako A. H. v 1932, ani z NSDAP sa nevystupovalo - iba ak nohami napred
o chudobnejsich dochodcoch bolo viac v predoslom clanku, ktory je k tomuto linkovany
https://seniori.pravda.sk/zivot-a-vzt ahy/cla…
dochodkari od 320 do 380 eur
---
a treba sa spytat nielen ich, ale aj ich deti, a ked deti nemaju, tak samosprav, v ktorych posobnosti ziju
ehm, a preco sa pytaju clena vlady na to, co robia poslanci?
sutaz vyhrali so skodovkou a teraz trochu osekaju vybavu
este chyba vyjadrenie hubarov, pivarov, psickarov, zvonarov, komarov a dalsich, nech to mame kompletne...
fiha, paani...
to nasi investigativci, ktori vsetko vedia, kto kde lupi, kradne, korumpuje, co ma a co nema na uctoch, co je v Belize na Kokosovych ostrovoch, v Kremli, v Bielom dome, ktori poznaju pracu KGB, FSB, SIS, CIA, NSA a dokonca bojuju aj s jastermi...
...nedokazu zistit co je v jednej obycajnej rigoroznej praci?
nech zije SEČ, stredoeuropsky a nie stredoeuropsky letny SELČ
prezrad nam, ake uplatky vyplaca americka vlada
14 x 20 rokov s moznostou prepustenia po 200 rokoch?
ale ako pozeram, aj viedenske su od 17.-eho...
aj tie staromestske su vianocne, a teda naozaj dost skore
zjavne mysli na Staromestske trhy, ktore podla clanku zacinaju 16. eho
nie je tohto roku nejaky maly? alebo sa mi to len zda?
a nezozerie ho do Vianoc lykozrut?
Odporúčame