a ja ze preco je v piatok demonstracia, zrejme budu ludia ziadat dosledne vysetrenie neopravnenych danovych odpoctov...
a ja ze preco je v piatok demonstracia, zrejme budu ludia ziadat dosledne vysetrenie neopravnenych danovych odpoctov...
je to z praveku - ASCII grafika, len spodok ruky akosi zmizol
takze particka, ktora okrem ineho stavia svoj imidz na kritike systemu "nas clovek", vytvorila system "nasi ludia"
to nevymyslis, to sa jednoducho musi stat :-)
fajn, vyhodili mu dvere do vzduchu, uzasne - a akyze trestny cim mu dokazali?
a co ze take okolky? ved ich staci privliect na zhromazdenie Slusneho Slovenska, natriet dechtom a vyvalat v peri - ved tam uz vsetci o vine rozhodli
zase vitazstvo obskurnych vied nad exaktnymi? :-) treba mu skontrolovat dizertacnu pracu
ale nie zartujem :-), nech sa dari
Fico a novinari su nieco ako obraz Doriana Graya - po rokoch utokov, podpasovych ran, neobjektivity a hysterie voci Ficovi v nom mozu dokonale vidiet odraz svojej novinarskej prace
novinar by mal byt nad vecou, aby mohol prinasat aj fakty, ktore mu nepasuju do jeho svetonazoru, ak to nevie, tak nie je novinar, ale propagandista
ak je novinar napadnuty, ma ho v prvom rade branit medium, pre ktore pracuje, ma na to vsetky paky,
ak sa 415 novinarov angazuje stadovito proti jednej konkretnej osobe, tak nie je ziadna zaruka, ze sa bude v informovani o nej spravat objektivne - bohuzial
je to PPP projekt, ak si koncesionar vyrobi problem, bude ho musiet 30 rokov riesit
gratulujem, si dalsi uzitocny i..t pre OZ Triblavina, v ktrej miestni pohrobkovia SDKU (teraz uz urcite nezavisli) riesia ako na ukor danovych poplatnikov dotiahnut kolektory k svojim pozemkom a ukryvaju to pod plasti boja proti inym developerom
jediny fail je cela krizovatka Triblavina, ktora tam len zbytocne komplikuje dopravne riesenie, tu mali zrusit v prvom rade
a co sa tyka D4/R7 - taki ako ty tu vreskotali, ze sa draho stavaju dialnice, tak tu mas jednu lacnu - objednal si si skodovku, mas skodovku, len hmlovky nepribalia, denne svietenie len za priplatok a koberceky si musis kupit sam
heja, heja, Slusne Slovensko
tak to je skor vynimocne miesto :-)
inak niekde je mozne zit v symbioze, ze rezidenti sadnu do auta, tym sa uvoilni miesto pre ludi zvonka, ti po praci odachadzaju domov a vracaju sa rezidenti - to by bol idealny stav, ale parkovacia politika moze sposobit aj to, ze sa bude menej jazdit a teda uvolnenych a zaplnanych miest bude menej a tam bud vznikat dalsie trenice
neviem, ci by to takto videli aj Petrzalcania, ale ok, nech Vallo prijemne prekvapi
... aby sme pohodlne mohli zapchat mesto... by tam skor patrilo :-)
nedavno bola na imhd info, ze xy spoij nejazdi, lebo nie su vodici, ale mozno ich niekde vypradie:-)
bus pruh mozno bude na gagarinke, este od nesrovnala: Na Gagarinovej ul. by mal pribudnúť prerušovaný buspruh
a kde parkujes v Ruzinove? Ruzinovcania urcite su nadseni, ze na sidlskovych parkoviskach :-)
miesto je tam, kde nie je pretlak aut, cize tam, kde to nie je akutne
po dalsie, je tlak, aby sa uz neparkovalo na chodnikoch, takze to bude minus miesta
po dalsie, ak vyznacia miesta, tak ich nebudu znacit vsade, kde sa parkuje - ako priklad uvadzam obluky vyjazdov ciest, kde sa teraz parkuje bezne
nie som taky optimista
johny, ty to cele komplikujes
s dcerkou si pohovoris cez facebook a veci, co jej dovezies, vyhodis pri pomalom kruzeni okolo parkoviska, kde si to pride zobrat
potom sa vratis dom a overis si cez facebook, ci sa nieco nerozbilo
a koho v kauze Slusneho Slovenska doteraz OBVINILI?????
ked si vysetrovatel nekona svoju povinnost, je zle, ked si vysetrovatel kona svoju povinnost je zle (ak sa to tyka SS)
nieco ako mafiansky stat a mafiansky ziskany pozemok...
Odporúčame