no, hovori, ze ma 13 poslancov, tretina zastupitelstva je pravicovy klub a zvysok NAKA ci NEKA ci AKO sa to čil vola
no, hovori, ze ma 13 poslancov, tretina zastupitelstva je pravicovy klub a zvysok NAKA ci NEKA ci AKO sa to čil vola
transparentny ucet, ci ucet na transparenty? :-)
clovece, zavrel som oci a otvoril ich - a nic
ak to presne funguje?
mala a mohla, keby vsetci nebojovali proti vsetkym
pokojne ju mohli rozbiehat systemom zaby, ktora sa pomaly postupne vari
s nulovym alebo minimalnym rezidentskym poplatkom a malym poplatkom od prichodzich - mohli si na tom otestovat cele fungovanie, vychytat problemove miesta a kedze Slovensko ma stale tu vyhodu ci nevyhodu, ze ECV su podla miesta TP, tak by mali na zaciatku usetrene hladat sofistikovane systemy spoplatnovania
no, uvidime, co vymyslia teraz
vyberanie poplatkov ma podla neho riesit firma (firmy) 100 % v rukach mesta alebo mestskych casti - takze len teple fleky
ake parkovacie domy? my tu mame v BA siet parkovacich domov? mozno v atelieri pana architekta na papieri...
do regiojetu zo smeru Komarno v rannej spicke sa na niektorych zastavkach blizsie k Bratislave obcas vobec nedostanes
autobusy odtial mavaju meskanie aj cez hodinu
iluzie... tych volnych miest az tak vela nie je, a kde je budes mat na krku milion aktvistov, mimochodom parkovaciu politiku chce zaviest tam, kde je pretlak aut, takze ich vytlaci do oblasti, kde sa parkovalo menej
dynamicka jazda polovice aut - to si moze rovno postavit politicku sibenicu
ten podstatny problem je to, ze sa do BA ti, co prichadzaju, nemaju ako dostat, niektore smery (napriklad na juh) to je total zabite a ked sa situacia len trochu uvolni, tak sa nastavaju nove domy, ktore vygeneruju novu dopravu
dostavba elektriciek? ak sa za styri roky postavi trat na koniec Petrzalky, tak si mozeme gratulovat (to sa zvladnut da), pri tom ostatnom mozno stihnu zakladnu pripravu (mozno, mozno
a ked uz sme pri plateni - este je tu jeho navrh zdvojnasobit dane z nehnutelnosti..., nech aj domaci neobidu lacno
je to taka toxicka tema, ze sa mu nedivim, ze cukol - a aj preto zacali oponenti volat plan B planom pre bohatych :-)
a na trave skoncis s papucou - problem parkovacej politiky s nakreslenymi ciarami, kde sa da parkovat moze ubrat znacny pocet parkovacich miest a ked sa bude uplatnovat kontrola platenia parkovneho, tak zacnu byt pod dohladom aj miesta, kde ziadny mestsky policajt ani len nepachol
uz to korigoval, 20-100 podla toho ako si to nastavi mestska cast, cize pohyb v povodnom intervale, ako sa o nom uvazovalo predtym
parkovacia politika je nutna, ale moze to sklznut do chaosu - o tom bude najblizsi rok a o na vysledku bude silne zavisiet jeho politcky imidz
nuz, k tomuto vedu sasacke a matovicovske metody riesit politiku trestnymi oznameniami
len tot nedavno nasa omladina podala na Fica trestne oznamenie, ze ich vraj ohovoril, ze su sorosove deti, tak co sa cuduju, ze niekto bude preverovat, ci su plateni sorosom - to uz mal robit vysetrovatel v pripade ich podania
samozrejme, ze je jedno aj druhe bohapuste minanie casu vysetrovatelov a politicka hra s trestnymi oznameniami je velmi nebezpecna
mimochodom, deticky, namiesto trestnych oznameni si berte priklad z Valla v BA - isiel do politickeho boja, dostal mandat a ma legitimne pravo (a uvidime, ci ja schopnosti) menit svet
hulakat na namestiach a robit uzitocnych id..tov pre starych politickych puprrdov, od Igora cez Richarda az po Andreja je kontraproduktivne
link tam je už od včéra véčera, staci kliknut na zvyrazneny text v clanku, nad ktorym sa objavi pacička :-)
ftacnika povazujem za lepsieho, preberal mesto po krize s nizsimi prijmami a znizil dlh vyrazne viac ako Nesrovnal a jeho zasluhou tu stoji novy stary most aj elektricka do Petrzalky, Nesrovnal prisiel k hotovemu stolu
Ivosove projekty zaspali, ani so svojou milovanou filialkou nepohol dalej a mal vacsi prilev penazi v rozpocte nez kto kedykolvek predtym
velmi zelam Vallovi, aby nezahodil svoju sancu. Lebo ak to poono..di nova progresivna generacia, tak sme v pudeli, lebo pridu ludia, o akych sme pred rokmi ani len nesnivali. Lunter uz v bystrickej zupe intenzivne pracuje na tom, aby sa vratil Kotleta.
len sa Vallo musi vyhnut tzv. karme Bratislava, kde vysokointeligentni pravicovi volici dokazu pravidelne a neomylne vyberat tych najneschopnejsich alebo vsetkehoschopnych
desat z desiatich dubakov odporuca - chodte volit a volte podla svojho najlepsieho vedomia a svedomia
nakoniec SaSka ma obuvnika, prekvalifikovaneho na kadernika a nasledne na experta na skolstvo - a ako mu to pekne ide...
sme krajina neobmedzenych moznosti
Odporúčame