a este poznamka, to nic nemeni na tom, ze lajcak je najlepsim ministrom zahranicnych veci, akeho sme siroko daleko kedy mali
a este poznamka, to nic nemeni na tom, ze lajcak je najlepsim ministrom zahranicnych veci, akeho sme siroko daleko kedy mali
chmelara treba brat s tazkou rezervou, vo vacsine veci
ale ako vzdy tu je urcite ale
problem nie je v tom, ze by nas dokument striktne na nieco zavazoval, ale medzinarodne sudy rozhoduju v sirsom kontexte, takze prihlasenie sa k takemuto paktu moze viest k tomu, ze pri rozhodovani povedzme o zalobe migranta na Slovensku republiku, ze sme porusili jeho prava, sa moze sud odvolat na zavazky, ktore sme akceptovali
ak na prijati paktu nie je zhoda vacsiny politickej sceny, cize nie je tu politicka vola (a nielen na Slovensku, aby sme sa netvarili, ze sme exoticky ostrov), tak je zbytocne sa do niecoho silit
ak je to tak, ze pakt je vlastne len nezavazna deklaracia, ktora je s nicim a o nicom, ak ma znamenat postoj k paktu dalsie rozdelenie politickej elity a spolocnosti, tak je presadzovanie tohto paktu skodlive. To by si mal uvedomit aj sam minister.
Ak nevie preniest cez srdce, ze to, pri com prilozil ruku k dielu, nie je akceptovane, bez ohladu na spolocensku realitu, tak nech odstupi, ako to sam navrhol - tak ako povedzme v UK odstupili ministri, ktori nechapu dohodu s EU tak ako Mayova
ci riesia to alebo hento je jedno, lebo ak nebude politicka vola to podpisat (a ta teda nebude, ked sa jeden z koalicie storcne - a SNS to urobi), tak sa moze postavit aj na hlavu - alebo podat demisiu
ak je mozne najst nejaky neuralgicky bod, ktory by otvoril cestu hoci aj k predcasnym volbam, tak je tu - a nebolo potrrebne hulakat na namestiach
ide len o to, ci si smer, sns alebo most zrataju, co je im vyhodnejsie - ci koalicia alebo predcasne
vzdelanie:
- Stredna odborna skola drevarska
- Manazzment verejnej správy na Fakulte verejnej správy VS ekonomie a manazmentu
praca:
- casnicka v UK
- MD
- obchodna zastupkyna (metrologia)
- financna poradkyna (Tatra banka)
- MD
- majitelka HAPPY centrum (jasle)
- poslankyna
---
idealne odborne zazemie pre tienovu ministerku zdravotnictva (ah, zabudol som staz na operacnej sale, vyroba selfie s pacientom)
nuz, ked sukromnik kasiruje, tak dostatok neurologov a ortopedov cez poistovnu bude vtedy, ked aj oni budu kasirovat
spytaj sa svojej zdravotnej poistovne, preco ich nema nasobne viac
to je pani absolventka strednej skoly drevarskej, takze s pilinami na urcitych miestach ma hlboke skusenosti
v SaS uz tak akosi seriozne ludom preskakuje v hlave mzdove koliesko
zaplavuju prokuraturu nezmyselnymi trestnymi oznameniami, zda sa, ze najnovsi trend robit z rozhodnuti, ktore su v pravomoci exekutivy trestne ciny, ved miestni inteligenti zo slusneho aj tak nerozoznavaju nejake pravne nuansy
kazde trestne oznamenie, ktore podavaju politicke strany, by mali koncit vykopnutim patricneho clena - podavatela z podatelne a individualne trestne oznamenia, ktore sa nepotvrdia zosobnene verejnymi pracami - na jesene je listia dost a v zime mozno bude aj snehu na hrabanie - ked uz im hrabe, maju v tom prax
paradoxne je, ze nemat Fica, tak ani nemaju proti comu protestovat
mali by si ho chranit ako oko v hlave :-)
:-D
"Zaprvé nevím, co to je, a zadruhé mě to uráží..."
oh, ty uz poznas program piatkovej demonstracie?
sledoval ich fejsbuk - a ten si tiez vypomaha Sorosom :-)
Mimo jiné v ní upozorňuje i na to, že PR firma najatá Facebookem někdy více, někdy méně oprávněně spojovala kritická „protifacebooková“ hnutí s multimiliardářem Georgem Sorosem. Ten byl v posledních měsících často cílem antisemitských konspiračních teorií.
cize na slova, ktore povazuju za hoax, reagovali hoaxom o sledovani statom :-D
a dnes na namesti budu hovorit o tom, ako je v nasom svete hromada hoaxov :-)
P. S. ak chcu robit politiku, nech idu do politiky, - to je legitimny a slusny sposob
postav si inak otazku... co prinesie ludom ekonomicka stagnacia alebo pokles - a odpoved najdses v obdobi 2008/2009
oni nam potom ten priemyselny park odnesu? automobilky su planovane na zivotnost najmenej 20+
toto znamena sektor automotive pre Slovensko
---
Volkswagen Slovakia sa stal opäť najväčším platiteľom daní na Slovensku. Spoločnosť a jej spolupracovníci v roku 2017 odviedli na priamych daniach a odvodoch 250,7 milióna eur, čo je nárast o vyše 15 percent v porovnaní s predchádzajúcim prvenstvom (217 miliónov eur) v roku 2016. Ocenenie Daňovník roka udelili firme včera počas slávnostného galavečera TREND TOP 2018 v priestoroch Slovenskej filharmónie v Bratislave.
---
aj sme dostali, ale aj sme odovzdali
Richard Sulík: Fico preplatil Jaguar, teraz pustí doňho pracovať cudzincov
hmm, Ukrajina nevyzera ako stat, ktoremu peniaze pomohli...
cesko bolo priemyselna krajina uz v monarchii, slovensko agrarna
mali lepsie vychodiskove podmienky a aj v sucasnosti lepsie predpoklady na prosperitu - ale Slovensko urobilo vyrazny krok dopredu
nuz, to sa pytaj u svojho zamestnavatela, ale vysoky HDP tu vyrabaju najma zahranicne firmy, ktore radi vyvazaju peniaze po zdaneni z republiky a silne slovenske subjekty, ktore vsak po privatizacii skoncili v zahranicnych rukach a ti tiez prispeju radsej inej ekonomike nez tej miestnej
mimochodom, podla polskeho statistickeho uradu je priemerny plat zhruba rovnaky (kolise to podla kurzu zloteho), aj na slovensku aj v polsku okolo 1070 eur v hrubom
Odporúčame