vratme sa pekne k povodnemu casu (zimnemu), inak narusime casove pasma
vratme sa pekne k povodnemu casu (zimnemu), inak narusime casove pasma
stojáčik, v pripade Kocnera ide o milost, co je trosku ina kategoria
nemala by tolko chvalit svojich predsedov vlady, lebo ziska povest ako slecna T. alebo ju Richard posadi do basy, sak prokurator jej vysvetli za co...
tak veru, za zrusenie amnestii hlasovalo 124 opozicnych poslancov... :-)
po naozaj nehoraznych a drzych slovach Sulika, ktory si dovoli posielat svojho politickeho oponenta do basy, je toto dalsi vykvet "odbornej" saslickej partie, ktora by si mala uvedomit, ze pravo nie je bic na nazorovych oponentov a ze nema riesit politicke prefrencie tejto stranickej sekty
hry s amnestiou nepatria do ruk politikov, a ked, tak len tych, ktori ju mozu udelit
a to este ani nevieme, ako dopadnu re-amnestie meciarove pred medzinarodnymi sudmi
tak on si este nestihol vsimnut, ze okrem ineho na rohliky isla DPH o 10 percentualnych bodov dole
svedci to o existencii paralelnych vesmirov
oh, ked citam tieto frustracne vylevy, tak sa mi zda, ze cakas na nejakeho zazracneho dobreho anjela
ked rozky na Vianoce, tak vanilkove :-) a take dobre ako domace aj tak velkofabrika na cukrovinky neupecie
spravne - treba vlaky zdrazit a vykopat tu luzu ako studenti a dochodcovia, co sa co maju vozit
my sme predsa nedavali velke prachy z eurofondov a rozpoctu na to, aby bola doprava ekologicka a pre vsetkych, ale aby sme mohli na listky nacapit poriadne mastne ceny
musime tak spravne, liberalne, trhovo, nech vsetci vidia, ako ten nas kapitalizmus prekvita
bez teplych rozkov? to predsa Richardovi S. nemozu urobit
na pumpach je vsetko tak, ako predtym, rovnake oznacenia, pribudlo len pismenko s cislom a Slovac uz pusta ohen a siru na Brusel, europoslancov a cojaviemestekoho (vid nizsie)
ak je niekto taky -ehm ehm-, ze zrazu nedokaze natankovat, nech jazdi verejnou dopravou
ak je niekto taky zabudlivy, tak nech si nalepi listecek k hrdlu nadrze, ak to tam uz nahodou nema nalepene od vyrobcu
takze taliban...
a lesnictvo je pre teba zrejme nieco ako alchymia :-)
takze taliban...
a lesnictvo je pre teba zrejme nieco ako alchymia :-)
pretoze cast rube ako zmyslov zbavena a druha cast je ochranarsky taliban, a racionalne hlasy, ktore tam tiez su, zanikaju
a medzitym lykozrut zdecimoval co mohol a este sa nechysta koncit
a mimochodom - dobre spravovany les nie je nic proti prirode, aj ked si milovnici pralesov myslia opak
v pripade pana rajtara, ako to byva SaS v poslednom case pravdilom, ide o absolutny nedostatok odbornych znalosti a nedostatocne vzdelanie
kedze teraz je v mode ziadat zverejnovanie prac a diplomov, aj pan rajtar by mal ukazat svoj diplom zo skoly a zverejnit svoju pracu (ak nejaku ma)
takze odbornost SaS sa nam scvrkla na:
- absolventku zakladnej skoly a mozno aj strednej pani Luciu N.
- absolventa strednej skoly a absolventa distancneho vzdelavania Jozefa R.
- ucnovkara kaderníka, dnes experta na skolstvo Branislava G.
- kauflandara a dnes odbornika na vsetko Lubomira G.
- absolventku Strednej školy drevarskej a dnes expertky na zdravotnictvo, selfie a spodne pradlo Jany C.
strana odbornikov, kde si sa nam preboha stratila? :-D
no, este by mohol bivakovat na pozemku kseftara s pozemkami
druzka Richarda Sulika je dcerou odsudeneho konatela nebankovky SUN, dokonca v nej posobila
to svedci zase o com? :-)
ale ved najlepsi reformatori dochodkoveho systemu nas ubezpecovali, ze I. pilier bude sotva tretinovy
to sa ho este stale dari drzat na vyske :-)
rovna dan - mal som radsej napisat rovnaka - bola myslena DPH, co je inak zjavne z dikcie vety
cena energii rovnako podlieha vysokej sadzbe DPH
cena elektriny je regulovana cena a dotacie uhlia sa tak prejavia viac na fakturach firiem, podla eurostatu je cena elektriny pre domacnosti v dolnej polovici v ramci EU
straodochodcov prave prepocitavali, takze pre 150-tisic ludi to bol system nespravodlivy
2. pilir vyplaca nizsie dochodky uz teraz
minimalna mzda tlaci hore najnizsie zarobky
este nieco?
Odporúčame