hmm, z parodie na prezidenta do parodie na premiera?
ano, suhlasim, ze je tu masa dodavatelov, ze naklady budu rast, navyse tahame so sebou okrem prevadzkovych dlhov aj investicne dlhy z minulosti
ja osobne neviem posudit, kde je zdravotnicky system neefektivny, som z ineho, firemneho prostredia, ale mozem na zaklade skusenosti jednoznacne povedat, ze je podfinancovany
no, ale v poslednom obdobi si lykozrut poriadne zvysil normu
lesnikov mame na to, aby sa starali o lesy
kiskov vytlak sa ukaze, ked da nieco dohromady a to da
- slunickari nemaju svoju stranu a chcu ju, takze tu ma potencialnych volicov
- kiskovi poradcovia ho do toho tlacia a dotlacia, lebo keby kandidovali sami za seba, tak atakuju hranicu nula percent, ale na kiskovom chrbte sa mozu vyviezt do parlamentu
bez novej kiskoSiete su tieto prieskumy neuplne - az potom sa ukaze, kto cim pohne
v lesoch uz tazi vo velkom lykozrut, ak si to ochranari nahodou nestihli vsimnut
ale h..o
treba si uvedomit, ze zdravotna starostlivost je draha a reci o ciernych dierach a rozplyvani sa vo vreckach su len vytvaranie iluzii, ze to, co do zdravotnictva tecie staci na to, co ludia od zdravotnictva chcu
v kazdom systeme je neefektivita, ale gro prostriedkov tecie na zdravotnu starostlivost, akurat, ze to jednoducho na taku siroke mnozstvo sluzieb nestaci
vzhladom na heslo "America First" tu bude z pohladu Britanie urcite uzasna dohoda :-)
kazdy si je strojcom svojho vlastneho osudu
presvedcovat presvedcenych ma nebavi
v prvom rade existuje nieco ako fixacia uveru, takze ta zarucuje vysku uroku, aj ked uroky pojdu vyssie
v druhom rade si namodeluj trojnasobne uroky a presne tolko si odkladaj na splatku - rozdiel sumy si odkladaj ako rezervu, potom ta neprekvapia ani vyssie uroky
tak tak, treba pockat, kym budu uroky trojpecrentne a ceny nehnutelnosti este vyssie :-)
az klesnu ceny byvania na lukrativnych miestach o polovicu, daj vediet
presne toto som cital kedysi, ked ceny bytov v BA boli 1,5 miliona Sk a niektori debateri ostatnych presviedcali, ze to je neudrzatelne a ze to jednoducho musi ist dole :-)
ach paneboze, fakt na toto nemam cas a chut
ak je niekedy vhodny cas zadlzit sa, tak teraz - ak chcete prevratit ekonomicku teoriu aj prax naruby, tak pokojne, ale fakt sa mi to nechce vysvetlovat
samozrejme, su ludia, ktori by sa nemali zadlzovat nikdy, lebo to nemoze dobre dopadnut
seat, v pripade vojny alebo ekonomickeho krachu sa budu riesit ine veci ako moje gate :-)
a uz nam zase cena stuuupa a stupa, uz je zase jede a pol miliona za CT? :-D
naopak, teraz je lepsie zadlzit sa
lebo ak budu svet riesit dhy cez vyssiu inflaciu, ta bude pomerne ukrajovat aj z pozicky
ale samozrejme to velmi zavisi od individualnej situacie kazdeho cloveka
no, ak pad Radicovej vlady s prispenim pana Sulika je hlasovanie o nezavislosti 50 rokov stare, tak sa urcite dovzdelam
idem to hladat do analov
Slusne Slovensko chce mat v piatok svojho vraha, a ono este nie su ani len pri svedkovi, ktori chce svedcit, ze ziadny svedok nie je
to nemdopadne dobre
Odporúčame