nikomu nekazem kupovat nemecke naftaky
riadim sa podla hesla nafta patri do traktora, benzin do auta :-)
nikomu nekazem kupovat nemecke naftaky
riadim sa podla hesla nafta patri do traktora, benzin do auta :-)
radosti vrakunskej skladky su zname roky rokuce, napriec vsetkymi vladami, este ked tam bulhari pestovali zeleninu - Bratislavcania, ale najma Vrakuncania to dobre poznali a teraz su vsetci rozhorceni a rozhorcenejsi
takze nic nebolo ok, ale teraz v rezime PR je z tohho katastrofa
prave Solymos je jediny, kto tu skladku zacal konecne riesit (respektive zacina sa riesit za jeho obdobia) - samozrejme, riesi ju v medziach zakonov, ktore tato krajina ma, a este mu do toho kafre skupiona aktivistov, ktora mu hadze polena cez nohy, lebo sa im nepaci to aj ono
mozes poradit uderke Slusneho Slovenska, co maju hulakat na namestiach, ked sa im postupne minaju dovody, preco ma padnut vlada
mimochodom, jedna stara vetrieska, ktore tu este stale brazdia po nasich cestach, sa vyrovna baliku dieselov Volkswagenu
nechcem ho dehonestovat, to nie, uvidim, ako sa zachovaju media penty, ktora uz ovlada obrovsku cast medialneho trhu
nuz, ono to slovo timlider sa postupne stava prostejsie a sprostejsie
staci, ked saska vytiahne nohavicky pani timliderky C. a ta si spravi jedno selficko v nemocnici - a uz je ta Risova snaha tvarit sa odborne niekde v keli
vtedy nebol sef, akurat tak sefik, medzitym sa uz urcite poucil
uz som zase plateny? predtym som bol len zm...dom, co to robi zadarmo :-D
bud aspon konzistentny vo svojcih vyjadreniach
mimochodom, ten graf dobre zodpoveda nie absolutnej cene plynu, ale tempu zdrazovania za obdobie jednotlivych vlad
ale aspon ma Kazimir poucenie, ze ked mu vstrcia píáristi do ruky nejaky graf, tak si ho ma pozriet skor ako pred relaciou :-)
samozrejme, ze by bol dobry sef NBS
lenze sasosidi, kiskoidi a SluSlo si privlastnuju pravo mat jediny spravny nazor - ten svoj - a kadrovanie zvladaju lepsie ako kedysi KSČ
pricom Kiskovi by malo vyhovovat, keby zostal Kazimir v pozicii odbornika mimo politiku, nez ked mu zostane v stranickej politike
je otazka, kde budu chybat ludia a ci budu chybat ludia
to uz bude robotizacia vyroby na ovela vyssej urovni
najvyznamnejsi budu ludia zo socialnych sluzieb
ak by vedelo Slusne Slovensko (SS) okrem pisania (udani) aj citat, tak by vedelo, ze milion na stole bol dovezeny z komercenej banky a odvezeny spat do komercnej banky - takze povod penazi je znamy
a z coho by sa vyplacalo, keby sa muselo? keby SS a niektori novinari mali tucha o rezerve predsedu vlady, tak by sa naivne (ci schvalne) nepytali, ci to vlada schvalila - ak by to islo z rezervy, tou ma pravo premier disponovat podla svojho uvazenia
elektricka do Petrzalky :-D
to aku treba mat selektivnu pamat, aby sa elektricka, ktoru planoval este Durkovsky, realizoval Ftacnik a Nesrovnal sa primotal tak niekde nakoniec, pripisala Nesrovnalovi?
Ftacnik za styri roky dokazal pretavit most a elektricku z napadu do takmer finalnej realizacie a Nesrovnal za styri roky nedokazal pokracovanie elektricky ani poriadne nakreslit
a take blaboty, ze bez Nesrovnala by sa most a elektricka nestihli dokoncit, su usmevne - tak, ako to stavebna spolocnost zvladla za Nesrovnala, tak by to dokoncila za Knazka ci Ftacnika (pricom tam bolio este moznost dofinancovat zvysok z inych penazi, nie tlacit na pilu)
zamestnanec? bol som a som aj zamestnanec, aj zivnostnik, aj majitel firmy, pretoze charakter mojej prace si to vyzadoval a vyzaduje
pred danovymi uradmi mam bázeň (pre absolventov slusneho slovenska - to nie je bazén) a jednou z mojich uloh je aj to, aby sedeli cisla a nastartovali sa procesy, ktore vedu k zdravemu fungovaniu toho, co ma - a zdrave fungovanie je fungovanie zo zakonmi, nie mimo nich
ma to vyhodu, ze poznam situaciu na urovni vsetkych vrstiev, podvrstiev a nadvrstiev beznej firmy
tolko o mne
a teraz o panovi Vallovi
ja mu nezelam nic zle, nakoniec, zucastni sa sutaze a ked vyhra, bude ten post jeho. Tu je ale stale otazka, ako pravdiva je Gorila. Ak nie je pravdiva, tak je spolocnost roky hrubo zavadzana lzami. Ak je pravdiva, tak sa pan najpentovatejsi vyjadril, ze volici su h..o. A v takom pripade by som bol opatrny ako v takejto organizacii, ktora ludi povazuje za h..o, je pan V. hlboko zazraty, ako je s nou spojeny a ci na nej nie je az moc zavisly.
Howgh.
ja mu nechcem uberat snahu o zrusenie bilboardov, aj sa mu nieco v tom podarilo, ale najviac PRoval zrusenie trojnoziek, co je este z hladiska informovanosti ten najmensi hnus, lebo casto tam byvaju uzitocne info, ale ked uz je nieco vizualny smog, tak velkoplosne reklamy - a chutovkou su velke svetelne tabule, kde ti vecer flešnú do ksichtu poriadnu porciu svetelneho vybuchu, nech sa ti lepsie soferuje
a ked uz si liecim svoje frustracie - svetelne bilboardy su na urovni drsnych bicyklistov, ktori si namiesto predneho svetla namontuju stroboskop - to nie je svetlo, lebo prrrd vidia a to nie je vystraha, lebo akurat tak mučia vodicov, ktori idu v protismere, nie tych, ktori ich mozu zozadu sejmout
aaahh, vrrrr... no nic
Ivo prisiel v najlepsom case (z hladiska penazi) a aj ked ma nejake tie zasluzicky, milion veci sotva pohol, nizsie ti uz nieco napisal Kapudrant - a ked si spomeniem napriklad na jeho basnenie o Filialke...
ehm, pripomen nam, co vytvoril Ivo Nesrovnal? to vies, clovek zabuda v tom vire dni :-)
Igor Matovic este nevyuctoval tie tri miliardy eur, ktore podla neho kazdy rok ukradol Fico, ale ani v roku 2010 (za pol roka), ale ani z roku 2011, ked uz mali vsetko pod palcom a vladla vlada, ktora neplytvala a nekradla
asi ich ma este niekde na povale u babky...
Igor Matovic uz raz "zachranil" vianocne prispevky pre penzistov, takze Richardove predstavy budu aj v superzlepenci korigovane, praca cez sviatky neprejde cez KDH, atd.
predpokladam, ze sa vsetkeho rad vzda, ked mu odklepnu jeho hyckane dieta, teda odvodovy bonus, ten je pre neho klucovy, ale aj rizikovy, lebo to moze znamenat dramatcike systemove zmeny do buducnosti - a nemusi to byt zmena k lepsiemu, aspon nie pre vacsinu ludi
Odporúčame