Nový plán pre ekonomiku
ideme v mantineloch krajin V4, s ktorymi sme mali podobny vyvoj, a od roku 2006 sme mali z nich najvacsi progres pri priblizovani sa k EU, ale Slovaci sa neustale stazuju a tvaria, ze sa maju najhorsie na svete
650 v hrubom bude mat v Jaguari mozno bufetarka, ale to nie je az take podstatne, je iluziou predpokladat, ze ked si nepomozeme pracovnikmi zo zahranicia, ze sa tu rapidne zvysia platy,
nas cakaju ine vyzvy ako je ten chudak Srb (mimochodom Rumuni ako clenovia EU ziadne specialne podmienky nepotrebuju a niekde, keby neboli UK lekari, tak tam nie je nikto) - automatizacia a robotizacia
koho potom ludia obvinia za nizke platy, ci skor ziadne platy, ked robot nahradi polovicu osadenstva?