nie je take podstatne, kolko dostanu po tychto volbach, ale kolko to bude po dalsich
velkolepe a velkohube reci narazia na realitu a slovensky narod je dostatocne "nevdacny", aby dokazal obs...at aj nejake vysledky, ktore dosiahnu
nie je take podstatne, kolko dostanu po tychto volbach, ale kolko to bude po dalsich
velkolepe a velkohube reci narazia na realitu a slovensky narod je dostatocne "nevdacny", aby dokazal obs...at aj nejake vysledky, ktore dosiahnu
Bratislavcania ani tak nie, zdrazanie pred mestom znamena volnejsie v meste
ti si vytrpia az sa dostavia napriklad twin city s desattisicami bytov, kancelarii a parkovacich miest, do ktorych sa bude treba presunut cez ine castri Bratislavy
porovnavat ex-Moskvu a dnesny Brusel je neznalost, hlupost a nezmysel zaroven
ale nemam sil ani chuti to niekomu stokrat vysvetlovat
hmm, a za aky trestny cin patri do vysetrovacej vazby? za trestny cin "nepacim sa juliusovi 1959"?
a ked uz sme pritom, hlavohrude nenapadli mainstreemovych novinarov, ale "svojich" z alternativy :-D
nuz, ked ma niekto IQ boxeristickeho vreca ...
Konflikt mezi novinářem Vítem Hassanem z Parlamentních listů a účastníky akce nastal krátce po začátku projevu Vandase. "Přijel jsem sem fotit tuto akci. Nikomu jsem nic nedělal. Začali mě vytlačovat, vyzývat k boji, já jsem je absolutně ignoroval. Udělal jsem pár fotek a jeden mě začal tahat za foťák, tak jsem šel pryč. Schytal jsem několik ran," řekl Hassan s tím, že podá trestní oznámení. Podle něj je zcela absurdní na demonstraci tvrdit, že byl napaden jeden člověk přesilou, a vzápětí, aby došlo ke stejné události.
o com ma informovat? ze skupinka ceskych agresivnych neonackov sa nevie spravat? mame dost svojich hlavohrudi, o ktorych sa pise, ze Belasa slachta...
potencial maju aj vyssi ako 10, len IQ nizsie ako 10
a to je limitujuca prekazka, aby vobec volakedy volaco v parlamentnych poctoch znamenali
to, ze v spravach z hlavneho stanu su medzery, to sme si uz zvykli, ale ze sa nedokazes vyznat ani vo svojom vlastnom prispevku, tak to je novum
ak sa Andrej nahodou pregrcia a pretatari do parlamentu, tak nepoprie sam seba a bol to prave on, ktory svojimi krokmi vylucuje Roberta Fica z moznej spoluprace
ak bude Andy spolupracovat s Progresivnym Slovenskom, tak to uz vylucilo R.F. zo spoluprace, to iste Beblavy, to su tie strany, ktore uz vylucuju Smer a ktore sa mozno skiskoidnia
ak bude mat svoj vlastny projekt so vcielkou Majou a trudom Vilkom, tak by spachal politicku samovrazdu, keby isiel s R. F.
takze nie R.F. robi vsetko, aby s Andrejom nebol, ale Andrej musi urobit vsetko, aby s R.F. nebol, inak je jeho politicke ambicie skoncia tak rychlo, ako sa len zacnu
ak R.F. vyhra opat volby, ponuky na vytvorenie koalicie dostanu aj take obskurne postavicky ako je A. K.
takze staci potom, ze bol zlocinec bez privlastkov?
len aby ste vo vlakovej vedeli, koho mate za vzor
zbavenie casti obcanov Slovenska ludskych a obcianskych prav, lupeze majetku (arizacia), nasilne vystahovanie (deportacie), otroctvo (pracovne tabory), nasilne trestne ciny voci casti obyvatelstva - a to si radsej ani len nespomenme na to, kde a ako skoncilo tie dva miliony motylov, ktore pozvazali do taborov smrti a kde cast bola aj zo Slovenska
aj v dnesnych pravnych ramcoch by pan Jozef T. sedel s Mikim Cernakom a spisovali by pamati
ked nebol nacista, preco sa tak spraval?
Smer nikdy, pred ziadnymi parlamentnymi volbami, nevylucoval spolupracu s inymi stranami - nakoniec, vysledkom je aj tato koalicia
vacsina z dnesnych opozicnych stran vylucovala spolupracu so Smerom
takze tie srdcervuce litanie o zloduchovi pesedovi a ustretovom pezidentovi si si mohol pokojne usetrit, stacilo sa pozriet na realitu
mozno by si moderni rodicia tretieho tisicrocia mohli tak nejako ujasnit, co je ulohou premiera, da sa to urobit aj samostudiom
inak, pan premier by k nam mohol prist pokosit invazne rastliny, ktore niektori obcania aj obec ignoruju, ved ma prax pri sadeni zemiakov, inak zalozime obcianske zdruzenie #premierdokazdehodomu a pojdeme odvolavat Kalinaka, ci #ktototamterazje
a v pripade, ze je naozaj nevinny a nic s tym nema, co ma povedat, aby to nebola komedia?
porad, nech su enderovia spokojni
btw. ak v tom prsty ma, tak jeho vyjadrenie nie je komicke, ale logicke...
a preco by mala vypadnut? vypadol ti iba zdravy rozum - nakoniec, presne pre taketo "sak to nepotrebujeme" nazory je pristavny most v BA len dvojpruhovy v jednom smere a nadvazujuca mierova tiez
uz dnes, nebyt trojpruhu na Trnavu, by bola jazda po D1 kluckovanica medzi kamionmi a nervoznymi vodicmi
vyplaca sa 1,8 miliona dochodkov - to je predsa len trochu daleko od "nic nedostanete"
"jeho rozhodnutie neovplyvnila len rodina, ale aj nepresvedčivá a arogantná reakcia vlády na vraždu..."
tak, tak, pietna lyzovacka bola tou spravnou odpovedou na aroganciu a nepresvedcivost
Odporúčame