ministri su v prvom rade vyluhovany caj, otrepane fory, ovela zabavnejsie sa s politkmi hra Zomri, alebo alebo karikaturisti ako Shooty, Sliacky, Vico (pre neznalych, nie Fico)
Slovaci nevedia urobit dobry sitcom (cest vynimkam) a uz vobec nedosiahnutelna je uroven niecoho ako Yes minister
takze je pochopitelne, ze "prvek očekávání" (prvý diel), "střídá prvek zklamání" (druhý diel)


