Utorková Večera s Havranom na RTVS nebude, Hrnko odmieta hovoriť s 'chorými ľuďmi'
vazeni, vazeni... su to debaty o nicom
predostriem vam tzv. dubakovudubakovu vojensku doktrinu,
1. Tato krajina nikdy nesmie bojovat - usetrime si tak hanbu, vyhneme sa materialnym skodam a neminieme geneticky material
2. Vzhladom na bod 1. je jedno, kto bude komu velit, ake ma skusenosti a ci by sposobil v skutocnom boji mensiu alebo vacsiu katastrofu, posty na generlanom stabe sa mozu pravidlene losovat
3. Vzhladom na bod 1. je jedno, ci budu mat nase veze kanony alebo nasady na lopaty
4. Vyvinut nasadu na lopatu a vyrobit ju v nasej rezii je pre tuto ekonomiku efektivnejsie ako kupit nasadu z okolitych statov
5. Vzhladom na nase medzinarodne zavazky postavime Potmekinove jednotky, ktore nieco vedia a tie nam budu robit dobre meno vonku
6. Vsetky ostatne jednotky musia mat aj civilne vyuzitie. Lekari nahradia lekarov, keby chceli strajkovat, zenisti postavia ponton, ked sa zase pokazi most cez Ruzin, atd.